دانلود Kill Shot Bravo – بازی شلیک مرگبار اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود Kill Shot Bravo – بازی شلیک مرگبار اندروید + مود

Kill Shot Bravo یک بازی شوتر اول شخص است که در آن شما جزئی از گروه نیروهای ویژه می شوید تا ماموریت های مختلف را در سرتاسر جهان با موفقیت به پایان برسانید. بسته به نوع ماموریت، سلاح های مختلفی از جمله اسنایپر، شاتگان و انواع مسلسل های اتوماتیک در اختیار شما قرار می گیرد. برای کامل کردن هر ماموریت نیاز به سلاحی خاص دارید که با پیشروی در بازی می توانید آنها را از منوی داخل بازی خریداری کنید. البته بجای خرید سلاح جدید امکان ارتقاء سلاح قبلی خود را نیز خواهید داشت.

گیم پلی در بازی کیل شات چیز خاصی ندارد و درست شبیه با سایر بازی های موجود در این ژانر است. شما نمی توانید حرکت شخصیت بازی را کنترل کنید اما کنترل هدف اسلحه در اختیار شماست. در سمت چپ زوم اسلحه و در سمت راست ماشه شلیک قرار گرفته است. شلیک به سر بیشترین صدمه را در پی خواهد داشت و شلیک به پا نیز کمترین صدمه را به دشمن می زند. البته درست است که بازی Kill Shot Bravo چیز جدیدی برای عرضه ندارد، اما واقعا بعنوان یک بازی شوتر اول شخص خوب عمل می کند. وجود مراحل مختلف از جنگل های سرسبز و سواحل مدیترانه آبی گرفته تا یخ های قطبی، و همچنین دشمنان متنوع با سلاح های مختلف، تجربه بازی را حداقل برای یکبار لازم می کند.

در بخش آنلاین مود جالبی اضافه شده که در آن پلیرها باید بصورت یک به یک با اسلحه اسنایپر به شکار یکدیگر بپردازند. شخص پیروز می تواند لحظه شلیک حریف مقابل خود را نیز با دیگران به اشتراک گذاشته و با دریافت لایک، امتیاز برای خود جمع آوری کند. البته در بخش داستانی نیز قابلیت بازی چند نفره نیز لحاظ شده تا اگر مایل باشید با دوستان تان مراحل را طی کنید. همچنین شخصی سازی کاراکتر و سلاح ها نیز در بازی لحاظ شده تا بازیکن همه چیز را به شیوه خود جلو ببرد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی Kill Shot Bravo را از وب سایت اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Kill Shot Bravo :

  • بیش از 2400 ماموریت مهیج
  • ایجاد اتحاد با سایر بازیکنان و کمک به یکدیگر برای انجام ماموریت های پر خطر
  • گرافیک دیدنی و شگفت آور
  • بخش آنلاین مهیج اسنایپری یک در مقابل یک
  • سلاح های متعدد و جدید
  • صداگذاری عالی و هیجان برانگیز

برنامه های مشابه Kill Shot Bravo

دانلود Call of Duty: Warzone Mobile - بازی کالاف دیوتی وازون موبایل اندروید

Call of Duty: Warzone Mobile

Online Mode
5
1.0
دانلود Standoff 2 - بازی بن بست 2 برای اندروید + دیتا

Standoff 2

Online Mode
3
0.19.3
دانلود PUBG: New State 0.9.34.278 – آپدیت بازی پابجی نیو استیت اندروید

NEW STATE Mobile

Online Mode
3.35
0.9.34.278
دانلود Suspects: Mystery Mansion – بازی مظنونان: عمارت معما اندروید + مود

Suspects: Mystery Mansion

Online Mode
0
1.22.0
PUBG MOBILE LITE

PUBG MOBILE LITE

Online Mode
3.06
0.23.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه