State of Survival توضیحات برنامه

بازی اندروید State of Survival

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse یک بازی استراتژیک می‌باشد که توسط کمپانی KingsGroup Holdings برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. بازی حکومت بقا در مورد سرزمینی است که در آن 6 ماه از شیوع گسترده یک بیماری وحشتناک گذشته است. یک دوره 6 ماهه همراه با ترس و وحشت٬ قرنطینه و سختی‌های ناگوار. بسیاری از مردم نتوانستند این شرایط را تاب بیاورند ولی شما تنها کسی هستید که توانسته از تمام این سختی‌ها عبور کند! به دولت بقا خوش آمدید!

این بیماری مردم سراسر کشور را درگیر خود کرده و بازماندگان نیروهای ارتش و دولت هم از ترس در خانه‌هایشان پنهان شده‌اند. در حال حاضر تمام سرزمین در اختیار زامبی‌ها قرار گرفته است. اما عده‌ای از بازماندگان شجاعانه در تلاش برای پس گرفتن سرزمین‌شان هستند. دو راه پیش روی خود دارید: با بازماندگان متحد شوید یا اینکه با آنها به جنگ بپردازید. هرکاری که احساس می کنید برای بقا لازم است انجام دهید که البته کار آسانی نیست. زامبی‌ها همه جا هستند و منابع رو به اتمام است پس باید هرچیزی را که می‌توانید از کنترل زامبی‌ها خارج کنید. دنیای جدیدی در انتظار شماست! دنیایی خطرناک که البته در کنار آن فرصت‌های خوب زیادی هم وجود دارد. قدرت بی حد و حصر در انتظار کسانی است که به اندازه کافی جسور باشند و برای بدست آوردن آن تلاش کنند. اما در عین حال باید مراقب باشید!. مردم دیگر به خوبی سابق نیستند.

برای خود و بازمانده‌های اطرافتان سکونت‌گاه بسازید و امپراتوری آخرالزمانی خود را پایه‌گذاری کنید! برای نجات جان بازماندگان تلاش کنید تا جمعیت شما افزایش پیدا کند و قدرت بیشتری بدست بیاورید. به دنبال افراد با ویژگی‌‌های خاص باشید تا به قهرمانان جنگ با طاعون بدل شوند. همیشه در حال تحقیق درباره بیماری زامبی باشید ٬ چون این بیماری به سرعت در حال جهش و تغییر شکل است. کسی حاکمیت سرزمین را به دست خواهد گرفت که توانایی کنترل بیماری را داشته باشد. هرچقدر تعدادتان بیشتر باشد قدرت بیشتری خواهید داشت٬ پس بدنبال متحدان جدید باشید و روابط استراتژیک ایجاد کنید تا در برابر شرارت‌ها و رفتارهای وحشیانه زامبی‌ها ایمن بمانید. قوانین قبلی حاکم بر بشریت را فراموش کنید و به بازنویسی نسخه جدیدی از قوانین برای جامعه خودتان بپردازید!

دانلود

برنامه های مشابه State of Survival

دانلود Clash of Clans 13.180.10 – جدیدترین نسخه بازی کلش اف کلنز اندروید + مود

Clash Of Clans

Online Mode
3
13.180.10
Brawl Stars

Brawl Stars

Online Mode
0
26.170
دانلود بازی Clash of Lords 2: Guild Castle

Clash of Lords 2: Guild Castle

Online Mode
5
1.0.297
دانلود Ash of Gods: Tactics 1.6.31 - بازی خاکستر خدایان برای اندروید

Ash of Gods: Tactics

Online Mode
5
1.6.31
War Commander: Rogue Assault

War Commander: Rogue Assault

Online Mode
5
4.3.2

نظرات کاربران

    ارسال دیدگاه

    شبکه اجتماعی پاتوق