دانلود South Park: Phone Destroyer™ – بازی کارتی پارک جنوبی برای اندروید توضیحات برنامه

South Park

South Park – Phone Destroyer™ – Battle Card Game : این بازی که اقتباس گرفته شده از سریال کارتونی بسیار محبوب South Park میباشد برای دستگاه های اندرویدی ارائه شده است. در این بازی آنلاین استراتژیک شما با شخصیت های Cartman ، Kenny، Stan و Kyle همراه میشوید. در ابتدا شما به عنوان یک عضو جدید وارد دنیای “پارک جنوبی” خواهید شد و میتوانید ظاهر خودتان در بازی را با جزییات کامل انتخاب کنید. البته بعضی از آیتم ها در اول بازی قفل میباشند که با پیشرفت در بازی و گذراندن مراحل مختلف میتوانید این آیتم ها را قفل گشایی کنید.

سبک این بازی مانند بازی های کارتی میباشد که باید در طی مراحل مختلف بازی، کلکسیون کارت های خودتان را تکمیل کنید. همچنین میتوانید قدرت کارت های خودتان را با پیشرفت در بازی بالا ببرید. در بخش مبارزات آنلاین رو در رو، استفاده از این کارت ها نقش بسزایی در پیروزی شما خواهند داشت. تیم نهایی کابوی ها، جادوگران ، سایبورگ ها و موارد دیگر را جمع کنید و برای خرد کردن حریفان خود آماده شوید!

بازی اندرویدی South Park: Phone Destroyer™ که توسط استودیو بازی سازی مشهور و محبوب Ubisoft Entertainment طراحی و ساخته شده، با استقبال شدید کاربران مواجه گردیده است. این بازی توانسته با بیش از 10 میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز بسیار خوب 4.4 از 5 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. بازی “پارک جنوبی” مناسب تمامی رده های سنی بالای 16 سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی پارک جنوبی: نابودگر گوشی – South Park: Phone Destroyer™ :

★ یک تجربه کاملا جدید برای طرفداران سریال محبوب “پارک جنوبی” که در آن میتوانید نسخه های جدیدی از کاراکترهای موجود در سریال را مشاهده کنید. کاراکتر هایی مانند: Stan of Many Moons, Cyborg Kenny, Ninjew Kyle, Grand Wizard Cartman و…

★ در بخش PvP میتوانید با حریفان خود از سراسر دنیا و به صورت آنلاین به نبرد بپردازید. استراتژی و میزان و قدرت کارت ها در اینجا حرف اول را میزند.

★ در بخش بازی تکنفره یک داستان خنده دار را که با همکاری استودیوی South Park Digital Studios نوشته شده است ، تجربه کنید.

★ با بدست آوردن کارت ها میتوانید کارت های جدید کسب کنید و یا موارد لازم را ارتقا دهید.

★ بیش از 110 کارت منحصر به فرد با شخصیت های مورد علاقه تان در سریال “پارک جنوبی” و همچنین کارت های دارای قدرت جادویی و انفجاری را جمع آوری و به روز کنید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی South Park: Phone Destroyer – پارک جنوبی: نابودگر گوشی را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه South Park: Phone Destroyer™
State of Survival

State of Survival

Online Mode
0
1.6.51
دانلود Cat Bird – بازی ماجراجویی گربه‌ی پرنده برای اندروید

Cat Bird

Online Mode
0
2.1.0
دانلود Last Shelter: Survival – بازی استراتژیک آخرین پناهگاه برای اندروید

Last Shelter: Survival

Online Mode
0
1.250.152
دانلود European War 4: Napoleon – بازی جنگ اروپایی 4: ناپلئون برای اندروید

European War 4: Napoleon

Online Mode
0
1.4.16
دانلود King of Avalon - بازی پادشاه آوالون : نبرد اژدها برای اندروید

King of Avalon: Dragon War

Online Mode
0
7.1.4

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه