دانلود ‎The Trail – بازی شبیه سازی مسیر اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود ‎The Trail – بازی شبیه سازی مسیر اندروید + مود

The Trail ساخته جدید بازیساز معروف، پیتر مولینکس (خالق سری بازی های Fable) است که یکی از طراحان و کارگردانان خلاق در صنعت سرگرمی شناخته می شود. در بازی تریل، باید در مسیری بسیار طولانی و ناشناس سفر کنید. در مسیر شهرها و مناطق جدیدی کشف کرده و به ساخت و ساز، تجارت و در نهایت اقامت در یک منطقه مشغول می شوید. در مسیر از مناطق مختلف عبور کرده و مناظر جالبی با طراحی خاص بازی روبرویتان قرار می گیرد. کنترل حرکت کاراکتر ساده طراحی شده اما برای طی مسیر نیاز به ساخت لوازمی مثل لباس و کفش و همچنین جمع آوری منابع برای غذا دارید. این آیتم ها بطور مستقیم بروی سلامت شما تاثیر گذاشته و اگر توجهی به آن نکنید، نمی توانید در بازی پیشروی کنید. در مسیرهای ابتدایی بازی بخاطر مناسب نبوده تجهیزات، طی کردن بیشتر از یک کیلومتر مسیر بدون کمپ زدن، میسر نیست. بعداز رسیدن به مقصد، می توانید در آنجا اقامت گزیده و ساختمان جدیدی برای خود خریداری کنید. با انجام فعالیت های تجاری در سطح شهر نیز به رشد بیشتر شهر کمک خواهید کرد.

اگر بخواهیم بشکل دقیق تر در مورد سبک بازی صحبت کنیم، بازی The Trail را باید ترکیبی از سبک های شبیه سازی و سوروایول (تلاش برای بقا) با سیستم کرفتینگ بسیار کامل و پیچیده بدانیم. هسته اصلی گیم پلی بروی سفر کردن، جمع آوری و ساخت آیتم های ضروری، مدیریت منابع بنا شده است. از آنجایی که تعداد کالاهای حمل شده توسط کاراکتر محدود است، مدیریت منابع در بازی اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. در طول مسیرباید یک سری مینی گیم های دیگر مثل تجارت، خرید و فروش آیتم ها، شکار حیوانات و جمع آوری هیزم برای روشن کردن آتش کمپ را نیز انجام بدهید.

گرافیک بازی The Trail اگرچه کمی عجیب بنظر می رسد اما محیط ها لحظه به لحظه عوض شده و همه چیز بسیار داینامیک و پویا است. طراحی شخصیت های داخل بازی یا NPC ها نیز بخوبی انجام شده و هر کدام دارای رفتار و شخصیتی متفاوت هستند، این عامل سبب شده کاراکترها در خاطر بازیباز ثبت می شوند. مجموعه این عوامل باعث شده تا بازی تریل به چیزی بسیار بیشتر از یک شبیه سازی پیاده روی ساده باشد. شما عزیزانی که علاقمند به تجربه بازی های متفاوت و جدید هستید، هم اکنون می توانید نسخه بروز شده این بازی را از وبسایت اپلیکیشن ها دانلود نمائید.

آموزش نصب بازی The Trail :

1. ابتدا فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا دانلود و نصب کنید.

2. بازی را نصب کرده و پوشه دیتا با نام com.kongregate.mobile.thetrail.google را در مسیر Android/obb کپی نمایید.

3. بازی را اجرا کنید.

نکته مهم نسخه مود شده بازی شامل پول بی نهایت می شود.

برنامه های مشابه The Trail

دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود World War Heroes – بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + مود

World War Heroes: WW2 FPS

Online Mode
0
1.25.2
دانلود Omega Legends – بازی امگا لجندز اندروید + دیتا

Omega Legends

Online Mode
0
1.0.77
دانلود League of Legends: Wild Rift – بازی لیگ آو لجندز اندروید

League of Legends: Wild Rift

Online Mode
0
2.1.0.3849
دانلود Score! Match – بازی فوتبال اسکور مچ برای اندروید

Score! Match

Online Mode
0
1.99

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه