KUNI Cam توضیحات کانی کم

KUNI Cam

برنامه KUNI Cam توسط شرکت GinnyPix برای گوشی های هوشمند طراحی شده و امکانات فراوانی برای ویرایش، اعمال فیلتر و افکت های حرفه ای به عکس ها و ویدیوها ارائه می دهد. KUNI Cam به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی فیلترها و افکت های وینتیج زیبایی را به عکس ها و ویدیوهای خود اضافه کنند و آن ها را به آثار هنری تبدیل نمایند. با استفاده از KUNI Cam می توان عکس ها و ویدیوهای معمولی را به سبک قدیمی درآورد و حس نوستالژیکی به آن ها بخشید. این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی و اپ استور منتشر شده است. البته نسخه پولی یا Premium آن نیز وجود دارد که امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اگر می خواهید به عکس ها و ویدیوهایتان جلوه های وینتیج و حس قدیمی بدهید، برنامه KUNI Cam گزینه ی بسیار مناسبی است. در ادامه با ویژگی ها و قابلیت های این برنامه بیشتر آشنا می شویم. برنامه KUNI Cam دارای امکانات فراوانی برای ویرایش تصاویر است. کاربران می توانند عکس های خود را بچرخانند، برش دهند، اندازه ی آن ها را تغییر دهند و تنظیمات رنگ و کنتراست را اعمال کنند. علاوه بر این، ابزارهای پیشرفته ای همچون افزودن جلوه های سه بعدی و تنظیم HSL به صورت دستی نیز در اختیار کاربر قرار می گیرد. با استفاده از این قابلیت ها می توان به طور کامل ظاهر و حس و حال عکس ها را تغییر داد.

ضبط ویدیو در هنگام اعمال فیلتر

یکی از ویژگی های کاربردی KUNI Cam امکان ضبط ویدیو همزمان با اعمال افکت هاست. به این ترتیب، کاربر می تواند ویدیویی با کیفیت اصلی ضبط کند و در عین حال ویدیویی پردازش شده با فیلترهای مختلف نیز داشته باشد تا بعدا بتواند روی آن ویرایش های بیشتری انجام دهد.

امکان بازگشت به حالت اولیه تصاویر

KUNI Cam یک ویژگی بسیار مفید دیگر هم دارد. این برنامه همه ی ویرایش ها و تغییرات اعمال شده بر روی عکس ها را ذخیره می کند. به این ترتیب، کاربر می تواند در هر زمانی به حالت اولیه و اصلی عکس بازگردد.

رابط کاربری ساده و شیک

رابط کاربری برنامه KUNI Cam به گونه ای طراحی شده که کار با آن بسیار آسان و روان باشد. منوها و دستورالعمل ها به خوبی سازماندهی و نمایش داده می شوند تا کاربران نوپا هم بتوانند به راحتی از امکانات برنامه استفاده کنند. هیچ کنترل پنل پنهان یا قابل رویتی وجود ندارد و نیازی به تایید مراحل ضروری نیست. بنابراین همه چیز در KUNI Cam منطقی و ساده طراحی شده تا تجربه ی کاربری را ارتقا دهد.

اشتراک گذاری آسان عکس ها و ویدئوها

پس از ویرایش عکس ها و ویدیوها، می توان آن ها را به راحتی از طریق برنامه KUNI Cam در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. این امر با چند ضربه ی ساده ی انگشت روی صفحه ی گوشی امکان پذیر است.

 

در مجموع، KUNI Cam یک برنامه ی قدرتمند و کاربردی برای ویرایش تصاویر است که پیشنهاد می شود همه ی علاقه مندان حتما آن را امتحان کنند. مطمئنا از نتیجه ی کار راضی خواهند بود. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نماید.

برنامه های مشابه KUNI Cam

Protake

Protake

Offline Mode
2
3.0.12
Camera Filters and Effects

Camera Filters and Effects

Offline Mode
0
16.1.213
Huji Cam

Huji Cam

Offline Mode
0
2.4
NOMO CAM

NOMO CAM

Offline Mode
0
1.7.3
Picsart AI Photo Editor, Video

PicsArt

Offline Mode
2.75
24.1.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکانت بازار