دانلود Pacific Warships – بازی اکشن کشتی های جنگی اقیانوس آرام برای اندروید توضیحات برنامه

Pacific Warships

Pacific Warships – Online Wargame PvP Naval Shooter : یک بازی اکشن آنلاین و جذاب که در آن باید کشتی های جنگی را کنترل کرده و به سوی ناوگان دریایی دشمن شلیک کنید. به دنیای آینده جنگهای دریایی خوش آمدید!

در اقیانوس آرام به زد و خورد با کشتی های دیگر پرداخته و با اژدر و انواع موشک به دشمن حمله ور شوید. خدمه خود را فرا خوانده و آنها را برای نبردهای پیش رو در اقیانوس و دریاهای گوناگون آماده کنید. یک جنگ مدرن دریایی را در این بازی اندرویدی جذاب تجربه کنید. به مبارزه آنلاین با بازیکنان دیگر رفته و با استفاده از سلاح های مرگبار، توپخانه، ربات ها، جنگ افزارها، اژدر و انواع موشکها به پیروزی دست یابید.

با جمع آوری انواع کشتی جنگی، بهترین ناوگان جنگی دریایی را از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام تشکیل دهید. برای مبارزه با دشمن در جنگهای اقیانوسی، موشک های خود را از طریق راه های دریایی که تانکرهای نفت از آن استفاده می کنند، به سوی دشمن شلیک کنید!

 

امکانات و ویژگی های بازی اکشن کشتی های جنگی اقیانوس آرام – Pacific Warships :

★ بازی رو در رو با بازیکنان دیگر از سراسر جهان. بازی Pacific Warships در سبک بازیهای PvP میباشد که به شما این امکان را میدهد که با کشتی های دیگر که توسط بازیکنان دیگر فرماندهی میشوند به جنگ و نبرد رفته و آنها را شکست دهید.

★ گرافیک خارق العاده سه بعدی. آینده همین جاست! واقعی ترین گرافیک در بین بازیهای اکشن و تیر اندازی را تجربه کنید. نگران نباشید. این بازی روی گوشی های سطح متوسط و حتی پایین هم قابل اجرا میباشد.

★ توانایی ها و تاکتیک ها. با استفاده از انواع توانایی و تاکتیک های جنگی، به صورت کاملا تهاجمی حملات خود را آغاز کنید. سرعت و دقت تیر اندازی خود را بهبود بخشیده تا به عنوان فرمانده نمونه در بین دیگر بازیکنان شناخته شوید.

★ سیستم ارتقاء کشتی های جنگی. قابلیت ارتقا ناوگان کشتی های جنگی برای قدرت بیشتر و پیروزی در عرصه جنگهای رو در رو. ساخت انواع اسلحه های تیرانداز، موشک، لیزر، شاسی و ارتقاء عرشه برای تبدیل کشتی جنگی خود به یک سلاح کشنده. تمام این ارتقاء ها ظاهر کشتی را تغییر می دهند.

★ بهبود مهارتهای جنگی کاپیتان کشتی. این بازی فقط درباره کشتی های جنگی نیست. بلکه شما به عنوان کاپیتان وظیفه دارید مهارتهای خود را ارتقا داده و به وضع خدمه کشتی رسیدگی کنید.

★ قابلیت انتخاب سطح گرافیک بازی. اگر گوشی اندرویدی شما قادر به اجرای بازیهای سنگین نمیباشد، میتوانید گرافیک بازی را مقداری کاهش داده تا بازی روان و راحت اجرا شود.

 

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Pacific Warships – کشتی های جنگی اقیانوس آرام را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Pacific Warships

Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.86
2.69.1
Garena Free Fire - Illuminate

Garena Free Fire

Online Mode
3.5
1.69.1
دانلود Call of Duty: Mobile - بازی ندای وظیفه موبایل اندروید

Call of Duty: Mobile

Online Mode
3.08
1.0.30
دانلود Call of Duty: Mobile - Garena - بازی کالاف دیوتی موبایل گارنا اندروید

Call of Duty®: Mobile - Garena

Online Mode
2.78
1.6.30
Fortnite Battle Royale

Fortnite

Online Mode
3.25
19.10.018593273

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه