InstAddr توضیحات ساخت ایمیل موقت

InstAddr

به جرعت می‌توان گفت که برنامه InstAddr یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی در زمینه ساخت آدرس ایمیل موقت می‌باشد. اگر توجه کرده باشید بسیاری از وب سایت‌ها و یا سرویس‌ها در هنگام ثبت نام از ما آدرس ایمیل و یا یک شماره تماس درخواست می‌کنند. گرچه این موضوع باعث می‌شود تا در صورت نیاز و در زمان فراموشی رمز عبور خود بتوانیم، گذرواژه را بازیابی کنیم، اما باید گفت که متاسفانه از این آدرس‌ها سوء استفاده شده و به طور مداوم پیام‌های تبلیغاتی مختلفی برای ما ارسال می‌شود. از این رو یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن این آزار‌ها و هم چنین ثبت نام در سرویس‌های دلخواه ساخت ایمیل‌های موقت می‌باشد. وب سایت‌های مختلفی در این زمینه دیده می‌شوند اما آن‌ها نیز کاربران را با محدودیت‌هایی رو به رو می‌کنند که در ادامه موضوع به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

کاربران در برنامه InstAddr قادر خواهند بود به تعدادی نامحدود آدرس‌های ایمیل موقت بسازند! این موضوع یکی از همان محدودیت‌هایی است که در ابتدای توضیحات به آن‌ها اشاره کردیم. شما عزیزان می‌توانید یک یا چند آدرس موقت به صورت همزمان ساخته و از آن‌ها برای ثبت نام در وب سایت‌های گوناگون استفاده کنید. شاید آدرس‌های ساخته شده به صورت موقتی باشند، اما تا زمانی موقتی هستند که شما آن‌ها را غیر فعال نکنید! این موضوع تعجب‌آور را می‌توان یک نوآوری در زمینه ساخت ایمیل‌های موقت دانست که تا به کنون در سرویس‌های مشابه به هیچ عنوان دیده نشده است. دیگر نکته موجود در ارتباط با برنامه فوق، توانایی برقراری ارتباط با سایر سرویس‌های ایمیل در سراسر جهان است! این بدان معنی است که با آدرس‌های ایمیل موقت خود قادر خواهید بود تا برای دوستان‌تان نامه‌های الکترونیکی حتی همراه با فایل‌های پیوست شده ارسال کنید.

تمامی پیام‌های دریافتی توسط سرویس InstAddr به صورت خودکار پس از یک ماه حذف می‌شوند که این موضوع ارتباط مستقیمی با امنیت شما و ارتباطات‌تان دارد. گرچه قادر خواهید بود تا از طریق تنظیمات حذف خودکار نامه‌های الکترونیکی را غیر فعال کنید. مهم نیست که در چه سیستم عاملی در حال استفاده از این استارت اپ هستید، زیرا چه در نسخه وب و یا چه در نسخه آی او اس، امکان دسترسی به تمامی ایمیل‌ها فراهم خواهد شد و در هر زمانی قادر به پاسخ گویی به نامه‌های‌تان خواهید بود.

ویژگی های برنامه InstAddr:

  • ساخت ایمیل های موقت برای ثبت نام در سرویس ها و وب سایت های گوناگون
  • امکان ساخت چندین آدرس موقت به صورت کاملا همزمان
  • دریافت پیام و یا حتی پاسخ به آن ها با آدرس موقت خود
  • ارسال فایل های پیوست شده به ایمیل ها
  • گزینه ای برای تنظیم حذف خودکار ایمیل های دریافت شده پس از یک بازه زمانی مشخص
  • حذف آدرس ایمیل ساخته شده تنها با یک اشاره
  • عدم وجود تاریخ انقضاء برای آدرس های ساخته شده!
دانلود ADS

برنامه های مشابه InstAddr

دانلود VMOS Pro - برنامه مجازی ساز و شبیه ساز اندروید روت شده

VMOS Pro

Offline Mode
2.77
2.9.8
YOWhatsApp

YOWhatsApp

Online Mode
3.43
9.93
دانلود SHAREit - Transfer & Share - اپلیکیشن شریت برای اندروید

SHAREit - Transfer & Share

Offline Mode
3.16
6.34.58
دانلود GBWhatsApp جی بی واتساپ برای اندروید

GBWhatsApp

Online Mode
3.19
15.50
Utopia

Utopia

Online Mode
5
1.2.270

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

بیت 24