دانلود The Battle Cats - بازی جنگ گربه‌ ها برای اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود The Battle Cats - بازی جنگ گربه‌ ها برای اندروید + مود

The Battle Cats یا جنگ گربه‌ ها عنوان یک بازی اکشن کژوال دو بعدی است که با مکانیسم ساده و گیم پلی جذاب خود، برای ساعت‌ها گیمرهای علاقمند به بازی‌های استراتژیک و تاور دیفنس را به خود سرگرم خواهد کرد. در ادامه بیشتر با محتوای این بازی آشنا خواهیم شد.

زمین در یک بحران اقتصادی قرار گرفته و گربه‌هایی در نقش تروریست به زمین حمله کرده‌اند تا برای مدتی هم که شده پادشاه زمین باشند. این گربه‌ها بزرگترین کارخانه‌های تولید انرژی هسته‌ای را درست گرفته‌ و در حال ساخت ماشین زمان هستند تا با بازگشت در زمان، نسل انسان و حیوانات مزاحم دیگر را برای همیشه از بین ببرند.اما موجودات دیگر بیکار ننشسته و با حمله به گربه‌ها مانع از اجرای اهداف آنها شده‌اند. حال این وظیفه شماست که با جمع آوری ارتشی از گربه‌های جنگجو، حیوانات دیگر را شکست داده و به هدف خود برسید.

گیم پلی و مکانیسم کنترل کاراکترها در بازی The Battle Cats بسیار ساده است. درست مانند بسیاری از بازی‌های استراتژیک و تاور دیفنس، تنها کافی است نقشه دفاع و حمله خود را به دقت طرح‌ریزی کرده و سپس با قدرت تمام آنرا اجرا کنید. برای دفاع از پایگاه خود تعدادی گربه با قدرت‌های مختلف در کنار سایر لوازم دفاعی مثل توپ جنگی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در برابر موجی از حیوانات بی‌اعصاب و خشمگین ایستادگی کنید.

وقتی یکی از حیوانات به پایگاه شما حمله می‌کند، تنها کاری که شما باید انجام بدهید، بررسی نقاط ضعف و قدرت دشمن حمله کننده، و انتخاب گربه متناسب با این ویژگی‌ها برای ایستادگی در برابر دشمن است. پس از انتخاب گربه موردنظر، حمله به صورت اتوماتیک انجام گرفته و تا از بین رفتن دشمنان ادامه می‌یابد. البته برای انتخاب گربه‌‌ها باید امتیاز کافی داشته باشید. وقتی دیگر امتیازی برای انتخاب گربه ندارید، اسلحه ویژه به کمک شما خواهد آمد. اسلحه ویژه سلاح قدرتمندی است که می‌تواند تعداد زیادی از دشمنان را با یک شلیک از بین ببرد. با از بین رفتن دشمنان و دریافت گنج‌های مخفی شده در نقشه، امتیاز و پول کافی برای خرید و فعال کردن گربه‌های جدیدتر و همچنین ارتقای پایگاه خود بدست می‌آورید. هم‌اکنون می‌توانید آخرین نسخه بازی The Battle Cats را با لینک مستقیم از اپلیکیشن‌ها دریافت نمائید.

ویژگی های بازی The Battle Cats :

  • گرافیک دو بعدی سبک قابل اجرا روی تمام دستگاه‌ها
  • سبک استراتژی و تاور دینفس یا دفاع از قلعه با گیم پلی بسیار ساده و آسان
  • دارای بیش از 300 کاراکتر گربه با طراحی بامزه و جالب
  • پیشرفت سریع و ارتقا لول در بازی در کمترین زمان
  • تنوع زیاد در طراحی دشمنان با قدرت‌های مختلف که مانع از تکراری شدن بازی می شود.
  • بیش از 10 میلیون نصب موفق در گوگل پلی با امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5.0
دانلود ADS

برنامه های مشابه The Battle Cats

دانلود Dune! - بازی آرکید تلماسه اندروید + مود

Dune

Offline Mode
0
5.5.9
دانلود My Dino Friend - بازی دوست دایناسور من اندروید + مود

My Dino Friend: Virtual Pet

Offline Mode
0
1.00.3
دانلود Tom & Jerry: Mouse Maze - بازی تام و جری اندروید + مود

Tom & Jerry: Mouse Maze

Offline Mode
0
2.0.8
دانلود Skip school - بازی فرار از مدرسه اندروید

Skip school

Offline Mode
0
3.4.4
دانلود Buddy Toss - بازی رفیق پرتابی اندروید + مود

Buddy Toss

Offline Mode
0
1.4.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه