خرید رپورتاژ آگهی

دانلود Last Pirate: Island Survival – بازی آخرین دزد دریایی اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Last Pirate: Island Survival – بازی آخرین دزد دریایی اندروید + مود

Last Pirate: Island Survival یا آخرین دزد دریایی یک بازی ماجراجویی جالب در مورد زنده ماندن در شرایط سخت است. این بازی توسط استودیوی بازیسازی Retrostyle Games طراحی  و عرضه شده و دوربینی اول شخص با گرافیکی بسیار خوب دارد. شما در نقش یک دزد دریایی قرار می گیرد که در جزیره ای ناشناخته گیر افتاده است، در این جزیره موجودات خطرناکی از خرس و زامبی گرفته تا هیولاهای دریایی مثل کراکن و حتی گودزیلا زندگی می کنند. هر چه روزهای بیشتری در جزیره سپری می کنید کارکشته تر شده و راه مبارزه با موجودات و پیدا کردن غذا را راحت تر پیدا می کنید. برای غذا باید ماهی صید کنید در نتیجه برای رفتن به وسط دریا و صید ماهی نیاز به ساخت یک کرجی یا قایق با چوب های داخل جزیره پیدا می کنید. اما ساختن قایق تنها قدم اول است، ماهی گیری و روبرو شدن با هیولاهای دریایی چالش هایی هستند که انتظار شما را می کشند.

گرافیک در بازی Last Pirate: Island Survival به صورت سناریوهای سه بعدی نشان داده می شود. جزئیات در محیط بازی بسیار خوب بوده و در هر گوشه ای وسیله ای چشم بازیباز را به خود جلب می کند. وقتی که در هر صحنه حرکت می کنید، متوجه خطراتی که در گوشه و کنار نقشه هستند نمی شوید، گاهی اوقات مکان هایی که به نظرتان بی خطر و ثابت و بی تحرک می مانند، شما را ناگهانی غافل گیر می کنند. خوشبختانه کنترل کاراکتر در بازی بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی می توانید عکس العمل مناسب انجام دهید. دکمه حرکت کاراکتر در سمت چپ قرار گرفته و دکمه های اکشن نیز در سمت راست تعبیه شده اند.

در طول سفر در جزیره کوله پشتی ای حمل می کنید که برای نگهداری ابزار، سلاح ها و وسایل بدرد بخوری که در جزیره پیدا می کنید طراحی شده است. بخاطر وجود این کوله پشتی، تمام لوازمی که نیاز دارید همیشه همراه شما خواهند بود، با این وسایل در شرایط ضروری می توانید سلاح های قدرتمندتر بسازید چرا که زامبی ها ممکن است در جایی که فکرش را نمی کنید غافل گیرتان کنند. اگر به دنبال یک بازی هیجان انگیز اکشن با المان های تلاش برای بقا می گردید، بازی Last Pirate: Island Survival نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

ویژگی های بازی Last Pirate: Island Survival :

  • یک بازی ماجراجویی با گرافیک بسیار خوب و حجم بسیار کم
  • دوربین اول شخص با محیط های سه بعدی و بزرگ
  • زنده ماندن در شرایط سخت جزیره و مبارزه با غول هایی مثل کراکن، گودزیلا و زامبی ها
  • سیستم کرفتینگ کامل و متنوع در بازی
  • سفر به محیط های متنوع مثل دریا با ساخت کرجی و ماهی گیری در اقیانوس

برنامه های مشابه Last Pirate: Island Survival

دانلود Frostborn – بازی ماجراجویی فراست بورن برای اندروید + مود

Frostborn

Online Mode
3
1.5.53.12772
دانلود Genshin Impact – بازی گنشین ایمپکت اندروید + مود

Genshin Impact

Online Mode
3
1.3.0
دانلود Crab War – بازی جنگ خرچنگ ‌ها اندروید + مود

Crab War

Offline Mode
1
3.30.0
دانلود Solo Knight – بازی شوالیه یگانه اندروید + مود

Solo Knight

Offline Mode
0
1.1.035
دانلود Number 752 Out of Isolation 1.091 – بازی زندانی شماره 752 اندروید

Number 752 Out of Isolation

Offline Mode
0
1.091

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه