فانو فیلم

دانلود MyHeritage - برنامه میراث من برای اندروید توضیحات میراث من

دانلود MyHeritage — برنامه میراث من برای اندروید

MyHeritage: Family Tree & DNA یا میراث من عنوان یک برنامه کاربردی و جالب در مورد نحوه پیدا کردن پیشینه افراد مختلف در سرتاسر دنیاست که با دقت نسبتا مناسبی، اطلاعات بسیار مفیدی راجب به رگ و ریشه شما و همچنین بستگان و فامیل‌های دور می‌دهد. همچنین قابلیت بازسازی عکس‌های قدیمی از گذشتگان و ساخت شجره فامیلی در این اپ مهیا شده و تا کنون بیش از 81 میلیون شجره فامیلی از بیش از 66 کشور دنیا به طور دقیق در این اپلیکیشن ساخته شده است. در ادامه بیشتر با ویژگی‌های این برنامه کاربردی آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید!

هنگام شروع کار با برنامه میراث من، ابتدا باید یک سری سوالات ساده را جواب دهید، سپس برنامه از طریق همین سوالات ساده، DNA شما را مشخص کرده و به بررسی دیتابیس خود برای پیدا کردن نزدیک‌ترین تشابهات میگردد. دیتابیس برنامه دارای بیش از 15.7 میلیارد سند و مدرک وراثتی است و به همین خاطر اطلاعات بسیار مفیدی و کاربردی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در نتیجه با صرف کمترین هزینه و وقت می‌توانید به اطلاعت مهمی که قطعا هر فردی دوست دارد راجب به آنها بداند دسترسی پیدا خواهید کرد.

از جالب‌ترین ویژگی‌های MyHeritage قابلیت بازیابی عکس‌های قدیمی متعلق به گذشتگان و متحرک کردن آنها بوسیله تکنولوژی هوش مصنوعی است. این برنامه با کمک دیتابیس عظیم خود و همچنین بررسی حرکت صورت کاربران میلیونی خود، به شکلی بسیار طبیعی و زیبا عکس‌های قدیمی را متحرک و پویا می‌کند. به کمک این نرم افزار می‌توانید تغییر شکل پدربزرگ و مادربزرگ خود را هنگام لبخند زدن مشاهده می‌کنید. فرمت عکس‌هایی که با این تکنولوژی پویا سازی می‌شوند به فرمت GIF تغییر پیدا می‌کند.

به کمک برنامه MyHeritage می‌توانید افراد دیگر در سرتاسر دنیا که شباهت زیادی به شما دارند را پیدا کنید. این کار از  طریق سیستم تست DNA درون خود برنامه انجام می‌گیرد و دقت بسیار خوبی دارد. البته برای یافتن اطلاعت دقیق‌تر، می‌توانید از تست‌های پزشکی درون اپلیکیشن نیز استفاده کنید که البته نیاز به پرداخت هزینه‌ای جداگانه دارند. هم اکنون می‌توانید جدیدترین و آخرین نسخه این برنامه کاربردی را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از وبسایت اپلیکیشن‌ ها دریافت نمائید.

ویژگی های برنامه MyHeritage :

  • آنالیز DNA با دقت بالا و پیدا کردن اجدا و رگ و ریشه خانوادگی فرد
  • قابلیت روتوش عکس‌های قدیمی و متحرک کردن آنها با تکنولوژی هوش مصنوعی
  • قابلیت ساخت شجره فامیلی
  • پیشیتبانی بیش از 66 کشور دنیا با دیتابیس عظیم بیش از 15.7 میلیارد سند و مدرک وراثتی
  • بیش از 10 میلیون نصب موفق در گوگل پلی
  • بیش از 5 میلیون نمونه DNA از بیش از 2000 منطقه جغرافیایی در دنیا برای تست و آنالیز

برنامه های مشابه MyHeritage

Call-Recorder-Skvalex

Call Recorder Skvalex

Offline Mode
0
3.5.2
Copy-Text-On-Screen

Copy – Text On Screen

Offline Mode
0
2.3.8
Radarbot-Full-Android-3-2

Radarbot

Offline Mode
0
7.1.2.2
Scanbot-PDF-Document-Scanner-1

SwiftScan

Offline Mode
0
8.4.4
Twilight

Twilight Blue light filter

Offline Mode
0
13.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه