دانلود MessengerGram – اپلیکیشن پیام رسان مسنجر گرام اندروید توضیحات مسنجر گرام

دانلود MessengerGram – اپلیکیشن پیام رسان مسنجر گرام اندروید

MessengerGram همانطور که از نامش پیداست یک پیام رسان کاربردی و سریع است که در واقع نسخه ای غیر رسمی از اپلیکیشن تلگرام محسوب می‌شود. از قابلیت‌هایی که این برنامه را نسبت به دیگر نسخه های موجود متمایز می کند، می‌توان به فونت‌های جدید و جالب و همچنین قالب‌های متنوع اشاره کرد. همچنین پشتیبانی از زبان فارسی شاید بزرگترین مزیت این برنامه باشد. همانطور که می‌دانید بسیاری از کاربران تلگرام، کاربران ایرانی هستند اما این برنامه از زبان فارسی پشتبیانی نمی‌کند، حال با استفاده از این نرم افزار می‌توانید نسخه کامل و حتی پیشرفته‌تر از تلگرام را در زبان فارسی تجربه کنید.

در محیط برنامه مسنجر گرام تب‌های جداگانه برای کاربران، گروه‌ها، کانال‌ها و همچنین بات‌ها در نظر گرفته شده که کمک بسیار بزرگی به سازمان دهی بهتر کانال‌ها در حجم وسیع می‌کند. همچنین یک دکمه برگزیده یا Favorite نیز در برنامه گنجانده شده تا کاربران قادر باشند کانال‌ها و گروه‌های مورد علاقه خود را در این تب ذخیره کنند. قابلیت دیگر MessengerGram امکان فشرده سازی فایل‌های ارسالی از درون خود برنامه است، در کنار این مورد، می‌توانید فایل‌های ویدیویی تا 1.5 گیگابایت را به راحتی هر چه تمام‌تر به اشتراک بگذارید. موضوعی که کمتر در پیام رسان های دیگر مشاهده می‌شود.

امکان تنظیم سایز ایموجی‌ها، قابلیت برقراری تماس رایگان صوتی و تصویری با دوستان و آشنایان، امکان شخصی سازی و استفاده از تم‌های بسیار متنوع در برنامه، ایجاد گروه‌هایی با بیش از 5000 عضو، نمونه‌‌ای دیگر از قابلیت‌های فراوان این پیام رسان کاربردی هستند. آنهایی که نگران حریم خصوصی این نرم افزار هستند، نیازی نیست نگران باشند، چرا که این برنامه با استفاده از Api مشابه تلگرام، مکان امنی را برای حریم خصوصی کاربران ایجاد می‌کند.

 

برنامه های مشابه MessengerGram

دانلود TikTok Lite 2.7.3 - اپلیکیشن تیکوتاک لایت برای اندروید

TikTok Lite

Online Mode
2.97
27.6.3
Sunista-Logo

Sunista

Offline Mode
3.38
10.1
TikTok

TikTok

Online Mode
3.25
27.2.4
Cookpad-Create-your-own-Recipes

Cookpad

Offline Mode
0
2.272.0.0
دانلود Instagram اندروید

Instagram

Online Mode
2.92
262.0.0.0.24

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه