اپلیکیشن ها|دانلود اپلیکیشن اندروید،بازی اندروید،نرم افزار ویندوز , دانلود اپلیکیشن آیفون , دانلود بازی آیفون


اپلکیشن ها اندروید دانلود Hovercraft: Takedown 1.5.7 – بازی هاورکرافت: نابودگر برای اندروید + مود
Guns of Glory

Guns of Glory – Build an Epic Army for the Kingdom : اسقف اعظم قدرت را در دست گرفته و تفنگداران را مسئول مرگ پادشاه میداند. برای اثبات بی گناهی خود بجنگید! تفنگداران نمی توانند این کار را به تنهایی انجام دهند، شما باید ارتش و استراتژی خود را برای دستیابی به این هدف ایجاد کنید. سلاح ها و شمشیر خود را برای نبرد در این بازی نقش آفرینی و استراتژیک آماده کنید. قابلیت هیجان انگیز بازی چند نفره و گیم پلی عالی، به شما این امکان را میدهد که ارتش خود را با همراهی دیگر بازیکنان از سراسر جهان تشکیل دهید و دشمنان خود را شکست دهید. سلاحهای مختلف را برداشته و استراتژی خود را برای نبرد علیه دشمن و ارتقا جایگاه قلعه خود، بچینید.

در بازی Guns of Glory شما نقش یک لرد را دارید که در میانه جنگی در قلمرو پادشاهی است. برای تبدیل شدن به حاکم عالی و ربودن قدرت از دست اسقف اعظم باید با سه تفنگدار مشهور دیگر متحد شوید. جانوران وحشی را بکشید (گاو نر شیطانی، پادشاه موش و کشاورزان زامبی). قلعه با شکوه خود را بسازید. هوانورد غیر قابل توقف خود را مهندسی کنید. با دوستان خود همراه شده و با دشمنان خود بجنگید.

این بازی استراتژیک در هنگامه‌ی انقلاب صنعتی، منشا اولین تپانچه‌های باروتی و انواع دیگر سلاحهای مرگبار، جریان دارد. به یک جنگجوی تمام عیار تبدیل شده و جوایز بردهای خود را دریافت کنید. سربازهای جدید ساخته و ارتقاشان دهید تا ماموریتهای مختلف را تکمیل کنید. با بدست آوردن طلا، اوضاع اسطبل خود را برای اسبهایتان بهبود ببخشید تا با سرعت بیشتری بتازید. همه چیز اینجا به زمان وابسته است!

 

امکانات و ویژگی های بازی استراتژیک سلاح افتخار Guns of Glory :

★ نبردهای استراتژیک! ارتش تفنگدار خود را تربیت کنید.

★ منابع خود را مدیریت کرده و تله های مرگبار بسازید.

★ هوانورد های قدرتمند. در عصر پیشرفت و ظهور علم، با استفاده از انواع هوانورد به دشمنان خود شلیک کنید.

★ یک جنگ جهانی تمام عیار! قابلیت ترجمه اتوماتیک در قسمت چت باعث میشود به سادگی از کل دنیا، دوستان و متحدان جدیدی پیدا کنید.

★ گرافیک فوق العاده به همراه صحنه ها و مناظر دیدنی، این بازی نقش آفرینی و استراتژیک را بسیار جذاب و هیجان انگیز کرده است.

★ سفینه هوایی، اموال، سربازان، ساختمان ها، تجهیزات، تاکتیک ها و موارد دیگر را سفارشی کنید.

★ امپراطوری با شکوه خود را بسازید. مهارتهای خود را ارتقا داده و از سلاح هایی فنا ناپذیر استفاده کنید تا در این دنیای پر هرج و مرج زنده بمانید و به پیش بروید.

 

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Guns of Glory – سلاح افتخار را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

توضیحات ...

 • حجم فایل : 98 مگابایت
 • نسخه اندروید : +4.0.3
 • امتیاز در گوگل پلی : 4.0
 • ورژن : 3.4.0
 • نام انگلیسی : Guns of Glory
 • سازنده : Century Game - DIANDIAN INTERACTIVE
 • نیاز به دیتا : ندارد
 • نیاز به اینترنت : دارد
 • منبع : اپلکیشن ها

دانلود ...

  رمز فایل ( در صورت نیاز ) : applicationha.com

  مطالب مرتبط