دانلود Pocket Knights 2 – بازی نقش آفرینی شوالیه های جیبی 2 برای اندروید توضیحات برنامه

Pocket Knights 2

Pocket Knights 2 : بازی شوالیه های جیبی یک بازی نقش آفرینی اندرویدی می باشد که دارای صد ها مرحله مهیج مختلف می باشد. شما باید با ساختن ابزار های جنگی قدرتمند ، قدرت خود را افزایش داده تا بتوانید به قهرمانان افسانه ای خود دست پیدا کنید و با استفاده از این قهرمانان به مبارزه روسای خبیث بازی بروید و آنها را شکست دهید.

با پیشروی در بازی و حضور در میدان های نبرد، گنیجنه های پنهان را پیدا کنید. قلمرو سرزمین های خود را گسترش دهید و بازیکنان دیگر را در مبارزات رو در رو به چالش بکشید. قهرمان خود را از بین بیش از 100 قهرمان موجود انتخاب کنید. با استفاده چند قهرمان به صورت همزمان، ترکیب های قدرمتند بسازید. با ارتقا مهارت های قهرمانانتان ، دشمنان قدرتمند را شکست دهید. در ضمن اگر در پیشبرد بازی با مشکل مواجه شدید، می توانید از راهنمای ویدئویی بازی کمک بگیرید.

بازی اندرویدی Pocket Knights 2 که توسط استودیو بازی سازی PITAYA NETWORK LIMITED طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4.3 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 12 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی Pocket Knights 2 :

★ تیم اصلی خود را بسازید. بیش از 100 قهرمان را از موقعیت های مختلف بکار بگیرید و آنها را ارتقا دهید. قهرمانان منحصر به فرد را به صورت گروهی استفاده کنید تا به مهارت های فوق العاده و قدرتمندی دست پیدا کنید.

★ استراتژی خود را کامل کنید. با بکارگیری استراتژی درست می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید تا بر دشمنان خود غلبه کنید.

★ تجهیزات افسانه ای را در میادین نبرد کشف کنید. ابزار آلات و سلاح های خود را ارتقا دهید تا قدرت مبارزه خود را بهبود بخشید و خسارات گسترده ای را به حریفان و دشمنان خود وارد کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Pocket Knights 2
دانلود Last Shelter: Survival – بازی استراتژیک آخرین پناهگاه برای اندروید

Last Shelter: Survival

Online Mode
0
1.250.152
دانلود European War 4: Napoleon – بازی جنگ اروپایی 4: ناپلئون برای اندروید

European War 4: Napoleon

Online Mode
0
1.4.16
دانلود King of Avalon - بازی پادشاه آوالون : نبرد اژدها برای اندروید

King of Avalon: Dragon War

Online Mode
0
7.1.4
Survival Heroes

Survival Heroes

Online Mode
0
1.8.2
دانلود Trench Assault - بازی یورش به خندق برای اندروید

Trench Assault

Online Mode
0
3.7.4

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه