دانلود Neighbors back From Hell Mod - بازی خاطره انگیز و پازل همسایگان بازگشته از جهنم اندروید توضیحات همسایگان بازگشته از جهنم

دانلود Neighbors back From Hell Mod - بازی خاطره انگیز و پازل همسایگان بازگشته از جهنم اندروید

Neighbors back From Hell یا همسایگان بازگشته از جهنم عنوان یک ریمستر حرفه‌ای از دو بازی همسایه جهنمی 1 و 2 می‌باشد که توسط HandyGames توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر شما نیز جزو علاقه مندان به دنیای بازی‌های رایانه‌ای باشید پس بدون شک همسایه جهنمی را به یاد می‌آورید؛ یک بازی خاطره‌انگیز و جذاب که با ترکیب پازل ها، همراه با اندکی طنز هر کسی را مجذوب خودش می‌کرد. از ساخت اولین نسخه بازی همسایه جهنمی سال‌ها گذشته است و پس از مدت‌ها در سال 2020 شاهد یک بازی با عنوان همسایه‌های بازگشته از جهنم بودیم! این بازی در ابتدا برای رایانه‌های شخصی منتشر شد اما پس از گذشت مدتی استودیو هندی گیمز اقدام به معرفی یک نسخه اندرویدی از آن نموده است. بازی Neighbors back From Hell در واقع یک نسخه ریمستر شده از بازی‌های همسایه جهنمی 1 و 2 می‌باشد که همه ما خاطره‌های تلخ و یا شیرین بسیاری با آن داریم. پس اگر قصد دارید که بار دیگر خاطرات گذشته خود را مرور کنید و آن‌ها را به یاد بیاورید در این پست با اپلیکیشن ها همراه باشید.

بازی Neighbors back From Hell داستانی از کاراکتری به نام وودی را روایت می‌کند. وودی که یک پسر خوش اخلاق است سال هاست که در همسایگی پیرمردی به نام آقای روت ویلر زندگی می کند. این پیرمرد بد اخلاق مدت هاست که با رفتارهای بدش همسایگان را آزار می‌دهد. به نوعی آقای روت ویلر را می‌تواند نماد بدترین همسایه در سراسر جهان دانست. گرچه وودی جوان بسیار جوان خوش اخلاقی است اما دیگر صبرش تمام شده و تصمیم دارد که تمامی آزار و اذیت این پیرمرد بد اخلاق را تلافی کند. وودی که شخصیت اصلی بازی است و شما هدایت آن را بر عهده دارید وارد خانه این پیرمرد می‌شود و تلاش می‌کند که آن را به شیوه‌های مختلفی آزار دهد. تنها توجه داشته باشید که در هنگام انجام خراب کاری‌ها، ویت ویلر شما را نبیند زیرا به شدت کتک‌تان می‌زند! هر آن چیزی که برای جبران تمامی آزار این پیرمرد به آن نیاز دارید در خانه‌اش وجود دارد. پس از ساخت تله‌های گوناگون و اذیت کردن ویت ویلر، به عنوان پاداش سکه‌هایی را دریافت می‌کنید؛ هر اندازه‌ای که این تله‌ها و مشکلاتی که به وجود می‌آورید پیچیده‌تر و خلاقانه‌تر باشند به نوعی که این پیرمرد بد اخلاق را به شدت اذیت کنید پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

بازی Neighbors back From Hell در 28 مرحله مختلف طراحی شده است که تنها در مرحله اول، می‌توانید روت ویلر را اذیت کنید و در دیگر مراحل به نقاط مختلف جهان سفر خواهید کرد. هر کدام از مراحل بازی 10 دقیقه زمان دارد و باید بتوانید در این مدت تمامی بداخلاقی‌های این پیرمرد را جبران نمایید. در بازی همسایگان بازگشته از جهنم کاملا یک سبک پازل، اکشن و در عین حال مخفی کاری را تجربه می‌کنید که در نوع خودش بی‌نظیر است. همان طور که در توضیحات فوق اشاره کردیم بازی Neighbors back From Hell یک نسخه ریمستر شده می‌باشد که در آن گرافیک و صدا بهبود ویژه‌ای یافته اند.

ویژگی های بازی Neighbors back From Hell :

  • تجربه ای فوق العاده از بازی های فکری همانند نسخه 1 و 2 بازی
  • استفاده از مهارت های مخفی کاری خود در 28 مرحله
  • انجام مراحل بازی در مکان های مختلفی از سراسر دنیا
  • دریافت پاداش بیشتر با ایجاد تله هایی خلاقانه
  • گرافیک اچ دی و سه بعدی
  • موسیقی متن بسیار جذاب و زیبا

آموزش نصب بازی Neighbors back From Hell :

1. ابتدا فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا دانلود و نصب کنید.

2. بازی را نصب کرده و پوشه دیتا با نام com.hg.NbFH را در مسیر Android/obb کپی نمایید.

3. بازی را اجرا کنید.

برنامه های مشابه Neighbors back From Hell

دانلود Mencherz – بازی منچرز اندروید

Mencherz

Online Mode
2.96
3.8.7
Rumble Heroes

Rumble Heroes

Offline Mode
0
1.5.042
بازی اندروید Homescapes

Homescapes

Offline Mode
3.31
6.8.1
Legendary: Game of Heroes

Legendary: Game of Heroes

Online Mode
0
3.16.1
دانلود Samsara Room mod - بازی پازل و ماجراجویی اتاق سامسارا اندروید

Samsara Room

Offline Mode
0
1.2.34

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو