دانلود Mad Skills Motocross 3 mod - بازی موتوکراس 3 اندروید + مود توضیحات موتورکراس 3

دانلود Mad Skills Motocross 3 mod - بازی موتوکراس 3 اندروید + مود

Mad Skills Motocross 3 یا موتوکراس 3 عنوان یک بازی فوق‌العاده در سبک مسابقه‌ای می‌باشد که نسخه قبلی آن را در پست‌های گذشته معرفی کرده‌ایم. هنگامی که صحبت از بازی‌های مسابقه‌ای می‌شود ذهن ما به سمت بازی‌های هیجان‌انگیز می‌رود؛ بازی‌هایی که گاها ساعت‌ها ما را مجذوب خودشان می‌کنند. در میان بازی‌های سبک ریسینگ بازی‌های موتورسواری جزو پرطرفدارترین ها به شمار می‌روند. یکی از پر طرفدارترین این بازی‌ها را می‌توان موتوکراس دانست که ادامه‌دهنده داستان نسخه دوم آن یعنی موتوکراس 2 می‌باشد. این نسخه از بازی‌های موتوکراس یک نقطه عطف برای تمامی نسخه‌های قبلی بوده و در آن می‌توانید رویای نا تمام خود را تکمیل کنید!

اگر جزو پلیر های حرفه‌ای بازی‌های ریسینگ هستید و بازی موتوکراس 2 را تجربه کرده‌اید، تنها با یک نگاه به محیط Mad Skills Motocross 3 متوجه تغییرات بزرگی در آن خواهید شد. گرچه برخلاف دو نسخه قبلی بسیاری از موتورها تغییر کرده‌اند، اما همچنان شما یک گیم پلی بدون نقص و بهینه شده برای اسمارت فون های اندرویدی را تجربه می‌کنید. همانند دیگر بازی‌های سبک ریسینگ در این بازی نیز شما باید نهایت تلاش خود را برای پیروزی به‌کار ببرید اما نکته‌ای که توجه ما را به خودش جلب می‌کند طراحی پیست‌ها و زمین بازی می‌باشد که با داشتن یک استراتژی مناسب به کمک آن‌ها می‌توانید رقبای خود را از میدان به در کنید! پس توجه داشته باشید که در زمان مناسب سرعت خود را کاهش داده و یا اینکه در صحیح‌ترین حالت ممکن به پرش‌های تان ادامه دهید!

همان‌گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم در این نسخه از بازی با مجموعه‌ای از انواع موتورها روبه‌رو هستید که هرکدامشان دارای یک مشخصه خاص هستند. شما عزیزان برای داشتن پیشرفت مداوم در طول بازی باید بتوانید موتورهای مورد علاقه خود را ارتقاء داده و تلاش کنید تا سرعت، شتاب و دیگر فاکتورها را ارتقاء دهید. پلیر ها نه تنها می‌توانند بر روی جزئیات فوق تمرکز کنند، بلکه قادر خواهند بود که ظاهر موتورها را نیز تغییر دهند.

ویژگی های بازی Mad Skills Motocross 3 :

  • تجربه یک بازی هیجان انگیز در سبک مسابقه موتور کراس
  • مجموعه ای از انواع موتور کراس های گوناگون
  • گزینه ای برای ارتقاء توانایی موتور مورد علاقه خود
  • تجربه بازی در چندین زمین مختلف و گوناگون
  • گیم پلی هیجان انگیز و اعتیاد آور
  • چالش های گوناگون و سرگرم کننده
  • سیستم کنترلی بهینه و مناسب

برنامه های مشابه Mad Skills Motocross 3

دانلود CarX Street - بازی مسابقات رانندگی خیابانی اندروید

CarX Street

Offline Mode
2.9
1.74.8
دانلود Real Racing 3 – بازی ریل رسینگ 3 اندروید + مود

Real Racing 3

Online Mode
4.5
10.8.1
دانلود CSR Racing 2 - بازی سی اس آر ریسینگ 2 اندروید + مود

CSR Racing 2

Offline Mode
0
4.1.1
بازی اندروید Asphalt 8

Asphalt 8

Offline Mode
4
6.4.1
دانلود Mad Skills Motocross 2 – بازی موتوکراس 2 اندروید + مود

Mad Skills Motocross 2

Offline Mode
5
2.33.4403

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه