Metal Force PvP Car Shooter توضیحات برنامه

Metal Force: PvP Car Shooter یک بازی اکشن بسیار مهیج است که توسط کمپانی Extreme Developers تولید شده است. بازی اندرویدی نیروی آهنین با شعار جنون‌آمیز “بران و بکش” طراحی شده است. دوستانتان را به بازی دعوت کنید و از این بازی کاملا رایگان لذت ببرید.

برای دفاع از عزت و آبروی کشورتان بجنگید و با رقبایی از کشورهای آمریکا ٬ چین ٬ روسیه ٬ ژاپن ٬ آلمان و …  روبرو شوید! در جریان بازی امکان استفاده از حالت‌های هیجان‌انگیز مختلفی وجود دارد که شما را قادر می‌سازد تا حالت نبرد مورد علاقه خود را انتخاب کنید٬ از کدام یک بیشتر لذت میبرید: زد و خوردهای جنون‌آمیز در حالت آزاد (Free mode) یا حملات هماهنگ شده در مبارزات گروهی؟

همچنین در جریان بازی امکان گفتگو با سایر بازیکنان از کشورهای مختلف بصورت چت عمومی و  درون کلنی فراهم شده است. ماشین آلات جنگی مختلفی در زرادخانه آماده استفاده هستند. هر تانک کاربرد خاص خودش دارد و برای شیوه‌های جنگی ویژه طراحی شده است. از تانک‌های سبک برای عملیات‌های تجسس و شناسایی قلمرو دشمن و همچنین حمله‌های تخریبی استفاده کنید! از تانک‌های سنگین و نیرومند به منظور جلوگیری از ضربات سهمگین دشمن بر نیروها و حملات متقابل استفاده کنید!

طبق اهداف استراتژیکی که دارید تانک‌ّهای مورد نیازتان را آنلاک کنید و یا ارتقا دهید. با استتار نمودن برتری نظامی خود را به نمایش بگذارید و تانک خود را به یک دستگاه مرگ‌آفرین تبدیل کنید. نواحی جنگی مختلفی در سراسر جهان منتظر شما هستند! برای طراحی این بازی از بروزترین تکنولوژی سه بعدی استفاده شده است٬ براحتی وارد میدان نبرد شوید و از مبارزات خود لذت ببرید.

به گروه هواداران بازی بپیوندید تا همیشه از جدیدترین بروزرسانی‌ها با خبر شوید! در مسابقات شرکت کنید و در تابلوی امتیازات مقام اول را به خود اختصاص دهید. همه پاداش‌ها را بدست بیاورید و دستاوردهای خود را در فیسبوک با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اولین مبارزه خود را آغاز کنید و با تمام وجود از زندگی خود لذت ببرید!

دانلود
برنامه های مشابه Metal Force PvP Car Shooter
State of Survival

State of Survival

Online Mode
0
1.6.51
دانلود ZombsRoyale.io - بازی زامبی رویال برای اندروید

ZombsRoyale.io

Online Mode
0
2.4.6
دانلود Forged Fantasy - بازی رویای جعلی برای اندروید

Forged Fantasy

Online Mode
0
1.5
دانلود The War of Genesis - بازی جنگ پیدایش برای اندروید + دیتا

The War of Genesis

Online Mode
0
1271
War Commander: Rogue Assault

War Commander: Rogue Assault

Online Mode
0
3.18.2

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه