دانلود Kickstarter – اپلیکیشن کیک استارتر برای اندروید توضیحات

Kickstarter

Kickstarter : کیک استارتر یک برنامه اندرویدی است که افراد خلاق و خوش ذوق و حامیان آنها دور هم جمع می شوند تا ایده های جدیدی را به دنیا ارائه کنند. شما در این اپلیکیشن می توانید پروژه های خلاقانه ای را در زمینه های هنر، طراحی، فیلم و ویدئو، بازی، موسیقی و… پیدا کنید و موارد مورد علاقه خود را دنبال کنید.

اپلیکیشن اندرویدی Kickstarter که توسط کمپانی Kickstarter PBC طراحی و ساخته شده تا کنون با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی، توانسته امتیاز خوب 4.3 از 5 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. این برنامه اندرویدی مناسب تمامی رده های سنی بالای 12 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی  Kickstarter :

★ از پروژه های جدید و خلاقانه حمایت کنید تا با کمک همدیگر، ایده های ناب را به واقعیت تبدیل کنید.

★ هنگامی که از یک پروژه حمایت می کنید، در جریان تمامی تغییرات و پیشرفت های پروژه قرار خواهید گرفت و بروز رسانی های آتی پروژه به شما اعلام خواهد شد.

★ همچنین می توانید پروژه های مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا هنگامی که پروژه ها تکمیل شدند با خبر شوید.

★ شما همچنین قادر خواهید بود تا پروژه ها را با دوستان و آشنایان خود از طریق ایمیل، پیامک و سایر راه های ارتباطی به اشتراک بگذارید.

★ اگر به عنوان سازنده پروژه در برنامه فعالیت می کنید، به راحتی می توانید در جریان حمایت های دیگر کاربران از پروژه خود قرار بگیرید.

★ همچنین می توانید به عنوان ایجاد کننده پروژه، با حامیان خودتان از طریق نظرات در ارتباط باشید.

★ حواستان باشد که به عنوان یک فرد سازنده پروژه، حامیان خود را در جریان میزان پیشرفت پروژه قرار داده و با آنها ارتباط مستمر داشته باشید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی Kickstarter را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

برنامه های مشابه Kickstarter

Medium

Medium

Offline Mode
0
4.5.1158633
Custom-Formulas-2

Custom Formulas

Offline Mode
0
8.5
F-Stop-Gallery

F-Stop Gallery

Offline Mode
0
5.5.48
DW-Contacts-Phone-Dialer-logo

DW Contacts

Offline Mode
0
3.2.2.2
Call-Recorder-Skvalex

Call Recorder Skvalex

Offline Mode
0
3.5.2

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه