دانلود بازی Lineage2M توضیحات دودمان

دانلود بازی Lineage2M اندروید

Lineage 2M یا دودمان، عنوان یک بازی نقش آفرینی مهیج و مالتی پلیر از استودیو بازی‌سازی کره‌ای NCSOFT می‌باشد. هنگامی که صحبت از بازی‌های نقش آفرینی می‌شود، انتظارات بالا رفته و همه ما به دنبال یک عنوان خاص با جهانی گسترده خواهیم بود. دودمان یا همان Lineage 2M ادامه‌ای بر فرانچایزی پر طرفدار است که شما را وارد یک ماجراجویی فوق العاده هیجان انگیز می‌کند. جایی که باید به اتحادی گسترده بپیوندید و از جهان خود در برابر شیاطین و هیولا‌ها محافظت کنید. همه چیز به شما و سطح تصمیمات‌تان بستگی دارد. آیا باز هم موفق خواهید شد که شیاطین را از بین ببرید و یا اینکه اینبار هیولا‌ها بر شما چیره می‌شوند؟! پس اگر آماده یک ماجراجویی مالتی پلیر فوق العاده هیجان انگیز هستید با ما همراه باشید.

همان گونه که می‌دانید Lineage 2M ادامه‌ای بر فرانچایزی فوق العاده است! بار دیگر نیرو‌های تاریکی و شیاطین به سرزمین‌هایی که مدت‌ها است با یکدیگر صلح کرده‌اند حمله ور شده و همه جا را غارت کرده‌اند. اتحاد‌ها مجبور شده‌اند که عقب نشینی کرده و به قلعه‌های خود باز گردند. حال شما به عنوان یکی از قهرمانان این جهان باید وارد عمل شده و با مبارزات خود از پیشرفتی نیرو‌های تاریکی جلوگیری کنید. شما در این بازی تنها نیستید، زیرا مجموعه‌ای از انواع قهرمانان به طور مداوم همراه شما در تلاش برای از بین بردن شیاطین هستند. ما در بازی Lineage 2M شاهد نژاد‌های مختلفی از کاراکتر‌ها هستیم، الف‌ها، الف‌های تاریکی، کوتوله‌ها، ترول‌ها و … تنها بخش کوچکی از این نژاد‌ها هستند. بیش از 31 کلاس مختلف در انتظار نشسته‌اند تا با پیوستن به آن‌ها وارد این دنیای پر از هرج و مرج شوید.

در ابتدای شروع بازی Lineage 2M باید یک کاراکتر را از یک نژاد انتخاب کنید. همه چیز به شما و انتخاب‌تان بستگی دارد. حتی جنسیت کاراکتر نیز قابل تغییر است. هر کدام از نژاد‌های انتخابی دارای توانایی خاص خود هستند و می‌توانند به گونه‌ای در مقابل نیرو‌های تاریکی مقاومت کنند. مجموعه‌ای از سلاح‌ها برای مبارزه وجود دارد که انتخاب آن‌ها نیز به شما بستگی خواهد داشت. با پیوستن به اتحاد‌ها و مبارزات گوناگون و هم چنین به دست آوردن پاداش می‌توانید توانایی‌های‌تان را گسترش داده و تاثیر بیشتری بر نیرو‌های تاریکی بگذارید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی گرافیک فوق العاده بالا و کنسولی آن است به گونه‌ای که اگر اولین تجربه‌تان در زمینه اجرای آن باشد، گمان می‌کنید که در حال انجام یک بازی در کنسول‌های نسل هشتم هستید.

ویژگی های بازی Lineage 2M :

  • انجام بازی در محیطی فوق العاده گسترده و بسیار جذاب
  • مجموعه ای از انواع کاراکتر ها در نژاد های گوناگون
  • انجام بازی به صورت آنلاین با پیوستن به اتحاد ها
  • توانایی انتخاب کاراکتر مورد علاقه و شخصی سازی آن
  • مجموعه ای از انواع سلاح های متنوع و گوناگون
  • نژاد هایی نظیر الف ها، الف های تاریکی، کوتوله ها و ...
  • گرافیک بسیار بالای کنسولی

برنامه های مشابه Lineage 2M

دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.386.14
Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.63
2.104.1
دانلود Garena Free Fire - آپدیت بازی گارنا فری فایر اندروید

Garena Free Fire

Online Mode
3.48
1.104.1
Pure Sniper: Gun Shooter Games

Pure Sniper: Gun Shooter Games

Online Mode
3
500234
دانلود Mencherz – بازی منچرز اندروید

Mencherz

Online Mode
2.96
3.8.7

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو