Shad توضیحات شاد

Shad

اپلیکیشن شاد یکی از مهمترین و کاربردی ترین برنامه هایی است که توسط وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان طراحی و عرضه شده است. این برنامه در دوران همه گیری ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، نقش بسزایی در ادامه فرایند آموزش دانش آموزان داشته است. شاد به عنوان یک شبکه آموزشی مجازی، امکانات فراوانی را در اختیار دانش آموزان، معلمان، اولیا و مدیران مدارس قرار می دهد. کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن، کلاس های درسی مجازی تشکیل دهند و از طریق برقراری ارتباط تصویری، صوتی و متنی، به فعالیت های آموزشی بپردازند.

یکی از ویژگی های بارز اپلیکیشن شاد، قابلیت برگزاری کلاس های ویدیویی است. معلمان می توانند با استفاده از این قابلیت، درس های خود را به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان ارائه کنند. علاوه بر این، امکان پخش صدا و تصویر معلم برای دانش آموزان فراهم شده و دانش آموزان نیز می توانند سوالات خود را مطرح کنند. یکی دیگر از امکانات شاد، به اشتراک گذاری محتوای آموزشی است. معلمان می توانند انواع محتواهای آموزشی مانند متن، تصویر، فایل صوتی و ویدیو را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. همچنین امکان دسترسی به کتاب های درسی الکترونیکی نیز وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی های مفید برنامه شاد، امکان مدیریت تکالیف و آزمون هاست. معلم می تواند تمامی تکالیف و آزمون های الکترونیکی را در برنامه تعریف کرده و زمان بندی انجام آن ها را مشخص کند. دانش آموزان نیز می توانند تکالیف خود را در قالب فایل های مختلف در برنامه بارگذاری کنند. علاوه بر موارد فوق، ویژگی های دیگری مانند گفتگوی متنی بین معلم و دانش آموز، اعلام نمرات، برنامه ریزی فعالیت های فوق برنامه و اطلاع رسانی های مدرسه نیز در اپلیکیشن شاد تعبیه شده است. طی مدت استفاده از شاد، چندین بار نسخه های جدیدی از این اپلیکیشن منتشر شده است تا کاستی ها و مشکلات احتمالی آن برطرف گردد. آخرین نسخه شاد، ویژگی هایی مانند بهبود کیفیت تماس های تصویری، افزایش سرعت بارگذاری و بهینه سازی مصرف داده را داراست.

بنابراین به روز نگه داشتن این اپلیکیشن و نصب آخرین نسخه آن برای بهره مندی از جدیدترین امکانات، بسیار حائز اهمیت است. استفاده از این اپلیکیشن کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه ای ندارد. شاد ابزاری کارآمد برای یادگیری و آموزش در دوران شیوع کروناست و توصیه می شود دانش آموزان از آخرین نسخه آن استفاده کنند. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

شاد دارای امکانات زیادی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ایجاد کلاس های درسی مجازی و برگزاری جلسات ویدیویی
  • ارسال تکالیف و آزمون های الکترونیکی
  • اشتراک گذاری محتواهای آموزشی مانند فایل های متنی، صوتی و تصویری
  • گفتگو و تعامل بین معلم ها و دانش آموزان
  • دسترسی به کتاب ها و منابع درسی الکترونیکی

برنامه های مشابه Shad

میلی گلد

Milli Gold

Online Mode
5
1.0.7
بام ملی

Bam

Online Mode
3
4.12.1.348
دانلود AP - Asan Pardakht - اپلیکیشن آپ برای اندروید

Asan Pardakht

Online Mode
3.11
6.8.0
دانلود روبینو پرو Rubino Pro - برنامه روبیکا دانلودر اندروید

Rubino Pro

Online Mode
4.5
41.3.6
Snapp Driver

Snapp Driver

Offline Mode
3.67
4.19.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو