دانلود Family Locator 20.0.42 - اپلیکیشن ردیابی اعضای خانواده برای اندروید توضیحات لایف 360

دانلود Family Locator 20.0.42 - اپلیکیشن ردیابی اعضای خانواده برای اندروید

Life360: Find Family & Friends عنوان یک برنامه مکان یاب قدرتمند و کاربردی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیوی Life360‏ طراحی و با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده است. این برنامه با ویژگی های خوبی که در اختیار دارد این امکان را به شما میدهد تا بتوانید اعضای خانواده خود که این اپلیکیشن را روی دستگاه خود نصب دارند ردیابی کنید. در واقع بهترین ابزار برای پدر و مادر هایی میباشد که قصد دارند از مکان فعلی فرزندانشان باخبر شوند که این مورد میتواند ویژگی های خوبی را در پی داشته باشد.

Life360: Find Family & Friends امکان قرار دادن آیکون های مختلف برای هر شخص را به شما میدهد که با این ویژگی دیگر نگران اشتباه کردن را نخواهید داشت و به آسانی میتوانید برای هر فرزند و یا دوستان خود یک آیکون اختصاصی قرار دهید. ردیابی اعضا بدون هیچ مشکلی سبب خواهد شد تا بتوانید با خیال راحت آنها را پیگیری کنید. این اپلیکیشن از یک پیش بینی زمان نیز برخوردار است که میتوانید زمان رسیدن افراد به مقصد و یا خانه را در اختیار داشته باشید که این مورد نسبت به مسیر تعیین خواهد شد که ممکن است مشکلاتی نظیر ترافیک در آن اثر گذار باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم برنامه Life360 ردیابی دستگاه های گم شده است که اگر این برنامه را روی دستگاه خود نصب داشته باشید به آسانی میتوانید آنرا پیدا کنید. رابط کاربری ساده و دسترسی آسان به ابزار ها سبب میشود تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه و هدف دلخواه خود برسید که نمونه های مشابه در دنیای اندروید بسیار یافت میشود اما باید بدانید که این مورد کمی با آنها تفاوت دارد. جدیدترین و آخرین نسخه برنامه لایف 360 را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید..

ویژگی های نرم افزار Family Locator - Life360 :

  • یک مکان یاب کم حجم و کاملا کاربردی
  • طراحی ساده و دوست داشتنی
  • ردیابی دقیق و سریع اعضای خانواده
  • امکان ردیابی آسان گوشی های مفقود شده

برنامه های مشابه Family Locator - Life360

دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
Chat Translator Keyboard

Chat Translator Keyboard

Offline Mode
0
7.7
Duff Translate, Cam Translator

Duff Translate Cam Translator

Offline Mode
0
4.9
File Miner

File Miner

Offline Mode
0
1.3.1
Leo Chat & Keyboard Translator

Leo Chat & Keyboard Translator

Offline Mode
0
27.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه