دانلود MaskGun Multiplayer FPS – بازی آنلاین ماسک گان اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود MaskGun Multiplayer FPS – بازی آنلاین ماسک گان اندروید + مود

MaskGun Multiplayer FPS – Free Shooting Game یک بازی شوتر اول شخص آنلاین به سبک بازی محبوب کانتر استرایک است. تمام کاراکترهای بازی دارای ماسک یا نقابی روی صورت هستند و نام بازی نیز از همین عامل نشئت می گیرد، نقاب های بازی طراحی بسیار متنوع و بعضا خنده داری دارند که حالتی فان و سرگرم کننده به بازی می دهد. اما گیم پلی و تعادل مناسب بازی چیزی است که این بازی را بین طرفداران محبوب کرده است. بازی ماسک گان بیش از 10 میلیون بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده و هم اکنون دارای امتیاز بسیار خوب 4.3 است. عواملی از قبیل کنترل آسان با یادگیری سریع، نبردهای PvP متعادل، اچیومنت های جالب و شخصی سازی بسیار متنوع کاراکترها باعث شده این بازی به یکی از بهترین عناوین شوتر اکشن اول شخص اندروید تبدیل شود.

بخش آنلاین بازی بصورت 5v5 طراحی شده و بازیکنان در دو تیم پنج نفره (جمعا 10 نفر) در نقشه ای کوچک مشابه نقشه های کال آف دیوتی یا کانتر استرایک به مبارزه می پردازند. حالت های بازی آنلاین شامل 3 بخش DeathMatch، Team DeathMatch و Bomb Defusal می شود که بسیار مشابه حالت های بازی کانتر استرایک است. در بازی پنج نقشه وجود دارد که البته این تعداد نقشه در بروزرسانی های ماهانه بازی، افزایش خواهند یافت. در بخش مولتی پلیر قابلیت ساخت کلن یا گروه نیز در بازی لحاظ شده تا با بتوانید به همراه دوستان تان یک اتحاد تشکیل داده و برای افزایش رتبه آن، با کلن های رقیب مبارزه کنید. علاوه بر بخش مولتی پلیر، بازی دارای حالت Co-op نیز می باشد که در آن باید با دوستانتان این مراحل را انجام بدهید، برای این بخش اچیومنت ها و جوایز خاصی در نظر گرفته شده است.

بازی MaskGun Multiplayer FPS – Free Shooting Game گرافیک سه بعدی بسیار خوبی دارد اما خبر خوب اینجاست که بر روی دستگاه های ضعیف نیز قابل اجراست. سلاح ها و کاراکترهای بازی کیفیت بسیار خوبی دارند و جزئیات محیط نیز در سطح مطلوبی قرار می گیرد. شخصی سازی کاراکترها نیز با توجه به وجود انواع مختلف ماسک ها، زره ها و لباس های نظامی نیز بسیار خوب بوده و یکی از نقاط قوت بازی محسوب می شود. همانطور که در بالا اشاره شد، بازی MaskGun Multiplayer FPS یاد آور دوران اوج و خاطرات خوش بازی کانتر استرایک است. میزان دانلود و امتیاز کسب شده نیز نشان می دهد که با عنوانی خوش ساخت روبرو هستیم.

ویژگی های بازی MaskGun Multiplayer FPS‏ :

  • یک بازی اکشن اول شخص آنلاین مشابه کانتر استرایک
  • بخش آنلاین 10 نفره شامل DeathMatch، Team DeathMatch و Bomb Defusal
  • وجود پنج نقشه متنوع در بازی
  • قابلیت شخصی سازی کاراکتر با انواع ماسک ها، زره ها و لباس ها
  • گیم پلی متعادل با کنترل آسان و یادگیری سریع
  • گرافیک سه بعدی خیره کننده
  • بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی استور

برنامه های مشابه MaskGun Multiplayer FPS

دانلود Sausage Man mod - بازی بتل رویال مرد سوسیسی اندروید + دیتا

Sausage Man

Online Mode
0
10.98
دانلود PUBG MOBILE LITE 0.22.0 – بازی پابجی موبایل لایت اندروید

PUBG MOBILE LITE

Online Mode
3.08
0.22.0
دانلود BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA - بازی پابجی موبایل هند اندروید

BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA

Online Mode
3
1.6.0
دانلود PUBG MOBILE KR – بازی پابجی موبایل نسخه کره اندروید

PUBG MOBILE KR

Online Mode
3.25
1.6.0
دانلود PUBG MOBILE VN - نسخه ویتنام بازی پابجی موبایل اندروید

PUBG MOBILE VN

Online Mode
2.5
1.6.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه