دانلود MixChannel – اپلیکیشن ساخت ویدئو میکس چنل برای اندروید توضیحات برنامه

MixChannel

MixChannel : میکس چنل یک برنامه ارتباط ویدئویی کاملا جدید است. تنها با یک لمس میتوانید ویدئوهای کوتاه بسازید. میتوانید به ویدئوهای خود موسیقی پس زمینه اضافه کرده یا روی آن با صدای خود دوبله انجام دهید. با انتشار فیلمهای کوتاه خود در گروه های مختلف با افراد جدید آشنا شده و تعامل برقرار کنید. از طریق این ویدئوها میتوانید نوع جدیدی از ارتباطات را تجربه نمایید. همچنین میتوانید ویدئوهای خود را از طریق اس ام اس و یا ایمیل به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن اندرویدی MixChannel که توسط کمپانی Donuts Co. Ltd طراحی و ساخته شده است، توانسته نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کند به طوری که تا کنون بیش از یک میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است.

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی میکس چنل – MixChannel :

★ ساخت آسان ویدئو ها. هر کسی به راحتی میتواند با این برنامه ویدئوهای خود را بسازد. با تنها یک لمس میتوانید ویدئوهای خود را ضبط کنید. همچنین قادر خواهید بود ویدئوها و عکس های موجود در آلبوم را ویرایش کنید. در انتها هم میتوانید موسیقی مورد نظر خود را به ویدئو اضافه کرده یا با صدای خودتان روی ویدئو کار دوبله را انجام دهید.

★ امکان استفاده از فیلترهای متنوع. با استفاده از این فیلترها میتوانید جلوه های خاص و جادویی به ویدئو های خود بدهید.

★ قابلیت شبکه اجتماعی. ویدئوهای خود را روی گروه های مختلف به اشتراک گذاشته تا دیگران ببینند. همچنین میتوانید روی ویدئوهای دیگران کامنت گذاشته یا آنها را لایک کنید.

★ قابلیت لینک کردن. از ویدئوهای دیگر در سطح اینترنت به عنوان ویدئوی منبع استفاده کنید و نوع جدیدی از ارتباطات ویدئویی را در گوشی هوشمند خود تجربه کنید.

★ قابلیت به اشتراک گذاری ویدئوها در محیط خارج از برنامه. ویدئوهای خود را از طریق اس ام اس و یا ایمیل با دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی MixChannelمیکس چنل را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و سریع و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه MixChannel
دانلود Today Weather – اپلیکیشن پیش بینی وضعیت آب و هوا برای اندروید

Today Weather

Online Mode
0
1.4.4-12.221219
Spotify Premium

Spotify Premium

Online Mode
0
8.5.39.157
دانلود EWA – اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و اسپانیایی برای اندروید

EWA

Online Mode
0
5.4.0
دانلود Reverse Movie FX – اپلیکیشن معکوس کننده ویدئو برای اندروید

Reverse Movie FX Pro

Online Mode
0
1.4.0.34
دانلود Triplens – اپلیکیشن ترجمه از روی تصویر تریپ لنز برای اندروید

Triplens: Photo Translator

Online Mode
0
2.0.4

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه