تبلیغات

دانلود Stomped – بازی ورزشی اسنوبوردینگ برای اندروید توضیحات برنامه

Stomped!

Stomped : این بازی ورزشی تمامی حرکت های دیدنی اسنوبورد و اسکیت بورد را در غالب یک بسته‌ی کامل به شما ارائه میکند. مسیر اسنوبورد خود را از بین مناظر زیبای کوهستانی و قله های طوفانی و دره های عظیم طی کنید. با ترکیب حرکات نمایشی و بالا بردن سرعت خود، جریان بازی را در دست بگیرید و یادتان نرود که هنگام فرود روی پاهایتان باشید! این بازی هیجان انگیز قلب شما را به تپش خواهد انداخت. با گذر از دره های بزرگ و چرخیدن روی هوا، تجربه ای جدید را در سری بازی های اسنوبوردینگ بدست بیاورید.

بازی Stomped که توسط ایتودیو بازی سازی Noodlecake Studios Inc طراحی و ساخته شده است، به تازگی به بازار بازی های اندرویدی عرضه شده و توانسته نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کرده و امتیاز خوب 4 از 5 را دریافت کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی اسنوبوردینگ – Stomped :

★ امکان انجام دادن حرکات نمایشی مختلف. با استفاده از سیستم پیشرفته در این بازی میتوانید انواع حرکات نمایشی را در هنگام اسنوبوردینگ و پریدن از موانع مختلف انجام دهید.

★ سطوح چالشی مختلف. انواع مراحل مختلف با جزییات کامل و همچنین قابلیت باز پخش، یک حس چالشی و جدیدی را برای بازیکن تداعی میکند.

★ سیستم پیشرفته کنترل. با استفاده از یک سیستم پیشرفته کنترلی که با کشیده انگشت روی صفحه میتوانید انواع ترفندها و حرکات مختلف را انجام دهید.

★ بهره گیری از سیستم گرافیکی پیشرفته با جزییات کامل اعم از: شرایط آب و هوایی و نورپردازی حرفه ای. یک تجربه خاص و متفاوت را از اسنوبوردینگ روی گوشی خود داشته باشید!

★ وجود مراحل مختلف در بازی که در هر مرحله 9 چالش متفاوت را پشت سر خواهید گذاشت.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Stomped – اسنوبوردینگ را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه !Stomped

دانلود Kickerinho World – بازی فوتبال نمایشی کیکرینو اندروید + مود

Kickerinho World

Offline Mode
0
1.9.5
دانلود Super Soccer Champs 2020 –  بازی قهرمان فوتبال 2020 اندروید + مود

Super Soccer Champs 2020

Offline Mode
0
2.1.3
دانلود Dream League Soccer 2020 –  بازی لیگ رویایی فوتبال اندروید

Dream League Soccer 2020

Online Mode
2
7.31
دانلود Score! Hero – بازی امتیاز قهرمانی اندروید + مود

Score! Hero

Offline Mode
1
2.47
دانلود Shred! 2 - ft Sam Pilgrim – بازی دوچرخه سواری کوهستان اندروید

Shred! 2

Offline Mode
0
1.5.9.8

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

شبکه اجتماعی پاتوق