Sniper 3D توضیحات برنامه

Sniper 3D

Sniper 3D یا اسنایپر تری دی عنوان یک بازی تک‌تیرانداز به‌صورت سه بعدی می‌باشد که می‌توان آن را یکی از بهترین گیم ها در دسته بازی‌های شوتر دانست. Sniper 3D یک بازی تیرانداز در سبک اول شخص است که داستان مهیج آن ساعت‌ها شمارا سرگرم می‌کند. در این بازی، بازیکنان نقش یک قاتل تک‌تیرانداز را بازی می‌کنند که هدف از پا درآوردن دشمنان خود تنها با یک شلیک است. همانند بسیاری از گیم ها سبک شوتر بازی به‌مرور زمان دشوارتر می‌شود و توانایی‌های تان را به چالش می‌کشد. این شما هستید که باید تمامی تمرکز خود را به‌کار برده تا پیش از اینکه کشته شوید اهدافتان را از راه دور و به‌وسیله اسنایپ خود به قتل برسانید.

به‌طور معمول بسیاری از بازی‌های تک تیراندازی تنها دارای یک حالت آفلاین هستند، اما در بازی Sniper 3D شما می‌توانید حالت آنلاین را نیز تجربه کنید. در حالت آنلاین بازی فوق قادر خواهید بود با دوستان خود به رقابت پرداخته و توانایی‌تان را به رخ آن‌ها بکشید. گرچه همان‌گونه که اشاره کردیم در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت حالت آفلاین فعال بوده و با مجموعه‌ای از مأموریت های گوناگون سرگرم خواهید شد. هرکدام از مأموریت هایتان دارای یک پاداش خاص هستند که عملکرد شما در طول بازی می‌تواند تأثیر مستقیمی بر این پاداش بگذارد. به‌عنوان مثال اگر اهداف خود را تنها با یک تیر از پا درآورید، پاداش دریافتی بیشتر می‌شود.

هنگامی‌که صحبت از بازی‌های شوتر اول شخص می‌شود، محال است که با مجموعه‌ای از سلاح‌های گوناگون روبه‌رو نشوید. در بازی Sniper 3D ده‌ها سلاح متنوع با طرح‌های گوناگون در اختیار گیمر ها قرار داده می‌شود که برای خریداری کردن و یا دسترسی داشتن به این اسلحه‌ها باید به جمع‌آوری پاداش و افزایش سطح مهارت‌های تان بپردازید. علاوه بر تمامی امکاناتی که به آن‌ها اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین مواردی که بدون شک شمارا به وجد می‌آورد، گرافیک فوق‌العاده و جلوه‌های بصری طراحی‌شده می‌باشند که لذت بازی و تیراندازی را چندین برابر می‌کند. مأموریت های در نظر گرفته شده نیز بسیار متنوع بوده و برخلاف عناوین مشابه هیچ‌گاه با مراحل خسته‌کننده روبه‌رو نخواهید شد.

ویژگی های بازی Sniper 3D :

  • مجموعه ای از ماموریت های متنوع و پر هیجان
  • افزایش سطح بازی با توجه به میزان پیشرفت های گیمر
  • اجرای بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین
  • مجموعه ای از سلاح های گوناگون و متنوع
  • چالش های مختلف بدون هیچ گونه یکنواختی
  • امکان رقابت با دوستان خود در سراسر جهان
  • جلوه های صوتی و بصری خارق العاده
  • کنترل بهینه شده برای شلیک هایی دقیق و سریع

برنامه های مشابه Sniper 3D

CSGO Mobile

CSGO Mobile

Online Mode
0
2.6
دانلود BattleOps – بازی اکشن عملیات نبرد اندروید + مود

BattleOps

Offline Mode
0
1.2.7
Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2

Offline Mode
0
2.91
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.44
3.3.0
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
0
2.62.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه