lucky-patcher-logo توضیحات برنامه

lucky-patcher

Lucky Patcher عنوان یک اپلیکیشن برای حذف لایسنس بازی ها و برنامه های اندروید است. لاکی پچر یکی از محبوب ترین برنامه های اندرویدی است که قادر است به آسانی پرداخت های درون برنامه ای برنامه ها را حذف کرده و امکانات آن ها را برای کاربر آزاد کند. این برنامه قادر است محدودیت زمانی برنامه ها را حذف کرده و استفاده از آن ها به صورت نامحدود را برای کاربر ممکن نماید. همچنین می تواند در بازی ها تقلب کرده و سکه و پول بی نهایت در بازی ایجاد نماید. لاکی پچر برای کار کردن نیاز به داشتن روت دارد البته در نسخه های جدید این برنامه، می توان بدون روت هم از آن استفاده کرد و به هک کردن برنامه ها پرداخت اما برای این که به همه امکانات آن دسترسی داشته باشید، نیاز است تا گوشی شما روت شده باشد.

اپلیکیشن Lucky Patcher برنامه ای بی نظیر است که می توان با آن بدون نیاز به داشتن دانش پیشرفته کامپیوتری برنامه ها و بازی های اندرویدی را هک کرده و به صورت بی نهایت و رایگان از آن ها استفاده نمود. هنگامی که این برنامه را باز می کنید، با لیست کاملی از تمامی برنامه ها و بازی های نصب شده روی دستگاه، مواجه خواهید شد. هر کدام از برنامه به یک رنگ خاص نمایش داده می شوند که نمایانگر شانس برنامه برای کرک شدن است، برای مثال رنگ سبز به معنی شانس بالای لاکی پچر برای کرک کردن برنامه و رنگ قرمز به معنی کرک نشدن برنامه است. این برنامه به دلیل نقض مقررات گوگل پلی، اجازه انتشار در این مارکت را ندارد اما شما می توانید همواره آخرین و کامل ترین نسخه آن را از اپلیکشن ها دریافت نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Lucky Patcher :

  • حذف لایسنس برنامه ها و بازی های اندروید
  • برطرف کردن محدودیت زمانی برنامه ها
  • تقلب در بازی های اندرویدی
  • آزاد کردن ویژگی های پولی برنامه ها
  • دارای پچ های مختلف برای بازی ها و برنامه های محبوب

توجه : این برنامه از نظر گوگل پلی یه عنوان یک بدافزار شناخته شده و اجازه نصب آن به کاربر داده نمی شود، برای رفع این مشکل طبق آموزش زیر عمل کنید :

1. گوگل پلی را باز کنید.

2. از قسمت منو برنامه، گزینه “سپر ایمنی Play” را انتخاب کنید.

3. بالای صفحه سمت چپ بر روی آیکون چرخ دنده که همان کلید تنظیمات می باشد کلیک کرده و گزینه ی موجود یعنی “اسکن دستگاه از نظر تهدیدهای امنیتی” را غیرفعال کنید.

ADS

برنامه های مشابه Lucky Patcher

دانلود SHAREit - Transfer & Share - اپلیکیشن شریت برای اندروید

SHAREit - Transfer & Share

Offline Mode
3.07
5.8.6
دانلود Google Play Store - اپلیکیشن گوگل پلی استور اندروید

Google Play Store

Online Mode
2.67
22.8.42
AirDroid-Logo

AirDroid

Online Mode
0
4.2.6.1
دانلود Mods | AddOns for Minecraft PE - برنامه پلاگین ماینکرافت برای اندروید

Mods | AddOns for Minecraft PE

Online Mode
0
1.20.1
دانلود YouTube Vanced - برنامه یوتیوب ونسد برای اندروید

YouTube Vanced

Online Mode
0
14.21.54

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه