دانلود Rider - بازی آرکید اعتیاد آور رایدر اندروید + مود توضیحات رایدر

دانلود Rider - بازی آرکید اعتیاد آور رایدر اندروید + مود

Rider یا همان موتور سوار عنوان یک بازی آرکید اعتیادآور است که با داشتن یک گیم پلی جذاب شما عزیزان را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. بازی‌های رکوردی همیشه جزو محبوب‌ترین بازی‌ها در نزد گیمر‌ها بوده اند. در این دسته از بازی ها، ما در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشم گیری بوده ایم! بر خلاف گذشته‌ای نه چندان دور که در بازی‌های رکورد تنها هدف به ثبت رساندن یک امتیاز بود، اما حالا نه تنها باید امتیاز مناسبی را در این دسته از بازی ها، از خود به ثبت برسانید، بلکه با چالش‌های مختلفی نیز رو به رو خواهید شد که هر کدام‌شان به نوعی باعث می‌شوند که بدانید هم چنان مهارت کافی برای به پایان رساندن مراحل را ندارید! در بازی رایدر همه چیز ساده و آسان است! موتور خود را انتخاب کنید، بازی را شروع کرده و از مسیر‌هایی که با نور نئونی مشخص شده‌اند عبور نمایید.

همان طور که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم، شاید در شروع بازی، Rider اندکی ساده به نظر برسد، اما باید بدانید که به مرور زمان بازی دشوار و دشوار‌تر می‌شود و شما با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌شوید! چالش‌هایی که مهارت‌های شما را زیر سوال برده و این استراتژی است که کمک می‌کند بتوانید در مسیر مسابقات باقی بمانید. علاوه بر موانعی که در طول مسابقه با آن‌ها رو به رو خواهید شد، مسیر‌ها نیز به مرور زمان پیچیده‌تر می‌شوند که ترکیب‌شان با این موانع ممکن است به قدری شما را ناراحت کند که تصمیم به شکستن گوشی هوشمندتان بگیرید! بازیکنان بازی Rider با بیش از 100 چالش مختلف رو به رو هستند که این چالش‌ها به مرور زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

همانند برخی از بازی‌های مشابه موجود در گوگل پلی، بیش از 40 موتور مختلف در دسترس هستند که این 40 موتور در دسته‌بندی‌هایی قرار داده می‌شوند. شما با کسب امتیاز و ثبت رکورد‌های جدید و رد شدن از چالش‌های گوناگون می‌توانید به مرور زمان به این موتور‌ها دسترسی پیدا کنید. تنها نکته‌ای که جالب توجه است، طراحی ارگونومیک این موتور‌ها می‌باشد که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر پیروزی شما و ثبت امتیازات بیشتر داشته باشند. اگر دوست ندارید که این بازی را به صورت تنهایی انجام دهید می‌توانید در حالت PvP مهارت خود را در مقایسه با دیگر بازیکنان سراسر جهان بسنجید.

ویژگی های بازی Rider :

  • یک بازی فوق العاده در سبک آرکید همراه با گیم پلی اعتیاد آور
  • بیش از 100 چالش مختلف برای ارزیابی سطح توانایی شما
  • دسترسی داشتن به بیش از 40 موتور مختلف
  • مواجه شدن با موانع گوناگون در هنگام ثبت رکورد های جدید
  • حالت PvP برای رقابت با دیگر گیمر ها در سراسر جهان
دانلود ADS

برنامه های مشابه Rider

دانلود Jetpack Joyride – بازی جت پک جوی راید اندروید + مود

Jetpack Joyride

Offline Mode
0
1.89.1
دانلود Subway Surfers - بازی موج سواران مترو برای اندروید + مود

Subway Surfers

Offline Mode
3.53
3.24.1
دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید

Blockman Go: Blocky Mods

Online Mode
3.78
2.68.1
HellCopter

HellCopter

Offline Mode
0
1.8.31
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.29
1.20.60.24

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه