خرید رپورتاژ آگهی

دانلود Samsara Game – بازی سامسارا اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Samsara Game – بازی سامسارا اندروید + مود

Samsara Game یک بازی دو بعدی ماجراجویی و معمایی، ساخته استدیو نیوزیلندی JaffaJam است که در آن شما کنترل کودکی به اسم زی (Zee) را برعهده می گیرد. داستان بازی از این قرار است که یک روز، زی هنگام بازی کردن در پارک، بدنبال یک سنجاب می افتد. سنجاب او را به سمت یک پورتال هدایت کرده و زی بطور ناگهانی وارد دنیایی دیگر به اسم سامسارا می شود، دنیایی آینه ای که همه چیز در آن اکو می شود. در این دنیا کودکی شیطانی حکمرانی می کند و  زی برای فرار از آن باید پازل های بسیار سختی را حل کند، پازل هایی که در یک زمان، در دو مکان قرار گرفته اند، یکی در دنیای واقعی و دیگری در دنیای آینه ای. هر کاری که زی در دنیای واقعی انجام می دهد، به گونه های برعکس در دنیای آینه ای اتفاق می افتد، از این رو حل کردن برخی پازل ها و معماها واقعا نیاز به تفکر و هوش بالا دارد. مکانیسم بازی از تغییر یک سری بلوک و دستکاری بازتاب آنها در دنیای دیگر شکل می گیرد، تمامی بلوک ها به نیروی گرانش عکس العمل نشان می دهند، این مکانیسم اگر چه بسیار ساده انجام میشود اما هوشمندانه بکار رفته است.

گرافیک بازی Samsara Game بسیار زیباست، همه جزئیات محیط با دست نقاشی شده که با توجه به تعداد زیاد مراحل واقعا شگفت انگیز است. البته دنیای بازی کاملا نسبت به رفتار زی عکس العمل نشان می دهد، مثل افتادن سنگ از  ارتفاع یا خارهایی که در برخورد با سایه زی در آینه رشد می کنند اما در دنیای واقعی دقیقا برعکس این اتفاق می افتد. در بازی بیش از 77 مرحله در 6 قلمرو متفاوت وجود دارد، در هر مرحله نیز آیتم هایی مخفی قرار گرفته که مربوط به موضوعی خاص می باشند. بازی سامسارا از لحاظ داستانی واقعا عمیق و مفهومی است ، ارتباطی نهفته بین کاراکتر بازی و بازتاب او در دنیای آینه ای ایجاد می شود که با جلو رفتن مراحل این ارتباط پر رنگ تر می شود. همانطور که در بالا اشاره شد اگرچه پازل های بازی سخت هستند، اما پس از حل کردن هر پازل حسی از شادی و رضایت در وجود خود احساس خواهید کرد. آنهایی که به بازی های پازلی علاقمندند، مطمئن باشند با یکی از بهترین بازی های پازلی اندروید طرف هستند.

ویژگی های بازی Samsara Game :

  • یک بازی ماجراجوبی معمایی با پازل های بسیار جالب و هوشمندانه
  • طراحی بسیار زیبا و شگفت آور مراحل بازی
  • دارای 77 مرحله در 6 دنیای متفاوت
  • صداگذاری عالی در کنار سبک خاص انیمیشن بازی
نکته مهم این بازی را می توانید به کمک اپلیکیشن Sai که در کنار فایل فشرده نیز قرار گرفته است، بر روی دستگاه تان نصب نمایید.

برنامه های مشابه Samsara Game

دانلود Chess - Play and Learn – بازی آموزش کامل شطرنج اندروید + مود

Chess - Play and Learn

Offline Mode
0
4.2.11
دانلود Mencherz – بازی منچرز اندروید

Mencherz

Online Mode
0
3.4.5
دانلود Pull the Pin – بازی پین را بکش اندروید + مود

Pull the Pin

Offline Mode
0
0.62.1
دانلود Antistress – بازی ضد استرس و آرامش بخش اندروید + مود

Antistress – relaxation toys

Offline Mode
0
4.41
دانلود Brain Out – Can you pass it? – بازی معمای مغز اندروید + مود

Brain Out

Offline Mode
0
1.4.13

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه