دانلود Imposter Smashers mod - بازی اکشن ایمپاستر اسمشرز اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Imposter Smashers mod - بازی اکشن ایمپاستر اسمشرز اندروید + مود

Imposter Smashers عنوان یک بازی فان و اکشن است که توسط Unicorn Game Studio توسعه یافته و در گوگل پلی منتشر است. بیس اصلی این بازی از امانگ آس الهام گرفته و شما با شخصیت‌هایی همانند « در میان ما » رو به رو هستید. گرچه این بدان معنی نیست که داستان آن درست همانند Among Us است، زیرا تنها گرافیک بازی و شخصیت‌ها همانند آن طراحی شده اند. در بازی ایمپاستر اسمشرز تنها باید سلاح خود را در دست گرفته و از آن برای کشتن سایر خدمه استفاده کنید! هر کسی را که در طول این بازی می‌کشید؛ قدرتش به شما منتقل می‌شود و همین موضوع کمک می‌کند که بزرگ‌تر و قدرتمند‌تر شوید تا جایی که دیگر رقیبان را نیز کشته و تنها با در نقشه بازی باقی بمانید.

تنها کسانی که در طول بازی Imposter Smashers نباید از آن‌ها چشم بردارید دیگر ایمپاستر‌ها هستند. همان هدفی را که شما دنبال می‌کنید دیگران نیز دنبال کرده و تنها خواسته‌شان کشتن دیگر خدمه و شما هستید! گرچه شما در حال انجام یک بازی فان می‌باشید؛ اما در دو حالت می‌توان این بازی را تجربه کرد. حالت آفلاین و حالت آنلاین که اهداف در هر دو آن‌ها یکی است. تنها به یاد داشته باشید که در بازی آنلاین با یک ضربه خواهید مرد و از دور رقابت‌ها خارج می‌شوید. بر خلاف برخی از عناوین مشابه، گیم پلی به خوبی طراحی شده و هدایت شخصیت‌های بازی بسیار آسان است؛ تنها کافی است تا انگشت خود را روی صفحه گرفته و در زمان مناسب آن را از روی نمایشگر بردارید که با سلاحی که در اختیار دارید به دیگر کاراکتر‌ها یک ضربه وارد کنید.

جذابیت ایده بازی Imposter Smashers در حالت آنلاین به وضوح دیده می‌شود؛ زیرا تنها در چند ثانیه می‌توانید مجموعه‌ای از کاراکتر‌هایی با اندازه‌های بزرگ مشاهده کنید! صادقانه بگوییم بزرگ بودن در حالت آنلاین به همان اندازه که خوب است می‌تواند آزار دهنده باشد زیرا توجه دیگر ایمپاستر‌ها را به خود جلب کرده و یا یک غفلت به راحتی از بین می‌روید. علاه بر این باید به این موضوع اشاره کنیم که شخصیت‌های متنوعی در اختیارتان قرار داده می‌شوند که در طول بازی و دریافت جوایز می‌توانید آن‌ها را یکی یکی آزاد کرده و بهترین‌شان را برای خود انتخاب کنید.

ویژگی های بازی Imposter Smashers :

  • گیم پلی بسیار آسان و اعتیاد آور
  • مجموعه ای از سلاح ها و شخصیت های گوناگون
  • کسب امتیاز با از بین بردن دیگر ایمپاستر ها
  • رویارویی با چالش های متعدد
  • انجام بازی در دو حالت آفلاین و آنلاین
نکته مهم ویژگی نسخه مود: طلای بی نهایت

برنامه های مشابه Imposter Smashers

Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3
2.66.0
Garena Free Fire

Garena Free Fire

Online Mode
3.2
1.66.0
دانلود Dead Cells mod - بازی اکشن

Dead Cells

Offline Mode
0
2.4.11
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.31
3.4.1
دانلود PUBG New State – بازی پابجی نیو استیت اندروید

PUBG New State

Online Mode
3.63
0.9.5.57

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه