دانلود Survival Squad – بازی اکشن گروه بقا برای اندروید توضیحات برنامه

Survival Squad

Survival Squad : اگر به دنبال یک بازی اکشن هیجان انگیز هستید تا شما را به وجد بیاورد، پس بازی تیم بقا را حتما امتحان کنید! به هزاران بازیکن از سراسر دنیا ملحق شده و سعی کنید در یک مبارزه برای زنده ماندن در یک جزیره، آخرین فرد یا گروه باقی مانده باشید. این بازی با بهره گیری از یک مکانیزم عادلانه، امکان وقوع هرگونه تساوی تصادفی در بازی را از بین میبرد. تنها چیزی که در این بازی میتوانید روی آن حساب باز کنید مهارتتان میباشد. حال بهتر است برای ماجراجویی آماده شوید، شاید آخرین فرد زنده مانده در بازی شما باشید!

به دنبال تجهییزات و تسلیحات در گوشه و کنار ساختمانها باشید، به همراه همی تیمی های خود به پیش بروید و از آنها حفاظت کنید. در این بازی شما باید در سریع ترین زمان ممکن بهترین تصمیم را بگیرید، وگرنه در چند ثانیه خودتان یا همیتیمتان را از دست خواهید داد. حواستان باشد که تکروی نکرده و با هم تیمی های خود هماهنگ باشید.

در Survival Squad باید حواستان به همه چیز باشد!

Survival Squad دارای یک سیستم کنترل ساده و کاربردی است: یک پد جهت دار مجازی در سمت چپ صفحه برای کنترل شخصیت خود، و دکمه های سمت راست شلیک، پایین آمدن، پرش و هدفگیری از دید سلاح خود. با ضربه زدن روی منو که هنگام نزدیک شدن به آیتم ها ظاهر می شود، با اشیاء مختلف مانند سلاح یا جعبه در تعامل باشید.

همه بازیکنان مسابقه را با پرش از هواپیما شروع میکنند. هنگامی که آماده هستید، به بیرون بپرید و اگر می خواهید زنده بمانید، لحظه ای که به زمین رسیدید، شروع به دویدن و جمع آوری اسلحه کنید. اما بازیکنان دیگر، تنها چیزی نیست که شما باید نگران آن باشید، یک میدان نیروی آبی و کشنده نیز وجود دارد که به آرامی در حال کوچکتر شدن است و اگر به شما برسد، شما را می کشد.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Survival Squad – گروه بقا را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Survival Squad

دانلود PUBG MOBILE LITE 0.19.0 – بازی پابجی موبایل لایت اندروید

PUBG MOBILE LITE

Online Mode
3.33
0.19.0
دانلود Clash of Panzer – بازی نبرد زرهی برای اندروید

Clash of Panzer

Offline Mode
0
1.14.7
دانلود PUBG MOBILE - بازی اکشن پابجی موبایل برای اندروید

PUBG MOBILE

Online Mode
3.8
1.0.0
دانلود Critical Action :Gun Strike Ops – بازی نبرد بحرانی اندروید

Critical Action :Gun Strike Ops

Offline Mode
1
2.5.02
دانلود Hero Hunters 4.2 – بازی شکارچیان قهرمان برای اندروید

Hero Hunters

Online Mode
0
4.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه