تبلیغات

دانلود Qardio Heart Health – اپلیکیشن کنترل سلامت قلب کاردیو برای اندروید توضیحات برنامه

Qardio Heart Health

Qardio Heart Health : روند تغییرات فشار خون و داده های مربوط به وزن خود را با “کاردیو”، ساده ترین و کاربردی ترین برنامه برای دستگاه های اندروید دنبال کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه میدهد تا یک ژورنال سلامتی را که مخصوص خودتان است ایجاد کنید. به طور دستی اطلاعات اولیه مانند فشار خون یا وزن کنونی خودتان را وارد برنامه کنید. همچنین میتوانید اطلاعات قبلی خودتان را از اپلیکیشنهایی مانند MyFitnessPal, Google Fit, Samsung Health به این برنامه انتقال دهید.

نمودارهای تغییرات سلامتی خود را مشاهده کنید، نکات یادآوری را در برنامه تنظیم کنید و اطلاعات خودتان را به سادگی یک لمس به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن کاردیو مملو از امکانات و ویژگی هایی است که ردیابی و کنترل اطلاعات مربوط به سلامت شما را آسان میکند.

اپلیکیشن اندرویدی Qardio Heart Health که توسط شرکت Qardio, Inc طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از صد هزار بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4.3 از 5 را از طرف مخاطبین خود کسب کند.

 

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی کنترل سلامت قلب کاردیو – Qardio Heart Health

★ یک برنامه کاملا رایگان بدون نیاز به خرید های درون برنامه ای. این برنامه بصورت کاملا رایگان ارائه شده است و حتی دارای تبلیغات هم نمیباشد.

★ دارای یک رابط کاربری ساده و محیطی جذاب. همه اطلاعات مربوط به سلامت خود را دراین برنامه به سادگی دنبال کنید. همچنین میتوانید این برنامه را به دستگاههای سنجش هوشمند متصل کنید تا اطلاعات مرتبط با سلامتی فیزیکی شما را دریافت کند.

★ دریافت گزارش های مفید و کاربردی درباره سلامتی بدن. کاردیو، اطلاعات و گزارش هایی درباره سلامت بدنی شما ارائه می دهد که نمونه آن را در هیچ کدام از اپلیکیشن های اندرویدی پیدا نخواهید کرد!

★ امکان درک مفهوم اطلاعات. اپلیکیشن کاردیو برخلاف برنامه های دیگر فقط چند عدد را به عنوان اطلاعات به شما نمیدهد، بلکه با ارائه اطلاعات بصری و توصیفی، به شما کمک میکند تا درک بهتر و عمیقتری از داده ها و اطلاعات ارائه شده درباره سلامت خود داشته باشید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی Qardio Heart Health کنترل سلامت قلب کاردیو را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و سریع و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Qardio Heart Health
دانلود Match Dating – اپلیکیشن دوست یابی برای اندروید

Match Dating

Online Mode
0
20.01.00
دانلود Today Weather – اپلیکیشن پیش بینی وضعیت آب و هوا برای اندروید

Today Weather

Online Mode
0
1.4.4-12.221219
Spotify Premium

Spotify Premium

Online Mode
0
8.5.39.157
دانلود EWA – اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و اسپانیایی برای اندروید

EWA

Online Mode
0
5.4.0
دانلود Reverse Movie FX – اپلیکیشن معکوس کننده ویدئو برای اندروید

Reverse Movie FX Pro

Online Mode
0
1.4.0.34

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

تبلیغات