Sweat: Fitness App For Women توضیحات برنامه

دانلود Sweat: Fitness App For Women - برنامه اختصاصی فیتنس بانوان اندروید

Sweat: Fitness App For Women Premium عنوان یکی از بهترین مربیان مجازی و برنامه‌های فیتنس اندرویدی می‌باشد که به‌طور اختصاصی برای بانوان توسعه داده شده است. یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای رسیدن به تناسب اندام انجام تمرینات منظم ورزشی است. متأسفانه برخلاف گذشته و با افزایش مشغله‌های زندگی بسیاری از بانوان زمان کافی برای رفتن به باشگاه‌های ورزشی را ندارند. علاوه بر این روزبه‌روز هزینه باشگاه‌های ورزشی نیز افزایش پیداکرده و بسیاری از افراد قادر به پرداخت این هزینه‌ها نیستند. با توجه به همین موضوع در این پست تصمیم گرفتیم که شما بانوان گرامی را با یک استارت اپ فوق‌العاده آشنا کنیم. برنامه‌ای که با تکیه‌بر آن می‌توانید در مدت‌زمانی بسیار کوتاه وزن خود را کاهش داده و به‌تناسب اندامی بی‌نظیر برسید.

هر آن چیزی که برای داشتن یک برنامه تمرینی هدفمند به آن نیاز دارید در استارت اپ Sweat: Fitness App For Women دیده می‌شود. همان‌گونه که از عنوان پست نیز مشخص است، اصلی‌ترین وجه تمایز این نرم افزار با سایر برنامه‌های موجود تمریناتی اختصاصی است که تنها برای بانوان تنظیم شده است. همه ما برای انجام تمرینات به اهداف خاصی فکر می‌کنیم؛ متناسب با این موضوع تیم توسعه دهنده، همراه با مربیانی مطرح بیش از 5 نوع برنامه تمرینی خاص را در اختیار کاربران این اپ قرار می‌دهند که شدت تمرین و نوع حرکات در هرکدامشان متفاوت بوده و با توجه به اهداف خود می‌توانید از آن‌ها نهایت بهره را ببرید.

مهم نیست که جزو ورزشکاران مبتدی هستید و یا اینکه سال‌ها است تمرین می‌کنید. در برنامه هوشمند Sweat: Fitness App For Women بیش از 3500 حرکت ورزشی وجود دارد که هرکدامشان به بخشی از عضلات اندام شما تأثیر می‌گذارند. برای انجام هر چه درست‌تر این تمرینات ورزشی مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی ارائه شده است که نحوه انجام حرکات را به‌صورت مرحله‌به‌مرحله شرح داده و کمک می‌کنند که بیشترین بازده را از تمریناتتان دریافت کنید. از دیگر مواردی که برنامه Sweat: Fitness App For Women را خاص‌تر از سایر ابزار مشابه جلوه می‌دهد نیاز نبودن به وسایل ورزشی متنوع است. مهم نیست که شما در چه مکانی زندگی می‌کنید و یا اینکه توانایی پرداخت هزینه برای تهیه وسایل ورزشی را دارید! تنها کافی است این نرم‌افزار را اجرا کرده و شروع به انجام تمرینات بکنید.

در هرروز پس از انجام تمرینات تعیین‌شده متناسب با اهدافتان اطلاعاتی در دیتابیس این استارت اپ ذخیره می‌شود. شما عزیزان به کمک این اطلاعات می‌توانید از میزان پیشرفت خود مطلع شده و انگیزه‌ای دو چندان برای رسیدن به اهداف خود به‌دست آورید. هم‌چنین باید اشاره‌کنیم که تمرینات موجود در برنامه Sweat: Fitness App For Women تنها چند دقیقه در هرروز از وقت شما را اشغال کرده و می‌توانید به دیگر فعالیت‌های تان به‌راحتی رسیدگی کنید. بهتر است این فرصت را از دست ندهید و برای دریافت این برنامه با اپلیکیشن ها همراه باشید.

ویژگی های برنامه Sweat: Fitness App For Women :

 • مجموعه ای از برنامه های تمرینی ورزشی برای بانوان
 • برنامه های تمرینی متناسب با انواع اهداف نظیر کاهش و یا افزایش وزن
 • بیش از 3500 حرکت تمرینی متنوع و گوناگون
 • گزینه ای مناسب برای چربی سازی و افزایش عضلات
 • فیلم های آموزشی مرحله به مرحله برای انجام صحیح تمرینات ورزشی
 • ذخیره سازی اطلاعات ورزشی و ردیابی میزان پیشرفت هایتان
 • انجام تمرینات ورزشی تنها در چند دقیقه
 • یادآوری داخلی برای جلوگیری از هر گونه فراموشی انجام تمرینات
 • اشتراک گذاری تصاویری از تمرینات خود با دیگر کاربران برنامه
 • مجموعه ای از دستور العمل های پخت غذا های رژیمی
 • نکاتی مختلف و گوناگون برای رسیدن به تناسب اندام به صورت اصولی

برنامه های مشابه Sweat: Fitness App For Women

Treadmill-Workout

Treadmill Workout

Offline Mode
0
2.7.1
دانلود Exercise Timer premium - برنامه تایمر تمرینات ورزشی اندروید

Exercise Timer

Offline Mode
0
7.040
دانلود Runkeeper Pro - برنامه جامع ورزشی ران کیپر اندروید

Runkeeper - Run and Mile Tracker

Offline Mode
0
11.10
دانلود Asana Rebel: Get in Shape premium - برنامه ورزشی یوگا و فیتنس اندروید

Asana Rebel: Get in Shape

Online Mode
0
6.0.0.5057
Balance: Meditation & Sleep

Balance: Meditation & Sleep

Online Mode
0
1.3.0

نظرات کاربران

 • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه