دانلود Icup - آی کاپ برنامه خدمات بانکی الکترونیکی اندروید توضیحات آی کاپ

دانلود Icup - آی کاپ برنامه خدمات بانکی الکترونیکی اندروید

Icup یا آی کاپ عنوان یک اپلیکیشن خدمات یکپارچه بانکی و پرداختی به صورت غیرحضوری می‌باشد که توسط بانک قرض الحسنه رسالت توسعه داده شده است. افزایش روزافزون اسمارت فون ها و همه‌گیر شدن اینترنت در سراسر جهان، بستری را فراهم کرده است تا ما بتوانیم بسیاری از فعالیت‌های روزمره خود را که قبلاً ساعت‌ها از وقت خود را صرف آن‌ها می‌کردیم، امروزه بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای و تنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجامشان بدهیم. کارهای بانکی از جمله وقت گیرترین فعالیت‌هایی بود که ما در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم! به‌هرحال امروزه به لطف اسمارت فون ها و اپلیکیشن های هوشمندشان می‌توانیم که بسیاری از نیازهای خود را به‌صورت غیرحضوری برطرف سازیم.

تا به کنون برنامه‌های ایرانی بسیاری برای رفع نیازهای ما به باجه‌های بانک توسعه و منتشر شده‌اند. اما یکی از جدیدترین آن‌ها را می‌توان Icup دانست. ما در این استارت اپ بی‌نظیر به مجموعه‌ای از امکانات و قابلیت‌های متنوع دسترسی داریم. ویژگی‌های ارائه شده در آی کاپ بسیار هوشمندانه بوده و تلاش شده است که رایج‌ترین نیازهای ما به دستگاه‌های خودپرداز و یا مراجعات حضوری در نظر گرفته شود. از جابه‌جایی پول به‌صورت کارت به کارت گرفته، تا خرید کارت شارژ و پرداخت قبوض همه و همه در برنامه Icup در دسترس کاربران قرار دارد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که تیم توسعه‌دهنده نیز مانور ویژه‌ای بر روی آن داشته است، توانایی خرید و دریافت سفته الکترونیکی از بانک قرض الحسنه رسالت می‌باشد. ما متناسب با نیازهای خود می‌توانیم در موارد مختلفی اقدام به خرید سفته‌ها کنیم؛ برخلاف گذشته که خرید سفته‌ها به‌صورت سنتی و از طریق باجه‌های بانک و یا روزنامه فروشی‌ها صورت می‌گرفت، امروزه با برنامه Icup خواهید توانست تنها در مدت‌زمانی کوتاه و داشتن یک امضای الکترونیکی سفته مورد نیاز خود را برای ضمانت و یا داشتن تعهد خریداری نمود. استعلام اعتبار سفته‌ها توسط سیستم بانکی امکان پذیر بوده و در هر زمان و مکانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

ویژگی های برنامه Icup :

  • انجام بسیاری از امور بانکی به صورت غیر حضوری
  • خرید کارت شارژ و بسته اینترنت برای اپراتور ها به صورت غیر حضوری
  • ایجاد درخواست دریافت کارت خوان، بدون نیاز به مراجعه به بانک
  • امکان خرید و فروش صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت
  • صدور و دریافت گواهی امضای دیجیتال برای دریافت سفته الکترونیکی بانک قرض الحسنه رسالت
  • برآورد تسهیلات اطلاع یافتن از مقدار تسهیلات بر اساس میزان توانایی پرداخت اقساط
  • دریافت سفته الکترونیکی تنها با چند بار لمس صفحه نمایش
  • اعتبار سنجی مرآت در کوتاه ترین زمان ممکن
  • استعلام و پرداخت قبوض به صورت غیر حضوری

برنامه های مشابه Icup

دانلود Hamrah Card – آپدیت جدید برنامه همراه کارت اندروید

Hamrah Card

Online Mode
3.38
7.0.16
دانلود برنامه ویپاد اندروید

Wepod

Online Mode
4.17
3.60.0
Google Wallet

Google Wallet

Offline Mode
0
24.4.604366776
دانلود My Digipay اندروید

My Digipay

Online Mode
3
2.5.5
blubank

BluBank

Offline Mode
5
2.8.0.29

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه