State of Survival توضیحات ایالت بقا

State of Survival

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse یک بازی استراتژیک می‌باشد که توسط کمپانی KingsGroup Holdings برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. بازی ایالت بقا در مورد سرزمینی است که در آن 6 ماه از شیوع گسترده یک بیماری وحشتناک گذشته است. یک دوره 6 ماهه همراه با ترس و وحشت٬ قرنطینه و سختی‌های ناگوار. بسیاری از مردم نتوانستند این شرایط را تاب بیاورند ولی شما تنها کسی هستید که توانسته از تمام این سختی‌ها عبور کند! به دولت بقا خوش آمدید!

این بیماری مردم سراسر کشور را درگیر خود کرده و بازماندگان نیروهای ارتش و دولت هم از ترس در خانه‌هایشان پنهان شده‌اند. در حال حاضر تمام سرزمین در اختیار زامبی‌ها قرار گرفته است. اما عده‌ای از بازماندگان شجاعانه در تلاش برای پس گرفتن سرزمین‌شان هستند. دو راه پیش روی خود دارید: با بازماندگان متحد شوید یا اینکه با آنها به جنگ بپردازید. هرکاری که احساس می کنید برای بقا لازم است انجام دهید که البته کار آسانی نیست. زامبی‌ها همه جا هستند و منابع رو به اتمام است پس باید هرچیزی را که می‌توانید از کنترل زامبی‌ها خارج کنید. دنیای جدیدی در انتظار شماست! دنیایی خطرناک که البته در کنار آن فرصت‌های خوب زیادی هم وجود دارد. قدرت بی حد و حصر در انتظار کسانی است که به اندازه کافی جسور باشند و برای بدست آوردن آن تلاش کنند. اما در عین حال باید مراقب باشید!. مردم دیگر به خوبی سابق نیستند.

برای خود و بازمانده‌های اطرافتان سکونت‌گاه بسازید و امپراتوری آخرالزمانی خود را پایه‌گذاری کنید! در بازی State of Survival باید برای نجات جان بازماندگان تلاش کنید تا جمعیت شما افزایش پیدا کند و قدرت بیشتری بدست بیاورید. به دنبال افراد با ویژگی‌‌های خاص باشید تا به قهرمانان جنگ با طاعون بدل شوند. همیشه در حال تحقیق درباره بیماری زامبی باشید ٬ چون این بیماری به سرعت در حال جهش و تغییر شکل است. کسی حاکمیت سرزمین را به دست خواهد گرفت که توانایی کنترل بیماری را داشته باشد. هرچقدر تعدادتان بیشتر باشد قدرت بیشتری خواهید داشت٬ پس بدنبال متحدان جدید باشید و روابط استراتژیک ایجاد کنید تا در برابر شرارت‌ها و رفتارهای وحشیانه زامبی‌ها ایمن بمانید. قوانین قبلی حاکم بر بشریت را فراموش کنید و به بازنویسی نسخه جدیدی از قوانین برای جامعه خودتان بپردازید!

دانلود ADS

برنامه های مشابه State of Survival

Build City Building Games

Build: City Building

Offline Mode
0
1.0.2
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.0.25
دانلود Stick War 3 - بازی استیک وار 3 اندروید + مود

Stick War 3

Offline Mode
3.41
2024.3.582
دانلود بوم بیچ Boom Beach - بازی ساحل بوم برای اندروید

Boom Beach

Online Mode
0
50.101
Brawl Stars

Brawl Stars

Online Mode
2.83
52.183

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه