دانلود Lojong: Meditation and Mindfulness premium - برنامه مدیتیشن پیشرفته اندروید توضیحات برنامه

دانلود Lojong: Meditation and Mindfulness premium - برنامه مدیتیشن پیشرفته اندروید

Lojong: Meditation and Mindfulness +Calm -Anxiety عنوان یک اپلیکیشن مدیتیشن پیشرفته و حرفه‌ای می‌باشد که می‌تواند به دفع استرس کمک کند. گرچه ممکن است از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشیم و یا اینکه دوستان خوبی زندگی ما را پر از شادی کنند، اما همیشه یک چیز برای به هم زدن آرامش وجود دارد! گاها اتفاقاتی، ناخواسته ما را درگیر مشکلاتی می‌کنند که نتیجه آن‌ها تنها استرس و دلهره می‌باشد. افراد زیادی برای رهایی از این احساسات به سراغ دارو‌های شیمایی می‌روند که نتیجه استفاده از آن‌ها افسردگی بیشتر و بیشتر است! یکی از بهترین روش‌های موجود برای فراموشی مشکلات و داشتن روحی آرام تمرینات مدیتیشن می‌باشد. ما برای دسترسی داشتن به این تمرینات می‌توانیم از چندین روش مختلف اقدام کنیم که با توجه به محبوبیت گوشی‌های هوشمند اندرویدی، استفاده از اپلیکیشن‌های مدیتیشن را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم.

Lojong: Meditation and Mindfulness +Calm -Anxiety یا لژیونگ نام یکی از بهترین استارت اپ‌هایی است که می‌تواند به کنترل و از بین بردن استرس و اضطراب کمک کند. اولین چیزی که توجه کاربران را به این استارت اپ جلب می‌کند نام آن است که اگر بخواهیم رو راست باشیم ما نیز معنی آن را درک نکردیم! اما به طور قطع این نام ارتباط مستقیمی با شیوه‌های مدیتیشن موجود در آن دارد. پس از نصب و ثبت نام در برنامه مجموعه‌ای از تمرینات در اختیارتان قرار داده می‌شود که هر کدام از آن‌ها بخشی از ذهن و روح شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بیش از هزاران تمرین و متد تمرینی مختلف در لژیونگ گنجانده شده است که به نسبت برنامه‌های مشابه بی‌نظیر است. برای رسیدن به ذهنی آرام تنها کافی است تا مسیر پیش روی خود را طی کرده و در نهایت به آرامش ذهن برسید!

دیگر موضوعی که برنامه Lojong را محبوب‌تر از پیش می‌کند، ارائه آماری دقیق از تمرینات مدیتیشن می‌باشد؛ این اطلاعات پیشرفت ذهنی و روحی شما را نشان داده و کمک می‌کنند که پایبندی بیشتری به تمرینات‌تان داشته باشید. بر خلاف دیگر تمرینات مدیتیشن که در سطح اینترنت شاهد آن‌ها هستیم، مجموعه تمرینات ارائه شده توسط استارت اپ Lojong کاملا اصولی بوده و برای اجرای آن‌ها تنها به چند دقیقه زمان در روز نیاز است. در نهایت باید بگوییم که داشتن تمرینات منظم در لژیونگ باعث می‌شود که استرس و اضطراب خود را بسیار کاهش داده و خوابی آرام را در پایان روز تجربه کنید.

ویژگی های برنامه Lojong: Meditation and Mindfulness +Calm -Anxiety :

  • افزایش توانایی شما در کنترل خشم، کاهش استرس و افزایش آرامش
  • مجموعه ای از صد ها تمرین مدیتیشن برای داشتن روحی قدرتمند
  • ارائه تمریناتی گوناگون متناسب با خواسته های شما
  • انیمیشن هایی اختصاصی در ارتباط با تمرینات ارائه شده
  • ثبت و ضبط نتایج تمامی تمرینات شما عزیزان
  • امکان دریافت تمرینات و اجرای آن ها به صورت آفلاین
  • ایجاد لیستی از فایل های صوتی و تمرینات مدییتیشن مورد علاقه خود

برنامه های مشابه Lojong: Meditation and Mindfulness

Pacer Pedometer Free Walking Step Tracker App - logo

Pacer Pedometer

Offline Mode
0
8.9.2
Treadmill-Workout

Treadmill Workout

Offline Mode
0
2.7.1
دانلود Exercise Timer premium - برنامه تایمر تمرینات ورزشی اندروید

Exercise Timer

Offline Mode
0
7.040
دانلود Runkeeper Pro - برنامه جامع ورزشی ران کیپر اندروید

Runkeeper - Run and Mile Tracker

Offline Mode
0
11.10
دانلود Asana Rebel: Get in Shape premium - برنامه ورزشی یوگا و فیتنس اندروید

Asana Rebel: Get in Shape

Online Mode
0
6.0.0.5057

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه