دانلود NovinPay - جدیدترین نسخه اپلیکیشن نوین پی برای اندروید توضیحات

دانلود NovinPay - جدیدترین نسخه اپلیکیشن نوین پی برای اندروید

NovinPay نرم افزاری امن ، راحت و رایگان است که خدمات پرداخت را به روشی آسان و مطمئن در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار بر روی همه گوشی های هوشمند قابل استفاده است. خرید انواع شارژ به صورت مستقیم ، پرداخت انواع قبوض ، انتقال وجه از طریق کارت ، مانده گیری حساب ، کیف پول و صدور آنلاین بیمه نامه از جمله خدمات نوین پی هستند. تیم پشتیبانی این نرم افزار ، همواره با رصد نیازهای مشتریان و با اتکا به دانش و فناوری های نوین می کوشند با به روز رسانی این اپلیکیشن ، خدمات متنوع و بهتری به مشتریان ارایه کنند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار NovinPay :

مانده: امکان مشاهده موجودی تمامی کارت های متصل به شبکه شتاب

کارت به کارت: امکان انجام عملیات کارت به کارت از کارت های مبدا اقتصاد نوین ، ملی ، شهر ، انصار ، سامان ، حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد.

خدمات شارژ: امکان خرید شارژ برای تمامی شماره های اعتباری اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل

پشتیبانی پذیرندگان: این بخش مربوط به پذیرندگان دستگاه پایانه فروش ، درگاه پرداخت و کیوسک پرداخت نوین می باشد که شماره ترمینال به آنها اختصاص داده شده است. در این قسمت پذیرنده می تواند با وارد کردن شماره ترمینال خود نسبت به درخواست پشتیبانی ، گزارش تیکت ها و ریز تراکنش اقدام نماید.

صندوق سرمایه گذاری: در این بخش امکان خرید سهام کلیه صندوق های سرمایه گذاری زیر مجموعه بانک اقتصاد نوین مهیا گردیده است. خرید در زمانهای اعلام شده از سوی صندوق ها از طریق نوین پی امکان پذیر می باشد. این صندوق ها به این شرح می باشند: صندوق یکم ایرانیان ،‌ صندوق آتیه نوین ، صندوق مشترک فراز اندیش نوین ،‌ صندوق میعاد ایرانیان ، صندوق ارمغان ایرانیان ، صندوق نهال سرمایه ایرانیان

پرداخت قبض: پرداخت کلیه قبوض خدماتی در این بخش مهیا گردیده است. همچنین بوسیله بارکد خوان تعبیه شده در این بخش می توان نسبت به پرداخت اقدام نمود.

کیف پول: این بخش شامل دارنده کیف پول و پذیرنده کیف پول می باشد در بخش دارنده کیف پول می توان نسبت به شارژ آن اقدام نمود.

بیمه: امکان خرید آنلاین بیمه در نوین پی گنجانده شده است.

دانلود همراه نوین

همراه نوین

برنامه همراه بانک اقتصاد نوین را از دست ندهید! دریافت کنید
دانلود ADS

برنامه های مشابه NovinPay

zarebin

Zarebin

Online Mode
3.29
8.4.1
دانلود Rubika - اپلیکیشن روبیکا برای اندروید

Rubika

Online Mode
3.01
3.5.7
دانلود Divar 11.10.1 – نسخه جدید برنامه دیوار اندروید

Divar

Online Mode
2.93
11.10.1
دانلود Okala – اپلیکیشن اکالا برای خرید آنلاین از افق کوروش در اندروید

Okala

Online Mode
2.93
4.4.1
matn-negar-Logo

Matn Negar

Offline Mode
3.23
8.3.3

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

بیت 24