دانلود Sleep Cycle: Sleep Tracker - برنامه ردیاب کیفیت خواب اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Sleep Cycle: Sleep Tracker - برنامه ردیاب کیفیت خواب اندروید

Sleep Cycle: Sleep Tracker Premium یا ردیاب کیفیت خواب همانطور که از نامش پیداست یک برنامه بسیار کاربردی و ضروری برای آنالیز و بررسی کیفیت خواب شبانه است. با کمک این برنامه می‌توانید، میزان خواب شبانه، مقدار زمان خواب در حالت عمیق، خرناس کشیدن در شب و نوع اجرای زنگ هشدار صبح زود را به طور کامل کنترل کنید. همچنین سیستم هوشمند این برنامه طوری طراحی شده است که در صورت تنظیم ساعت هشدار برای بیدار شدن در صبح زود، بهترین بازه زمانی را برای بیدار کردن شما در نظر می‌گیرد تا کمترین میزان صدمه به کیفیت خواب شبانه شما وارد شود. در واقع ساعت هشدار این اپ تنها زمانی شما را بیدار می‌کند که در خواب سبک باشید.

همانطور که می‌دانید، خواب شبانه یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای حفظ سلامتی و شادابی در طول روز است. از این رو داشتن برنامه‌ای که بتواند این بخش از زندگی ما را به شکلی موثر آنالیز کرده و در اختیار ما قرار دهد، بسیار مهم است. برنامه Sleep Cycle: Sleep Tracker با آنالیز دقیق و هوشمندانه خود، شما را در بهبود کیفیت خواب شبانه و در نتیجه حفظ سلامتی و شادابی روزانه کمک خواهد کرد. برای ردیابی کیفیت خواب توسط این برنامه نیازی نیست گوشی خود را زیر بالش قرار دهید، قرار دادن گوشی تلفن همراه روی میز پاتختی یا روی زمین کنار تشک کفایت می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های شگفت انگیز برنامه Sleep Cycle: Sleep Tracker می‌توان به نمودار دقیق با جزئیات زیاد در مورد کیفیت خواب، ملودی‌های هوشمندانه و آرامش بخش برای بیدار شدن، شخصی سازی بازه زمانی زنگ هشدار تا 90 دقیقه و عقب انداختن زنگ (قابلیت snooze) با دابل تپ روی صفحه یا تکان دادن گوشی است. قابلیت‌های جالب و جذاب دیگری مانند ردیابی خرناس کشیدن در طول شب، مقایسه داده‌های خواب شما با داده‌های سایر افراد دنیا و همچنین کمک به خواب رفتن سریع در شب، باعث شده تا امتحان این اپ حداقل برای یک بار خالی از لطف نباشد. هم‌اکنون می‌توانید نسخه پرمیوم و آنلاک برنامه اسلیپ سایکل را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن‌ ها دانلود نمائید.

ویژگی های اپلیکیشن Sleep Cycle: Sleep Tracker‏ :

  • آنالیز کامل و دقیق خواب با استفاده از تکنولوژی صدا و شتاب سنج بدون نیاز به قرار دادن گوشی زیر بالش
  • سفارشی سازی بازه زمانی زنگ هشدار برای بیدار شدن آسان در صبح زود
  • پخش زنگ هشدار فقط در زمان های خواب سبک برای کاهش صدمه به کیفیت خواب
  • اطلاع از خرناس های شبانه و کمک به رفع آنها
  • قابلیت خاموش کردن و به عقب انداختن زنگ هشدار با دابل تپ یا تکان دادن گوشی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Sleep Cycle: Sleep Tracker

My-Alarm-Clock-Logo

Alarm Clock for Me

Offline Mode
0
2.75.1
Mi Calendar

Mi Calendar

Offline Mode
0
12.5.6
دانلود Zepp Life(MiFit) - اپلیکیشن تجزیه و تحلیل فعالیت های ورزشی اندروید

Mi Fit

Offline Mode
3.33
6.0.1
دانلود Lojong: Meditation and Mindfulness premium - برنامه مدیتیشن پیشرفته اندروید

Lojong: Meditation and Mindfulness

Online Mode
0
2.25.9
Huawei Health-Logo

Huawei Health

Offline Mode
0
12.1.2.310

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه