دانلود The Sun Origin –  بازی اکشن منشا خورشید اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود The Sun Origin –  بازی اکشن منشا خورشید اندروید + مود

The Sun Origin: Post-apocalyptic action shooter یک بازی اکشن اول شخص با المان های نقش آفرینی است که به مقدار زیادی از بازی های آخرالزمانی مثل فالوت و استالکر الهام گرفته و به نوعی جایگزینی شایسته برای این عناوین، بر روی پلتفرم موبایل شناخته می شود. جالب است بدانید استودیو بازیسازی AGaming+ پنج سال وقت صرف تولید این بازی کرده و خوشبختانه نتیجه کار نیز عالی از آب درآمده است.

داستان بازی مثل تمام بازی های آخرالزمانی نکات جذابی در خود دارد. در سال 2050 میلادی، طوفان خورشیدی عظیمی در شرف وقوع است که اکوسیستم زمین را به کلی دگرگون خواهد کرد. رهبران جهان علی رغم هشدارهای دانشمندان، موضوع را کوچک شمرده و توجهی به آن نمی کنند، وقتی طوفان خورشیدی به زمین برخورد می کند، لایه محافظتی زمین از بین رفته و ذرات رادیواکتیو تمام جو زمین را پر می کنند. جو زمین حالتی مه مانند و سمی به خود می گیرد طوریکه استنشاق این هوا حتی برای مدتی کوتاه، باعث مرگ آنی انسان ها می شود. آنهایی که هشدارها را جدی گرفته و در پناهگاه های زیرزمینی مخفی شده بودند، تنها بازماندگان زمین خواهند بود. اما خیلی زود منابع و آذوقه ذخیره شده این جوامع تمام شده و هر گروه برای زنده ماندن خود بدون هیچ قانونی، آزادانه دست به هر عملی می زند. نسل بشر وارد دورانی از قحطی و اغتشاش و بیماری شده و تنها یک نفر می تواند همه چیز را برای همیشه تغییر دهد، قهرمانی به نام Raven که آیندگان او را به عنوان افسانه خواهند شناخت!

در بازی The Sun Origin با دوربین اول شخص، در دنیای وسیع بازی گشت و گذار خواهید کرد، در کنار ماموریت های اصلی، تعدادی ماموریت جانبی نیز در بازی قرار گرفته که محوریت آنها کمک به NPC های بازی است. منابع در این بازی بسیار محدود است بنابراین باید هر چیزی که بدست می آورید را با دقت زیاد مصرف کنید. دشمنان تان در این بازی فقط راهزنان و یاغی ها نیستند، موجوداتی تغییر ژنتیک یافته بخاطر هوای رادیواکتیوی، مثل خرگوش های غول پیکر، سگ های خونخوار و … نیز در بازی حضور دارند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

آموزش نصب بازی The Sun Origin: Post-apocalyptic action shooter :

1. ابتدا فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا دانلود و نصب کنید.

2. بازی را نصب کرده و پوشه دیت با نام com.agaming.thesun.origin را در مسیر Android/obb کپی نمایید.

3. بازی را اجرا کنید.

برنامه های مشابه The Sun Origin

دانلود PUBG New State – بازی پابجی نیو استیت اندروید

PUBG New State

Online Mode
3
متغیر با نوع دستگاه
دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید

Among Us

Online Mode
3
2021.3.31
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود Last Day on Earth: Survival 1.16.1‏ - بازی آخرین روز زمین اندروید + مود

Last Day on Earth: Survival

Online Mode
0
1.17.11
دانلود Walk Master – بازی استاد پیاده ‌روی اندروید + مود

Walk Master

Offline Mode
0
1.40

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه