دانلود Photo Retouch Premium - ابزار پاک کن حرفه ای تصاویر اندروید توضیحات برنامه

دانلود Photo Retouch Premium - ابزار پاک کن حرفه ای تصاویر اندروید

Photo Retouch – AI Remove Unwanted Objects یک ابزار پاک کن قدرتمند تصاویر در اندروید می‌باشد که امکانات و قابلیت‌های گوناگونش هر کسی را شگفت‌زده می‌کند. ابزار پاک کن یکی از مهم‌ترین بخش‌های ویرایشگر‌های تصاویر هستند. اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم به دلیل محدودیت‌های موجود در دسته، این ابزار امکانات گسترده‌ای در اختیار ما قرار نمی‌دهند و برای دسترسی داشتن به ویژگی‌هایی بیشتر باید از اپ‌های جداگانه‌ای استفاده کنید. خوشبختانه تیم حرفه‌ای وبسایت اپلیکیشن‌ ها پیش از این برنامه‌های مختلفی را در این زمینه در اختیارتان قرار داده است؛ اما در این پست قصد داریم شما را با یک اپ حرفه‌ای و فوق‌العاده هوشمند آشنا کنیم.

Photo Retouch – AI Remove Unwanted Objects هر آن چیزی را که مربوط به پاک کن‌های دیجیتالی می‌شود در اختیارتان قرار خواهد داد. اصلی‌ترین ویژگی این استارت اپ را می‌توان در حذف‌اشیاء ناخواسته تصاویر دانست. این قابلیت به شما عزیزان کمک می‌کند که هر عامل آزار دهنده‌ای در تصاویرتان را از بین برده و هیچ گونه ردی از آن به جای نگذارید. حالت مختلف برای حذف شیء‌های ناخواسته در دسترسی‌تان قرار دارد که استفاده از هر کدام‌شان به نوع تصویر و شیء انتخابی بستگی خواهد داشت. همه چیز بسیار ساده و آسان است، قسمت‌های مختلف را انتخاب نموده و همه چیز را به سیستم هوشمند بسپارید. نکته جالب توجه در ارتباط با این برنامه به جا نماندن اثر‌اشیاء انتخابی می‌باشد که در کیفیت فایل نهایی بسیار تاثیر‌گذار است. علاوه بر این اگر لوگو و یا واترمارکت موجود بر روی عکس‌ها آزارتان می‌دهد قادر خواهید بود که تنها با یک اشاره حذف‌شان نمایید.

همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم استارت اپ‌های گوناگونی در این زمینه، در دیگر پست‌ها به شما عزیزان معرفی نموده‌ایم، اما نکته قابل توجه عدم توانایی کاربران برای کار کردن و استفاده از ویژگی‌های این اپلیکیشن‌ ها می‌باشد. خوشبختانه تیم توسعه دهنده برنامه Photo Retouch – AI Remove Unwanted Objects به این موضوع فکر کرده و یک راهکار بی‌نقص را ارائه داده است! مجموعه‌ای از ویدئو‌های آموزشی گوناگون در اختیار کاربران قرار دارد که هر کدام‌شان به نوعی بخشی از امکانات و ویژگی‌های موجود را شرح داده و شیوه کار کردن با آن‌ها را به سادگی توضیح می‌دهند.

ویژگی های برنامه Photo Retouch - AI Remove Unwanted Objects :

  • حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر تنها با یک اشاره
  • سرعت بسیار بالا در پردازش و حذف موارد اضافی عکس ها
  • گزینه ای برای تار کردن پس زمینه تصاویر
  • روتوش تصاویر سلفی و از بین بردن هر گونه لک و جوش روی پوست
  • مجموعه ای از انواع فیلتر های متنوع
  • به جا نماندن هیچ گونه اثری از موارد ناخواسته حذف شده
  • دریافت خروجی با کیفیت بسیار بالا

برنامه های مشابه Photo Retouch

دانلود Filto Pro - برنامه افکت گذاری تصاویر و ویدئو در اندروید

Filto Pro

Offline Mode
0
1.5.5
ToonMe -Logo

ToonMe

Offline Mode
3
0.6.10
InShot-Photo-Editor-Pro

InShot Photo Editor

Offline Mode
0
1.366.97
دانلود EnhanceFox - AI Photo Enhancer to Better Quality premium - برنامه افزایش کیفیت تصاویر قدیمی اندروید

EnhanceFox Pro

Offline Mode
0
2.5
دانلود TouchRetouch premium - برنامه حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر اندروید

TouchRetouch

Offline Mode
0
4.4.16

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه