Gspace توضیحات جی اسپیس

Gspace

برنامه Gspace یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های موجود برای دور زدن محدودیت ها و تحریم های اعمال شده روی گوشی های هواوی و امکان بهره مندی از سرویس ها و برنامه های گوگل است. این برنامه با بهره گیری از آخرین فناوری ها، بدون نیاز به انجام هیچ گونه تنظیمات پیچیده و یا روت کردن گوشی، به راحتی اجازه نصب و استفاده از گوگل پلی، گوگل مپ، جی میل و ده ها برنامه دیگر گوگل را برای کاربران فراهم می کند.

شاید بتوان یکی از برجسته ترین ویژگی های Gspace را قابلیت به روزرسانی خودکار برنامه های گوگلی که نصب می کند، دانست. این برنامه پس از نصب اولیه، به طور مداوم و خودکار آخرین نسخه برنامه هایی نظیر گوگل پلی، گوگل مپ، یوتیوب و غیره را برای شما به روزرسانی می کند تا همیشه از آخرین قابلیت ها و ویژگی های این برنامه ها بهره مند شوید.

 

از دیگر ویژگی های حرفه ای Gspace می توان به امکان کلون کردن (نسخه برداری) از برنامه ها اشاره کرد که به کاربر اجازه می دهد چندین حساب کاربری مجزا در یک برنامه داشته باشد. برای مثال می توانید چندین حساب کاربری جداگانه در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

در صورتی که به هر دلیلی در استفاده از Gspace با مشکلی مواجه شدید، گزینه ی جایگزین مناسبی به نام microG وجود دارد که نسخه ای سبک تر از سرویس های اصلی گوگل محسوب می شود و می تواند مکمل مناسبی برای Gspace باشد.

با توجه به توضیحات ارائه شده می توان نتیجه گرفت که برنامه Gspace با امکانات فراوانی که دارد، می تواند بهترین و آسان ترین راه برای بهره مندی از سرویس ها و برنامه های گوگل بر روی گوشی های هواوی باشد. این برنامه کاملا رایگان است و نصب و استفاده از آن برای همه کاربران بسیار ساده و آسان است. پیشنهاد می شود حتما این برنامه مفید و کاربردی را نصب و امتحان کنید تا ببینید چقدر می تواند در رفع محدودیت های گوشی هواوی شما موثر باشد.  نسخه کامل و بدون محدودیت این برنامه را هم اکنون می توانید با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Gspace

  • امکان نصب و استفاده از گوگل پلی و سایر برنامه های گوگل
  • عدم نیاز به روت کردن گوشی یا تنظیمات پیچیده
  • به روزرسانی خودکار برنامه های گوگلی پس از نصب
  • قابلیت کلون کردن (نسخه برداری) از برنامه ها
  • سازگاری کامل با گوشی های هواوی
  • امکان استفاده از برنامه جایگزین microG

برنامه های مشابه Gspace

دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
Chat Translator Keyboard

Chat Translator Keyboard

Offline Mode
0
7.7
Duff Translate, Cam Translator

Duff Translate Cam Translator

Offline Mode
0
4.9
File Miner

File Miner

Offline Mode
0
1.3.1
Leo Chat & Keyboard Translator

Leo Chat & Keyboard Translator

Offline Mode
0
27.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو