تبلیغات

دانلود Niagara Launcher – اپلیکیشن لانچر نیاگارا برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود Niagara Launcher – اپلیکیشن لانچر نیاگارا برای اندروید

Niagara Launcher 🔹 fresh & clean – Early Access : لانچر اندرویدی نیاگارا ظاهری جدید و متمایز به گوشی و تبلت شما می دهد و با استفاده از ابزار های ساده ساز خود باعث می شود تا ارتباط شما با دستگاه اندرویدی‌تان بسیار ساده و کار آمد شود. با استفاده از این لانچر شما همچنین قادر خواهید بود که جدید ترین و بهترین ویژگی ها و امکانات اندروید 10 را روی گوشی خود تجربه کنید. امکاناتی مانند : پاسخ هوشمند و حالت تاریک و…

اپلیکیشن لانچر اندرویدی Niagara Launcher که توسط Peter Huber طراحی و ساخته شده ، تا کنون با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی امتیاز خوب 4.5 از 5 را از طرف مخاطبین خود توانسته دریافت کند.

امکانات و ویژگی های لانچر اندرویدی نیاگارا – Niagara Launcher :

★ امکان دسترسی به تمامی برنامه ها در یک لیست ساده. کافیست به هر یک از لبه های موجود در لانچر بروید تا سریعاً به همه برنامه های خود دسترسی پیدا کنید.

★ امکان تعامل با اعلان ها در صفحه اصلی. بر خلاف اکثر لانچر های دیگر ، لانچر نیاگارا اطلاعات ضروری را درباره پیامهای دریافت شده با یک نگاه و به طور مستقیم در صفحه اصلی خود ارائه می دهد. با کشیدن هر یک از اعلان ها می توانید به آنها واکنش داده و یا اگر پیامی دریافت کرده اید در همان قسمت اعلان ها جواب خود را نوشته و بفرستید.

★ این لانچر اندرویدی برای استفاده یک دست بهینه شده است. برنامه های شما همیشه در دسترس هستند و نوار پیمایش از هر دو طرف قابل استفاده است.

★ لانچر نیاگارا که در اندازه چند مگابایت قابل دانلود می باشد ، فضای بسیار کمی را در دستگاه اندرویدی شما اشغال می کند. در کنار سادگی ، روان بودن یکی از مهمترین جنبه های این لانچر می باشد.

★ هر زمان که موسیقی یا ویدئویی را از گوشی خود پخش کنید ، ابزار های کنترل موسیقی و مدیا در صفحه اصلی شما به صورت اتوماتیک ظاهر می شوند.

★ و بسیاری از امکانات دیگر.

برنامه های مشابه Niagara Launcher

Microsoft-Launcher-Logo

Microsoft Launcher

Offline Mode
0
5.11.5.56362
Peafowl Theme Maker for EMUI 5.X 8.X 9.X 10.X-Logo

Peafowl Theme Maker for EMUI

Offline Mode
0
11.4
Super P Launcher for P 9.0 launcher, theme-Logo

Super P Launcher

Offline Mode
0
6.3
Zone Launcher - Edge Sidebar & Shortcuts Drawer-Logo

Zone Launcher

Offline Mode
0
0.4.6
Volume Styles - Customize your Volume Panel-Logo

Volume Styles

Offline Mode
0
1.4.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

شبکه اجتماعی پاتوق