فانو فیلم

دانلود Guns of Glory – بازی استراتژیک سلاح های افتخار اندروید توضیحات گانز آف گلوری

دانلود Guns of Glory – بازی استراتژیک سلاح های افتخار اندروید

در بازی Guns of Glory: The Iron Mask اسقف اعظم قدرت را در دست گرفته و تفنگداران را مسئول مرگ پادشاه میداند. برای اثبات بی گناهی خود بجنگید! تفنگداران نمی توانند این کار را به تنهایی انجام دهند، شما باید ارتش و استراتژی خود را برای دستیابی به این هدف ایجاد کنید. سلاح ها و شمشیر خود را برای نبرد در این بازی نقش آفرینی و استراتژیک آماده کنید. قابلیت هیجان انگیز بازی چند نفره و گیم پلی عالی، به شما این امکان را میدهد که ارتش خود را با همراهی دیگر بازیکنان از سراسر جهان تشکیل دهید و دشمنان خود را شکست دهید. سلاحهای مختلف را برداشته و استراتژی خود را برای نبرد علیه دشمن و ارتقا جایگاه قلعه خود، بچینید.

در بازی Guns of Glory شما نقش یک لرد را دارید که در میانه جنگی در قلمرو پادشاهی است. برای تبدیل شدن به حاکم عالی و ربودن قدرت از دست اسقف اعظم باید با سه تفنگدار مشهور دیگر متحد شوید. جانوران وحشی را بکشید (گاو نر شیطانی، پادشاه موش و کشاورزان زامبی). قلعه با شکوه خود را بسازید. هوانورد غیر قابل توقف خود را مهندسی کنید. با دوستان خود همراه شده و با دشمنان خود بجنگید.

بازی استراتژیک Guns of Glory در هنگامه‌ی انقلاب صنعتی، منشا اولین تپانچه‌های باروتی و انواع دیگر سلاحهای مرگبار، جریان دارد. به یک جنگجوی تمام عیار تبدیل شده و جوایز بردهای خود را دریافت کنید. سربازهای جدید ساخته و ارتقاشان دهید تا ماموریتهای مختلف را تکمیل کنید. با بدست آوردن طلا، اوضاع اسطبل خود را برای اسبهایتان بهبود ببخشید تا با سرعت بیشتری بتازید. همه چیز اینجا به زمان وابسته است! هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Guns of Glory را از وبسایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های بازی Guns of Glory: The Iron Mask :

  • نبردهای استراتژیک! ارتش تفنگدار خود را تربیت کنید.
  • منابع خود را مدیریت کرده و تله های مرگبار بسازید.
  • هوانورد های قدرتمند: در عصر پیشرفت و ظهور علم، با استفاده از انواع هوانورد به دشمنان خود شلیک کنید.
  • یک جنگ جهانی تمام عیار! قابلیت ترجمه اتوماتیک در قسمت چت باعث میشود به سادگی از کل دنیا، دوستان و متحدان جدیدی پیدا کنید.
  • گرافیک فوق العاده به همراه صحنه ها و مناظر دیدنی، این بازی نقش آفرینی و استراتژیک را بسیار جذاب و هیجان انگیز کرده است.
  • سفینه هوایی، اموال، سربازان، ساختمان ها، تجهیزات، تاکتیک ها و موارد دیگر را سفارشی کنید.
  • امپراطوری با شکوه خود را بسازید. مهارت های خود را ارتقا داده و از سلاح هایی فنا ناپذیر استفاده کنید تا در این دنیای پر هرج و مرج زنده بمانید و به پیش بروید.

 

برنامه های مشابه Guns of Glory

Kingdom Wars

Kingdom Wars

Offline Mode
2
2.3.4
دانلود Train Station 2 2.5.0 – بازی ایستگاه قطار 2 اندروید

Train Station 2

Online Mode
4
2.5.0
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.3
15.0.4
دانلود Trench Assault - بازی یورش به خندق برای اندروید

Trench Assault

Online Mode
2.78
3.7.15
دانلود Clash Royale - جدیدترین نسخه بازی کلش رویال اندروید

Clash Royale

Online Mode
4.13
3.3024.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه