دانلود Grim Soul 5.0.5 – بازی نقش‌ آفرینی روح شوم برای اندروید توضیحات گریم سول

دانلود بازی Grim Soul - گریم سول برای اندروید

Grim Soul: Dark Survival RPG یا روح شوم یک بازی نقش آفرینی آنلاین چند نفره در یک دنیای تاریک و ترسناک است. یک امپراطوری عظیم که در گذشته برای خود شکوه و جلالی داشت، اکنون غرق در تاریکی و وحشت میباشد. ساکنان این سرزمین مصیبت زده به روح های سرگردان تبدیل شده اند. هدف شما این است که تا زمانی که میتوانید در این سرزمین خطرناک زنده بمانید.

در بازی اندرویدی Grim Soul شما باید منابع مختلف را جمع آوری کنید، یک قلعه برای خود بسازید، در برابر دشمنان از خود دفاع کنید و در مبارزه با شوالیه های زامبی و هیولاهای دیگر زنده بمانید! این بازی که توسط استودیو بازی سازی Kefir! طراحی و ساخته شده، توانسته با بیش از پنج میلیون باز دانلود از گوگل پلی، امتیاز بالای 4.5 از 5 را از طرفین مخاطبینش دریافت کند. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی روح شوم را از وب سایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های بازی Grim Soul: Dark Survival RPG :

  • قابلیت اکتشاف سرزمین های جدید: امپراطوری تخریب شده و پوشیده از خاکستر را جست و جو کنید. مکانهای مرموز را کشف کنید. برای به دست آوردن ارزشمندترین منابع، به سیاه چال های باستانی و قلعه های بازمانده دیگر رخنه کنید!
  • ساختن را بیاموزید! میزهای کار بسازید و منابع جدید را تهیه کنید. طرح های جدید را کشف کنید و سلاح ها و زره های واقعی قرون وسطایی را برای نبرد با خطرناک ترین ساکنان سرزمین Plaguelands بسازید.
  • قلعه خود را ارتقا دهید: پناهگاه خود را به یک قلعه غیرقابل نفوذ تبدیل کنید. برای دفاع در برابر ارواح و سایر بازماندگان، پایه ای مناسب بسازید. از قلعه، ساختمان و تله های خود در برابر میهمانان ناخوانده دفاع کنید. اما فراموش نکنید که برای جمع آوری غارت های ارزشمند، قلمرو دشمنان خود را جست و جو کنید.
  • دشمنانتان را شکست دهید: از میان انبوهی از تسلیحات کشنده، سلاح خود را انتخاب کنید. ضربات سنگین وارد کنید و در برابر حمله های دشمن ایستادگی کنید. از سبک های مختلف مبارزه برای شکست دشمن استفاده کنید. استراتژی مؤثر را برای به کارگیری هر یک از سلاح ها پیدا کنید!
  • به یک اتحاد بپیوندید: پیوستن به یک اتحاد، شانس شما را برای زنده ماندن در این دنیای بی رحم و تلخ قرون وسطایی افزایش میدهد. برای کشتن شوالیه های نفرین شده و جادوگران خونخوار، برادران متحد خود را در فرا بخوانید.

برنامه های مشابه Grim Soul

DragonSky : Idle & Merge

Dragonsky: Idle & Merge

Online Mode
0
1.33.6
Legendary: Game of Heroes

Legendary: Game of Heroes

Online Mode
0
3.16.1
دانلود بازی Lineage2M

Lineage 2M

Online Mode
0
4.0.55
Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar

Offline Mode
0
1.0.28
دانلود Summoners war 5.2.3 - بازی محبوب ماموران جنگ برای اندروید

Summoners war

Online Mode
0
8.0.8

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو