Mojito: Insta story art maker توضیحات موجیتو: برنامه ساخت استوری اینستاگرام

Mojito: Insta story art maker

Mojito: Insta story art maker موجیتو عنوان یک اپلیکیشن خاص برای ساخت و ویرایش استوری‌ها در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. همه ما می‌دانیم که شبکه‌های اجتماعی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند. بسیاری از کاربران نه تنها صفحاتی شخصی در شبکه‌های اجتماعی دارند، بلکه برای کسب و کار خود نیز صفحاتی ساخته اند. همان گونه که می‌دانید، رقابت در سوشال مدیا برای جذب مخاطب بسیار زیاد است و باید بتوانید با ایده‌هایی بکر توجه دیگران را به سمت خود جلب کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای جلب نظر دیگران ساخت پست‌ها و استوری‌های جذاب است. با این وجود اگر شما نیز نمی‌توانید برای ساخت استوری‌ها ایده‌پردازی کنید، پس با ما همراه باشید.

برنامه Mojito: Insta story art maker یک گزینه مناسب برای کسانی است که قصد ایجاد یک پست و یا استوری در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی را دارند. اصلی‌ترین ویژگی این برنامه که جزو دلایل مهم محبوبیت‌اش نیز به شمار می‌رود، مجموعه قالب‌های از پیش تنظیم شده می‌باشد. شما عزیزان متناسب با نیاز‌ها و خواسته‌های خود می‌توانید از یک قالب، از پیش تنظیم شده استفاده نموده و تنها با انتخاب یک یا دو عکس، یک استوری بسیار زیبا بسازید. برای دسترسی سریع‌تر به قالب‌ها تیم توسعه دهنده تلاش نموده است تا آن‌ها را در دسته‌بندی‌های متنوعی قرار دهد. از این رو برای ساخت استوری‌هایی جذاب برای اینستاگرام دیگر نیازی به ساعت‌ها ایده‌پردازی نیست.

با این حال اگر شما نیز جزو کسانی هستید، که در ذهن‌تان ایده‌های خاصی برای استوری‌ها دارید برنامه Mojito: Insta story art maker هر آن چیزی را که برای یک استوری به آن نیاز خواهید داشت در اختیارتان قرار می‌دهد. در ابتدا یک بوم سفید در پیش روی شما است، اما با مجموعه امکانات موجود قادر خواهید بود تا پس از انتخاب عکس ها، از قاب ها، استیکر ها، فیلتر ها، افکت‌ها و ده‌ها گزینه دیگر برای استوری‌هایتان بهره ببرید. در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که بر خلاف بسیاری از برنامه‌های مشابه موجود در مارکت اندروید، کیفیت فایل‌های خروجی بسیار بالا بوده و این خروجی‌ها به گونه‌ای بهینه شده‌اند که در هنگام به اشتراک‌گذاری کیفیت‌شان افت نمی‌کند.

ویژگی های برنامه Mojito: Insta story art maker:

  • گزینه ای مناسب برای ساخت استوری های جذاب اینستاگرام و شبکه های اجتماعی
  • مجموعه ای از قالب های از پیش تنظیم شده برای ایجاد استوری در کمترین زمان ممکن
  • افزودن انواع متن ها و جملات به کمک فونت های گوناگون
  • گزینه ای برای اضافه کردن فیلتر ها و استیکر ها به استوری های تان
  • مجموعه ای از ابزار گوناگون برای ایده پردازان
  • دسته بندی تمامی قالب ها در گروه های متنوع
  • دریافت خروجی با کیفیت متناسب با شبکه اجتماعی مورد نظرتان

دانلود ADS

برنامه های مشابه Mojito: Insta story art maker

PixelLab-Text-on-pictures-Logo

PixelLab

Offline Mode
2.8
2.1.1
Photo-Editor-Pro-2

Photo Editor Pro – Polish

Offline Mode
0
1.444.145
دانلود Adobe Lightroom – اپلیکیشن ادوبی لایت روم برای ویرایش تصاویر در اندروید

Adobe Lightroom

Offline Mode
4
8.3.3
Remini - Photo Enhancer

Remini - AI Photo Enhancer

Online Mode
3
3.7.236.202199275
Perfect365

Perfect365

Offline Mode
0
9.7.51

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه