دانلود Kingo Root - اپلیکیشن کینگو روت برای اندروید + ویندوز توضیحات کینگو روت

دانلود Kingo Root - اپلیکیشن کینگو روت برای اندروید + ویندوز

Kingo Root یکی از پرکاربردترین برنامه‌های موجود برای روت کردن گوشی‌های اندرویدی می‌باشد. این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی گوشی خود را روت کرده و به فایل‌های سیستمی دسترسی پیدا کنید. در واقع در گوشی‌های اندرویدی یک سری محدودیت وجود دارد که با روت کردن گوشی این محدودیت‌ها برداشته می‌شوند و در نتیجه سرعت گوشی بهینه شده و مصرف باتری نیز کمتر می‌شود. Kingo Root به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به دانش خاصی دستگاه اندروید خود را روت کنید.

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این برنامه، سرعت و موفقیت بسیار بالای آن در روت کردن گوشی می‌باشد، به این صورت که بعد از روت کردن هیچ گونه مشکلی در دستگاه اندرویدی شما دیده نمی‌شود. سازندگان این برنامه به صورت اصولی آپدیت‌هایی را منتشر می‌کنند که در هر آپدیت سرعت و موفقیت برنامه را افزایش می‌دهند. همانطور که اطلاع دارید اگر عمل روت کردن گوشی به صورت اصولی انجام نشود، می‌تواند اثرات مخربی روی دستگاه هوشمند شما بگذارد. برنامه کینگو روت با داشتن دقت عمل بالا می‌تواند اثرات منفی روت را به حداقل رسانده و از دستگاه شما محافظت کند.

ویژگی بعدی این برنامه سادگی آن می‌باشد. فضای کاربری کینگو روت بسیار ساده و روان بوده و در عین حال بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند و در اولین برخورد با برنامه روش کار کردن با آن را یاد خواهید گرفت. Kingo Root در دو نسخه ویندوز و اندروید منتشر شده است و تقریبا از تمامی دستگاه‌های اندروید پشتیبانی می‌کند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه نرم افزار کینگو روت را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Kingo Root :

  • نصب آسان و عملکرد بسیار راحت
  • واسط گرافیکی ساده و مرحله به مرحله
  • دانلود و نصب خودکار درایوهای مربوطه
  • بهبود عملکرد و افزایش عمر باتری دستگاه
  • سرعت بالا در روت کردن دستگاه
  • پشتیبانی از اکثر دستگاه‌های اندرویدی

برنامه های مشابه Kingo Root

Medium

Medium

Offline Mode
0
4.5.1158633
Custom-Formulas-2

Custom Formulas

Offline Mode
0
8.5
F-Stop-Gallery

F-Stop Gallery

Offline Mode
0
5.5.48
DW-Contacts-Phone-Dialer-logo

DW Contacts

Offline Mode
0
3.2.2.2
Call-Recorder-Skvalex

Call Recorder Skvalex

Offline Mode
0
3.5.2

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه