Powerful Cleaner Pro توضیحات برنامه

Powerful Cleaner Pro

بدون شک Powerful Cleaner Pro یکی از بهترین و قدرتمندترین ابزار بهینه‌سازی است که کاربران اندروید از ابتدا تا به کنون آن را تجربه کرده‌اند. همانند دیگر سیستم عامل‌هایی نظیر ویندوز، در اندروید نیز، نیاز است که کاربران هرچند مدت یک بار به بهینه سازی اسمارت فون شان بپردازند. به‌طور معمول ما در بازه‌های زمانی یک ماهه بیش از 10 نرم‌افزار و یا بازی را روی گوشی خود نصب‌کرده و سپس آن‌ها را حذف می‌کنیم! این حذف و نصب مداوم و افزایش تعداد برنامه‌ها به‌مرور زمان مشکلاتی را برای گوشی‌های هوشمند به وجود می‌آورد. مشکلاتی که در میان رایج‌ترین آن‌ها می‌توان به کند شدن اجرای دستورات اشاره کرد. یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای از این بردن این مشکلات استفاده از کلینر ها و یا به عبارتی بهینه سازها می‌باشد.

ما در دسته‌بندی بهینه سازها در مارکت های اندرویدی شاهد عناوین مختلفی هستیم که بدون شک یکی از بهترین و پر طرفدارترین آن‌ها برنامه Powerful Cleaner Pro می‌باشد. به کمک این استارت اپ قادر خواهید بود که تنها در چند ثانیه مشکلات سیستم عامل خود را برطرف نموده و کمک کنید که بار دیگر گوشی هوشمند دستورات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرا کند. اپ فوق از چندین بخش مختلف تشکیل‌شده است؛ یکی از مهم‌ترین و پر طرفدارترین آن‌ها را می‌توان شناسایی فایل‌های اضافی و یا به عبارتی جانک فایل‌ها دانست. جانک فایل‌ها، دسته از فایل‌های اضافی اندرویدی هستند که از حذف بازی‌ها و یا برنامه‌های مختلف به‌جای می‌مانند. افزایش این نمونه از فایل‌ها نه تنها باعث کاهش فضای ذخیره‌سازی اطلاعات می‌شود؛ بلکه باعث کند شدن سیستم‌عامل نیز خواهد شد. تنها کافی است، گوشی هوشمندتان را اسکن کرده و پاک کردن این دسته از فایل‌ها را به پاورفول کلینر بسپارید.

کرش کردن برنامه‌ها از دیگر مشکلاتی هستند که در برخی از مواقع کاربران اندرویدی با آن روبه‌رو می‌شوند؛ این مشکل زمانی به وجود می‌آید که اسمارت فون نمی‌تواند رم کافی را در اختیار برنامه‌ها قرار دهد. بدین منظور یکی از بهترین روش‌ها برای مواجهه شدن با مشکل کرش، متوقف سازی پردازش‌های غیرضروری است، که اپلیکیشن Powerful Cleaner Pro آن را به خوبی انجام می‌دهد. سیستم هوشمند تمامی پردازش‌ها را نیز نظر گرفته و کمک می‌کند که تنها با یک اشاره تمامی‌شان را متوقف سازید. علاوه بر این و جدای از تمامی امکانات موجود باید اشاره کنیم که رابط کاربری برنامه فوق بسیار جذاب بوده و لذت استفاده از آن را دو چندان می‌کند.

ویژگی های برنامه Powerful Cleaner Pro :

  • بهینه سازی و افزایش سرعت اندروید تنها در چند ثانیه
  • اسکن حافظه به صورت عمیق و حذف فایل های اضافی
  • ابزاری کاربردی برای آزاد سازی حافظه رم
  • بهینه سازی و کاهش مصرف باتری گوشی های اندرویدی
  • کمک به کاهش دمای پردازنده با متوقف سازی پردازش های غیر ضروری
  • مجموعه ای از ویجت های گوناگون برای اجرای سریع دستورات
  • چندین تم متنوع و زیبا
  • اجرای چندین دستور تنها با یکبار لمس نمایشگر

برنامه های مشابه Powerful Cleaner Pro

Fake-GPS-Location-PRO

Fake GPS Location PRO

Offline Mode
0
5.0
Walk-Me-Up

Walk Me Up

Offline Mode
0
4.0.6
دانلود Alpha Cleaner - Booster, Phone Cleaner premium - برنامه بهینه ساز آلفا کلینر اندروید

Alpha Cleaner

Offline Mode
0
1.3.5.1
دانلود Pomodoro Timer Clock premium - برنامه تایمر ساده پومودورو اندروید

Pomodoro Timer Clock

Offline Mode
0
6.1.0
دانلود Auto Close : Close Apps Automatically premium - برنامه تسک کیلر ساده اندروید!

Auto Close : Close Apps Automatically

Offline Mode
0
3.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه