دانلود Rope Frog Ninja Hero – بازی نینجای قورباغه ‌ای اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Rope Frog Ninja Hero – بازی نینجای قورباغه ‌ای اندروید + مود

بازی Rope Frog Ninja Hero – Strange Gangster Vegas یا نینجای قورباغه ‌ای یک عنوان اکشن سندباکس جذاب و سرگرم کننده است که در آن شما یک ابر قهرمان با لباسی شبیه به قورباغه را کنترل می‌کنید، قدرت‌های این شخصیت تقریبا از تمام شخصیت‌های دنیای مارول و دی سی کپی برداری و در یکجا جمع شده است. در این بازی می‌توانید در سطح خیابان بدوید یا بر فراز ساختمان‌های بلند پرواز کنید، همچنین قابلیت رانندگی و ماشین سواری نیز در بازی تعبیه شده است. وسایل نقلیه موجود در بازی بسیار متنوع بوده و از موتور تا تانک را شامل می‌شود.

از آنجایی که شخصیت بازی Rope Frog Ninja Hero یک ابرقهرمان است، قدرت‌های بسیار مخربی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. قدرت‌هایی مثل شلیک اشعه لیزر از چشم‌ها، تار انداختن، بالا رفتن از دیوار، سرعت دویدن بسیار زیاد و پرش‌های بسیار بلند نقش مهمی در گیم پلی این بازی داشته و از همان ابتدا در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. البته این قدرت‌ها نباید شما را خیلی از خود راضی کند، چرا که پلیس‌ها و دشمنان شما هم به همان اندازه قوی و تا حدودی بی‌اعصاب هستند. داستان بازی در شهر نیویورک جریان داشته و وظیفه شما از بین بردن جنایتکاران سطح شهر است. نقشه بازی به صورت جهان باز بوده و شما می‌توانید آزادانه در بخش‌های مختلف شهر گشت و گذار کنید. در حین بازی ماموریت‌های مختلفی در مناطق نمادین نیویورک مثل شهر چینی‌ها و برانکس به شما محول می‌شود که باعث تنوع بیشتر بازی شده است.

یکی از نقاط قوت بازی Rope Frog Ninja Hero سیستم مبارزات بسیار جذاب و جالب بازی است. اگر تجربه بازی‌های معروف سبک ابر قهرمانی مثل بتمن آرکهام یا اسپایدرمن را داشته باشید، سیستم مبارزات این بازی هم برای شما کاملا آشنا و ملموس خواهد بود. سیستم مبارزات به صورت تن به تن و ضربات پشت سر هم تشکیل شده است. وقتی ضربات موفق شما به میزان خاصی برسد، حرکات مخرب خاصی آنلاک می‌شود که با زدن دکمه‌های مربوطه روی دشمنان نگون بخت اجرا خواهد شد. این مبارزات بسیار روان بوده و بازیکن از انجام کمبوهای پشت سرهم به شدت لذت خواهد بود. اگر از علاقمندان به بازی ابرقهرمان مثل اسپایدرمن یا بتمن آرکهام هستید، تجربه این بازی برای شما لحظات خوشی رقم خواهد زد. این بازی هم اکنون بیش از 50 میلیون بار از گوگل پلی استور دانلود شده و دارای امتیاز خوب 4.3 از 5.0 است.

ویژگی های بازی Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas :

  • بازی اکشن سند باکس با گرافیک خوب و گیم پلی جذاب
  • ترکیب قدرت های مختلف از چند شخصیت دنیای مارول و دی دسی فقط در یک کاراکتر
  • قابلیت سواری با انواع وسایل نقلیه از تانک و هلی کوپتر گرفته تا موتور و قایق
  • بازی جهان باز در شهر نیویورک
  • حجم کم و اجرای آفلاین
  • بیش از 50 میلیون دانلود و امتیاز خوب 4.3 از 5.0
نکته مهم ویژگی نسخه مود: پول بی نهایت

برنامه های مشابه Rope Frog Ninja Hero

دانلود PUBG New State – بازی پابجی نیو استیت اندروید

PUBG New State

Online Mode
3
متغیر با نوع دستگاه
دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید

Among Us

Online Mode
3
2021.3.31
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود Last Day on Earth: Survival 1.16.1‏ - بازی آخرین روز زمین اندروید + مود

Last Day on Earth: Survival

Online Mode
0
1.17.11
دانلود Walk Master – بازی استاد پیاده ‌روی اندروید + مود

Walk Master

Offline Mode
0
1.40

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه