فانو فیلم

دانلود KUBOOM – بازی اکشن کابوم اندروید توضیحات کابوم

KUBOOM یا کابوم یک بازی اکشن آنلاین بسیار جذاب با میلیون‌ها پلیر است که آپشن‌های جذابی از قبیل نبردهای آنلاین 10 نفره به صورت 5×5 و همچنین مودهای جذابی مثل تیم دث مچ را شامل می شود. این بازی توسط استودیو روسی NOBODYSHOT LTD طراحی شده و هم اکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دریافت شده است. استایل گرافیکی بازی تا حدی شبیه ماینکرفت است، خصوصا مپ‌های بازی، اما کاراکترها و سلاح‌ها طراحی خاص و جالبی دارند که این بازی را از ماینکرفت جدا می کند.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی، مپ‌های بزرگ و همچنین مچ‌های آنلاین 10 نفره است که در آن بازیکنان در دو تیم پنج نفره در مود تیم دث مچ به رقابت می پردازند. در این مود، فقط باید با کشتن بازیکنان تیم حریف امتیاز کسب کنید، تیمی که کیل بیشتری داشته باشد، برنده مسابقه می شود. فریم ریت یا همان FPS بازی بالا است و به همین خاطر مچ‌های آنلاین سرعت زیادی دارد. تعداد نقشه‌های بازی به بیش از 20 عدد می‌رسد و سلاح‌های قابل استفاده در بازی نیز بیش از 50 عدد است. همچنین بیش از 100 اسکین مختلف و جذاب برای شخصی سازی تفنگ‌ها و 45 لباس برای شخصی سازی کاراکترها در بازی طراحی شده تا بازیکنان کمبودی از این لحاظ احساس نکنند. تمام این اعداد و ارقام نشان می دهد که بازی KUBOOM علی رغم ظاهر ساده و حجم کمش، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مطابق استاندارد تمام بازی‌های آنلاین، قابلیت آپگرید سلاح‌‎ها و تجهیزات آنها از قبیل خشاب، نشانگر، دوربین، خفه کننده و مازل نیز در بازی وجود دارد. در این بازی قابلیت تشکیل کلن با دوستان خود را نیز خواهید داشت. سیستم کنترل بازی مشابه با سایر عناوین اکشن اول شخص طراحی شده است. همچنین از طریق منوی بازی می توانید سیستم شلیک خودکار را فعال یا غیر فعال کنید. در صورت فعال کردن سیستم شلیک خودکار، خود کاراکتر هنگام در تیررس بودن دشمن، اتوماتیک شلیک می کند. این بازی مهیج علی رغم حجم کمش محتوای بسیار زیادی داشته و بازیکنان را برای ساعت‌های طولانی سرگرم نگه می‌دارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی کابوم را با لینک مستقیم از وبسایت اپلیکیشن‌ها دریافت نمائید.

ویژگی های بازی KUBOOM :

  • بازی اکشن آنلاین با مود تیم دث مچ به صورت 5v5
  • دارای بیش از 20 مپ بزرگ و متنوع
  • بیش از 50 عدد سلاح متنوع
  • بیش از 100 اسکین برای شخصی سازی سلاح و بیش از 45 لباس برای شخصی سازی کاراکترها
  • گرافیک خوب با حجم کم و قابل اجرا بر روی دستگاه‌های ضعیف و قدیمی
  • فریم در ثانیه یا FPS بالا و اکشن سریع و نفس گیر

برنامه های مشابه KUBOOM

دانلود Hunter Assassin – بازی قاتل شکارچی اندروید + مود

Hunter Assassin

Offline Mode
0
1.74.0
دانلود Call of Duty: Warzone Mobile - بازی کالاف دیوتی وازون موبایل اندروید

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Online Mode
3.08
2.0.13284059
دانلود Modern Strike Online – بازی اکشن مدرن استریک اندروید

Modern Strike Online

Online Mode
0
1.54.2
دانلود Garena Free Fire MAX - آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر مکس اندروید

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.46
2.94.1
دانلود Garena Free Fire - آپدیت بازی گارنا فری فایر اندروید

Garena Free Fire

Online Mode
3.42
1.94.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه