lucky-patcher-logo توضیحات لاکی پچر

دانلود Lucky Patcher – آپدیت جدید برنامه لاکی پچر اندروید

Lucky Patcher عنوان یک اپلیکیشن برای حذف لایسنس بازی ها و برنامه های اندروید است. لاکی پچر یکی از محبوب ترین برنامه های اندرویدی است که قادر است به آسانی پرداخت های درون برنامه ای برنامه ها را حذف کرده و امکانات آن ها را برای کاربر آزاد کند. این برنامه قادر است محدودیت زمانی برنامه ها را حذف کرده و استفاده از آن ها به صورت نامحدود را برای کاربر ممکن نماید. همچنین می تواند در بازی ها تقلب کرده و سکه و پول بی نهایت در بازی ایجاد نماید. لاکی پچر برای کار کردن نیاز به داشتن روت دارد البته در نسخه های جدید این برنامه، می توان بدون روت هم از آن استفاده کرد و به هک کردن برنامه ها پرداخت اما برای این که به همه امکانات آن دسترسی داشته باشید، نیاز است تا گوشی شما روت شده باشد.

اپلیکیشن Lucky Patcher برنامه ای بی نظیر است که می توان با آن بدون نیاز به داشتن دانش پیشرفته کامپیوتری برنامه ها و بازی های اندرویدی را هک کرده و به صورت بی نهایت و رایگان از آن ها استفاده نمود. هنگامی که این برنامه را باز می کنید، با لیست کاملی از تمامی برنامه ها و بازی های نصب شده روی دستگاه، مواجه خواهید شد. هر کدام از برنامه به یک رنگ خاص نمایش داده می شوند که نمایانگر شانس برنامه برای کرک شدن است، برای مثال رنگ سبز به معنی شانس بالای لاکی پچر برای کرک کردن برنامه و رنگ قرمز به معنی کرک نشدن برنامه است. برنامه Lucky Patcher به دلیل نقض مقررات گوگل پلی، اجازه انتشار در این مارکت را ندارد اما شما می توانید همواره آخرین و کامل ترین نسخه آن را از اپلیکشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Lucky Patcher :

  • حذف لایسنس برنامه ها و بازی های اندروید
  • برطرف کردن محدودیت زمانی برنامه ها
  • تقلب در بازی های اندرویدی
  • آزاد کردن ویژگی های پولی برنامه ها
  • دارای پچ های مختلف برای بازی ها و برنامه های محبوب

توجه : این برنامه از نظر گوگل پلی یه عنوان یک بدافزار شناخته شده و اجازه نصب آن به کاربر داده نمی شود، برای رفع این مشکل طبق آموزش زیر عمل کنید :

  1. گوگل پلی را باز کنید.
  2. از قسمت منو برنامه، گزینه “سپر ایمنی Play” را انتخاب کنید.
  3. بالای صفحه سمت چپ بر روی آیکون چرخ دنده که همان کلید تنظیمات می باشد کلیک کرده و گزینه ی موجود یعنی “اسکن دستگاه از نظر تهدیدهای امنیتی” را غیرفعال کنید.
دانلود ADS

برنامه های مشابه Lucky Patcher

دانلود VMOS Pro - برنامه مجازی ساز و شبیه ساز اندروید روت شده

VMOS Pro

Offline Mode
2.77
2.9.8
دانلود SHAREit - Transfer & Share - اپلیکیشن شریت برای اندروید

SHAREit - Transfer & Share

Offline Mode
3.16
6.34.58
دانلود Octopus - اپلیکیشن بازی با گیم پد، موس و کیبورد در اندروید

Octopus

Offline Mode
3.2
7.2.0
دانلود HappyMod برای اندروید

HappyMod

Online Mode
3.14
3.0.6
Charger-Alert-Battery-Health

Charger Alert

Offline Mode
0
2.2

نظرات کاربران

مشاهده دیدگاه های بیشتر ...

ارسال دیدگاه

بیت 24