Samurai 3 توضیحات برنامه

Samurai 3

Samurai 3 عنوان یک بازی نقش آفرینی با داستانی بسیار جذاب است که شمارا ساعت‌ها مجذوب خودش می‌کند. یکی از دسته بندی‌های پرطرفدار در بازی‌های رایانه، بازی‌های نقش آفرینی یا به عبارت ساده‌تر RPG هستند. ما در تمامی سیستم عامل‌ها شاهد این سری از بازی‌های مهیج هستیم، اما اگر توجه کرده باشید کاربران اندرویدی علاقه بیشتری به این سری از گیم ها دارند. با توجه به این موضوع استودیو WFS Studio یک بازی جذاب را معرفی کرده است. سامورایی‌ها سمبل ژاپن هستند. این شمشیرزنان افسانه‌ای از گذشته تا به کنون، نامشان در تاریخچه ژاپن ثبت‌شده و سربازانی وفادار به شمار می‌روند. همان‌گونه که از نام بازی نیز می‌توان فهمید داستان این بازی در رابطه با یک سامورایی به نام Oishi می‌باشد.

یک روز هنگامی‌که اویشی به خانه باز می‌گردد متوجه قتل‌عام مردم روستایش می‌شود. در این میان نه تنها مردمان روستای خود را از دست می‌دهد بلکه متوجه می‌شود که دوستان و اعضای خانواده‌اش نیز به طرز فجیعی در آتش سوخته‌اند. او به‌سرعت به دنبال سر نخ‌هایی از این جنایت دردناک می‌رود و متوجه می‌شود چند سامورایی دیگر به کشور و سلطنت خیانت کرده و از دستورات فرد دیگری پیروی می‌کنند. او برای پیدا کردن تمامی این سامورایی‌ها سریعاً دست‌به‌کار شده و شروع به جست‌وجوی نقطه‌به‌نقطه کشورش می‌کند. اما چیزی که او انتظارش را ندارد حقایقی است که در این مسیر با آن‌ها روبه‌رو می‌شود؛ حقایقی که باعث می‌شوند داستان بازی پیچیده و جذاب‌تر شود.

بازی با داستان نفرت Oishi آغاز می‌شود، سپس یک نقشه بزرگ با صحنه‌های واقعی از تاریخ سامورایی‌ها نشان داده می‌شود. با پیشروی در نقشه و کشف حقایق بخش‌های جدیدی از نقشه باز شده و شما می‌توانید در جست‌وجوی رازهایی گوناگون به هرکدامشان سفر کنید. مهارت‌های سامورایی که در بازی Samurai 3 با آن روبه‌رو می‌شوید، دقیقاً شخصیت سامورایی‌های واقعی است و در این زمینه تلاش شده است که به ریزترین جزئیات دقت شود. اویشی در بازی از قوانین و اصول سخت روح یک سامورایی پیروی می‌کند. درگیری به‌هیچ‌وجه غافلگیرانه نبوده و همانند یک جنگجو باید دشمنان خود را به‌صورت جوانمردانه از پای درآورید.

اویشی برای مبارزه با دیگر سامورایی‌های خیانت‌کار، با سلاح‌های مختلفی به آن‌ها حمله می‌کند؛ سلاح‌هایی هرکدامشان توانایی خاصی به او می‌بخشند. در طول بازی شکست دشمنان خود نه تنها پاداش بسیاری دریافت می‌کنید؛ بلکه به کمک این پاداش‌ها می‌توانید سلاح‌ها و توانایی‌تان را ارتقاء داده تا در صورت مواجهه با دشمنان جدید هیچ‌گونه ضعفی نداشته باشید. در طول بازی شما عزیزان تمامی روایت‌ها را به شکل انیمه هایی جذاب می‌بینید؛ انیمه هایی که موسیقی همراهشان آن را به یک نماد سمبولیک در ذهنتان تبدیل می‌کند. در نهایت بهتر است این بازی بی‌نظیر را از دست ندهید و برای دریافت آن با ما همراه باشید.

ویژگی های بازی Samurai 3 :

  • داستانی جذاب با مراحلی بسیار زیبا و سرگرم کننده
  • مشاهده روایت مراحل و داستان بازی در قالب انیمه هایی زیبا
  • مراحل گوناگون با ماموریت های مختلف
  • از پا درآوردن دشمنان و دیگر سامورایی های خیانت کار با جلوه هایی خیره کننده
  • مجموعه ای از انواع سلاح ها برای مبارزه با دشمنان خود
  • به دست آوردن پاداش و غنیمت های گوناگون با کشتن دشمنان خود
  • امکان ارتقاء شخصیت اصلی بازی به کمک غنیمت های جمع آوری شده

برنامه های مشابه Samurai 3

دانلود Sky: Children of the Light – بازی آسمان : فرزندان روشنایی اندروید

Sky: Children of the Light

Online Mode
5
0.14.5
دانلود Summoners war 5.2.3 - بازی محبوب ماموران جنگ برای اندروید

Summoners war

Online Mode
0
6.3.6
Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Offline Mode
0
2.14.0
Legend of Solgard

Legend of Solgard

Online Mode
0
2.18.3
دانلود Grim Soul 3.1.3 – بازی نقش‌ آفرینی روح شوم برای اندروید + مود

Grim Soul

Online Mode
1
3.1.3

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه