دانلود SNOW توضیحات اسنو

دانلود SNOW

SNOW – AI Profile یا اسنو عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده و کم نظیر برای ثبت تصاویر بسیار زیبا در اندروید است. گوشی های امروزی دارای دوربین های با کیفیتی هستند و می توان با استفاده از آن ها عکس هایی خارق العاده را ثبت کرد. البته هر قدر که دوربین قوی باشد باز هم نمی تواند جای یک اپلیکیشن مناسب برای عکس برداری را پر کند و حتماً باید یک نرم افزار مناسب داشته باشید تا بتوانید عکس های زیبا و حرفه ای ثبت کنید. اپلیکیشن SNOW یک اپلیکیشن عکسبرداری حرفه ای است که از انواع ابزارها برخوردار است و می توانید به راحتی با استفاده از آن تصاویری بسیار زیبا و با کیفیت ثبت کنید. تصاویری که شبیه به تصاویر ثبت شده با دوربین های dslr هستند.

اپلیکیشن SNOW دارای انواع امکانات برای زیباسازی صورت و بدن است. یک بخش کامل برای آرایش صورت در برنامه وجود دارد که در آن به انواع ابزارها دسترسی دارید و می توانید با استفاده از آنها لب ها، چشم ها، گونه ها، پوست صورت و …  را به صورت دلخواه خود آرایش کنید. کیفیت میکاپ برنامه به صورتی است که بیننده متوجه نرم افزاری بودن میکاب نخواهد شد. یک بخش دیگر نیز برای تغییر اندام و زیباسازی آن در برنامه تعبیه شده است که با استفاده از آن میتوانید قسمت های مختلف بدن خود را تغییر داده و برای مثال کمر خود را باریک یا قد خود را بلند تر کنید.

مجموعه ای از انواع فیلتر های بسیار زیبا و شکیل نیز در برنامه وجود دارد که می توانید یک به یک آنها را روی تصویر خود اعمال کرده و فیلتری که بیشترین زیبایی را به تصویر شما اضافه می کند روی عکس اعمال کنید. هر یک از فیلتر ها قابلیت ویرایش و تغییر را دارد و می توانید فیلترها را برای نیاز خود شخصی سازی کنید. یک سیستم روتوش نیز در برنامه قرار گرفته تا با استفاده از آن بتوانید نقص های موجود در صورت خود را برطرف کنید. علاوه بر اینها مجموعه کاملی از انواع استیکر ها و ماسک ها نیز در دسترس شما قرار خواهد داشت.  آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه فوق العاده را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه SNOW :

  • دارای تمامی ابزارها برای یک میکاپ کامل
  • دارای سیستم روتوش برای رفع نواقص موجود در صورت و بدن
  • امکان تغییر قسمت های مختلف بدن و زیباتر کردن آنها
  • دارای مجموعه کاملی از انواع فیلتر ها و ماسک ها
  • شامل تعداد زیادی از استیکر ها
  • ارائه تصاویر با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن
دانلود ADS

برنامه های مشابه SNOW

Cameringo-Effects-Camera

Cameringo

Offline Mode
0
3.4.9
Koda-Cam

Koda Cam

Offline Mode
0
2.5.4
دانلود Meitu - اپلیکیشن ویرایش حرفه ای عکس اندروید

Meitu

Offline Mode
3.18
9.10.1.1
ProShot-1

ProShot

Offline Mode
3
8.22
دانلود PhotoDirector Pro - اپلیکیشن ویرایشگر حرفه ای عکس اندروید

PhotoDirector - Photo Editor

Offline Mode
4
18.7.5

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

بیت 24