Super Bull Fight یا Bull Fight PVP - Online Player vs Player توضیحات نبرد گاوهای خشمگین

Super Bull Fight یا Bull Fight PVP - Online Player vs Player

Super Bull Fight یا Bull Fight PVP – Online Player vs Player یک عنوان چند نفره آنلاین و آفلاین (لوکال) است که از گیم پلی خلاقانه و روان با فیزیکی خاص بهره می برد. بازی کنترل و گیم پلی ساده ای دارد اما حرفه ای شدن در آن نیازمند صرف وقت فراوان است. بازی را می توان به صورت آفلاین بر روی یک گوشی نیز انجام داد، این کار برای بازی با اعضای خانواده و دوستان تان طراحی شده و لحظات شادی را فراهم می کند. در صورت اتصال به اینترنت نیز می توانید بصورت 1v1 با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید. در این بخش هر بازیکن باید چند گاو نر انتخاب کرده و با قرار دادن آنها در پنج مسیر خطی مستقیم، منتظر حمله به حریف باشد. البته بازی علاوه بر بخش چند نفره شامل مود تک نفره نیز می شود که حکم بخش تمرینی را دارد. در این بخش به جای رقبای واقعی با هوش مصنوعی یا همان بات ها رقابت خواهید کرد.

گیم پلی بازی به طور کلی بصورت کشیدنی طراحی شده است، هر مسیری که برای حمله انتخاب می کنید، باید انگشتتان را بروی گاو مورد نظر نگهداشته و او را به سمت جلو هدایت کنید، هر چه قدرت و سرعت بیشتر باشد، احتمال بیشتری در پیروزی خواهید داشت. تعداد گاوهای خشمگین در بازی متعدد بوده و هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند، با پیروزی در هر مرحله می توانید قدرت و سرعت آنها را ارتقا دهید. همچنین با شخصی سازی گاوهای محبوب خود می توانید هر سری با ظاهری متفاوت در برابر حریفان قرار بگیرد.

دوربین بازی دید از بالاست و محیط ها نیز بسیار ساده اند اما طراحی کاراکترها بسیار بامزه و جالب انجام شده است. محیط های بازی از پنج مسیر مستقیم مجزا تشکیل شده که گاوها فقط در این مسیرهای مستقیم حرکت می کنند. پس از شاخ به شاخ شدن دو گاو در یک خط، گاوی که قدرت بیشتری داشته باشد، حریف مقابل را به سمت عقب می راند و در نهایت وارد محوطه حریف می شود. البته بازی به همین سادگی هم نیست و برای پیروزی نیاز به انتخاب گاوهای مناسب و همچنین سنجیدن حرکت بعدی حریف و انتخاب استراتژی مناسب دارید. به طور کلی می توان گفت بازی Super Bull Fight دارای یک گیم پلی خلاقانه و جدید است، وجود قابلیت چند نفره آنلاین و آفلاین نیز ارزش بازی را دو چندان کرده است. شما عزیزان علاقمند به بازی های خلاقانه هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Super Bull Fight‏ :

  • بازی اکشن ماجراجویی با گیم پلی نوآورانه و خلاقانه
  • بخش آنلاین 1v1 با حضور بازیکنانی از سراسر جهان
  • دارای بخش چند نفره آفلاین لوکال با یک گوشی
  • دارای بخش تک نفره آفلاین و بخش تمرینی برای آشنایی بیشتر با مکانیسم های بازی
  • قابلیت آپگرید و شخصی سازی گاوها
  • وجود گاوهای موشکی و بمبی برای هیجان انگیزتر کردن مسابقات

برنامه های مشابه Super Bull Fight

PUBG NEW STATE

NEW STATE Mobile

Online Mode
3.32
0.9.64.635
Fortnite Battle Royale

Fortnite

Online Mode
3.46
30.00.0
Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.63
2.104.1
دانلود Garena Free Fire - آپدیت بازی گارنا فری فایر اندروید

Garena Free Fire

Online Mode
3.48
1.104.1
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.253.20

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

روبینو