دانلود Hyper Plinko – بازی آرکید هایپر پلینکو برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود Hyper Plinko – بازی آرکید هایپر پلینکو برای اندروید

Hyper Plinko را می شود مصداق کامل یک بازی اعتیاد آور به حساب آورد! در این بازی که براساس بازی معروف و قدیمی پلینکو طراحی شده است، یک توپ از بالای تخته ای پر از دکمه های برآمده به پایین رها می شود. توپ با برخورده به این دکمه ها جهتش تغییر کرده و هر سری به صورت رندوم مسیری کاملا متفاوت را به پایین طی می کند. در پایین تخته (انتهای صفحه نمایش) جایزه هایی قرار داده شده که در صورت افتادن توپ بازیکن داخل حفره های تعیین شده، آن جایزه به بازیکن تعلق می گیرد. نکته جالب در مورد بازی این است که در هر سری ترتیب این جایزه ها عوض می شود.

این بازی اندروید به صورت سه بعدی طراحی شده و یادگیری کار با آن بسیار آسان است. رها کردن توپ فقط نیاز به یک ضربه ساده بر روی صفحه نمایش دارد. در بازی نیز جک پات هایی قرار دارد، که با همسان آمدن سه ردیف شکل، جایزه ای بسیار خاص به شما تعلق می گیرد. جایزه های بازی به طور کلی شامل توپ های اضافه، میوه های شانس، سکه و پول می شود. اما عاملی که بازی Hyper Plinko را به شدت اعتیاد آور می کند، همین میوه های شانس است. در بازی 25 عدد میوه شانس وجود دارد که هر کدام از لحاظ کمیابی با دیگر فرق دارد. تنها با پیدا کردن این میوه های کمیاب است که می توانید به جک پات دسترسی پیدا کنید.

هدف از بازی هایپر پلینکو دو چیز است، هدف اول کسب پول تا جای ممکن است و هدف دوم جمع آوری تمام 25 میوه کمیاب بازی است. با جمع کردن تمام این میوه ها برنده 1000 دلار جایزه خواهید شد. اما بزرگترین چالش بازی تمام شدن توپ برای ادامه بازی است. شما تنها زمانی می توانید بازی را ادامه بدهید که توپ برای رها کردن داشته باشید. اگر توپ هایتان ته بکشد، باید ده دقیقه صبر کنید تا دوباره یک توپ ظاهر شود. برای بدست آوردن توپ چند راه وجود دارد، یکی مشاهده تبلیغات، دومی پرداخت مبلغ 50 سنت یا نیم دلار، سوم فرود آمدن بر روی جایزه ای که شامل توپ رایگان باشد و چهارم از چرخانک هایی که در صورت همسان آمدن سه شکل، 5 توپ به بازیکن جایزه می دهند. با توجه به موارد گفته شده می توان گفت بازی Hyper Plinko به دلیل دخیل بودن شانس و جایزه های وسوسه برانگیز، بازیکنان را برای مدتی طولانی سرگرم خود خواهد کرد.

برنامه های مشابه Hyper Plinko

دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید

Blockman Go: Blocky Mods

Online Mode
0
1.13.10
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
2.33
1.16.100.53
دانلود Light-It Up – بازی روشنش کن اندروید + مود

Light It Up

Offline Mode
5
1.8.7.1
دانلود Flop Rocket – بازی موشک فضایی اندروید + مود

Flop Rocket

Offline Mode
3
2.0.62
دانلود My Home Design – Modern City – بازی طراحی خانه من اندروید + مود

My Home Design – Modern City

Offline Mode
2
2.0.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه