دانلود Pocket Knights 2 – بازی نقش آفرینی شوالیه های جیبی 2 برای اندروید توضیحات برنامه

Pocket Knights 2

Pocket Knights 2 : بازی شوالیه های جیبی یک بازی نقش آفرینی اندرویدی می باشد که دارای صد ها مرحله مهیج مختلف می باشد. شما باید با ساختن ابزار های جنگی قدرتمند ، قدرت خود را افزایش داده تا بتوانید به قهرمانان افسانه ای خود دست پیدا کنید و با استفاده از این قهرمانان به مبارزه روسای خبیث بازی بروید و آنها را شکست دهید.

با پیشروی در بازی و حضور در میدان های نبرد، گنیجنه های پنهان را پیدا کنید. قلمرو سرزمین های خود را گسترش دهید و بازیکنان دیگر را در مبارزات رو در رو به چالش بکشید. قهرمان خود را از بین بیش از 100 قهرمان موجود انتخاب کنید. با استفاده چند قهرمان به صورت همزمان، ترکیب های قدرمتند بسازید. با ارتقا مهارت های قهرمانانتان ، دشمنان قدرتمند را شکست دهید. در ضمن اگر در پیشبرد بازی با مشکل مواجه شدید، می توانید از راهنمای ویدئویی بازی کمک بگیرید.

بازی اندرویدی Pocket Knights 2 که توسط استودیو بازی سازی PITAYA NETWORK LIMITED طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4.3 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 12 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی Pocket Knights 2 :

★ تیم اصلی خود را بسازید. بیش از 100 قهرمان را از موقعیت های مختلف بکار بگیرید و آنها را ارتقا دهید. قهرمانان منحصر به فرد را به صورت گروهی استفاده کنید تا به مهارت های فوق العاده و قدرتمندی دست پیدا کنید.

★ استراتژی خود را کامل کنید. با بکارگیری استراتژی درست می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید تا بر دشمنان خود غلبه کنید.

★ تجهیزات افسانه ای را در میادین نبرد کشف کنید. ابزار آلات و سلاح های خود را ارتقا دهید تا قدرت مبارزه خود را بهبود بخشید و خسارات گسترده ای را به حریفان و دشمنان خود وارد کنید.

برنامه های مشابه Pocket Knights 2

دانلود Ravensword: Shadowlands 21 – بازی شمشیر برنده اندروید + مود

‎Ravensword: Shadowlands

Offline Mode
0
21
دانلود Looney Tunes –  بازی لونی تونز اندروید + مود

Looney Tunes

Online Mode
4
17.5.1
دانلود The Sun Origin –  بازی اکشن منشا خورشید اندروید + مود

The Sun Origin

Offline Mode
0
1.9.0
دانلود ‎Assassin’s Creed: Rebellion – بازی اساسینز کرید اندروید

Assassin’s Creed: Rebellion

Online Mode
0
2.9.0
دانلود RAID: Shadow Legends – بازی یورش: افسانه های سایه اندروید

RAID: Shadow Legends

Online Mode
1
1.8.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه