دانلود Google Keep – اپلیکیشن یادداشت برداری گوگل کیپ برای اندروید توضیحات برنامه

Google Keep

Google Keep – Notes and Lists : با استفاده از اپلیکیشن “گوگل کیپ”، به سرعت هرچیزی را که در ذهن دارید ضبط کنید و بعدا آن را در مکان یا زمانی مناسب به خودتان یاد آوری کنید. در هر مکان و حتی در حال راه رفتن هم میتوانید یادداشت صوتی خود را وارد برنامه کنید و متن معادل آن را دریافت نمایید. همچنین میتوانید از یک تصویر، رسید یا سندی که برایتان مهم است عکس بگیرید و آنرا به برنامه وارد کنید و در هر زمان که نیاز داشتید در قسمت “جستجو” آن را پیدا کنید. اپلیکیشن “گوگل کیپ” باعث میشود تا ایده ها و افکار خود را به راحتی ثبت و ضبط کنید و یک لیست از این موارد بسازید و آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن اندرویدی Google Keep که توسط کمپانی مشهور و پر آوازه‌ی Google LLC طراحی و ساخته شده، توانسته با 500 میلیون نصب از گوگل پلی، امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند.

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی یادداشت برداری گوگل کیپ – Google Keep :

★ هر آنچه را که در ذهن خود دارید، ثبت و ضبط کنید. یادداشت ها، عکس ها و لیست های خود را وارد برنامه کنید. آیا وقت کافی ندارید؟ مشکلی نیست، یک یادداشت صوتی ضبط کنید و “گوگل کیپ” به طور اتوماتیک آن را به متن تبدیل میکند تا بعدا بتوانید براحتی پیدایش کنید.

★ ایده هایتان را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. به راحتی با چند لمس ساده، یادداشت های خودتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و با آنها به صورت همزمان همکاری کنید.

★ بدون درد سر و به سرعت هر چیزی را که لازم دارید، پیدا کنید. به یادداشت های خود برچسب های گوناگون با رنگ های مختلف بزنید تا بتوانید آنها را مرتب و منظم دسته بندی کنید تا در صورت لزوم، بدون اتلاف وقت به سرعت دسترسی داشته باشید. همچنین با استفاده از قابلیت “جستجو” میتوانید هرچیزی را که لازم دارید به سرعت پیدا کنید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی Google Keep – یادداشت برداری گوگل کیپ را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و سریع و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Google Keep - Notes and Lists
دانلود Today Weather – اپلیکیشن پیش بینی وضعیت آب و هوا برای اندروید

Today Weather

Online Mode
0
1.4.4-12.221219
Spotify Premium

Spotify Premium

Online Mode
0
8.5.39.157
دانلود EWA – اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و اسپانیایی برای اندروید

EWA

Online Mode
0
5.4.0
دانلود Reverse Movie FX – اپلیکیشن معکوس کننده ویدئو برای اندروید

Reverse Movie FX Pro

Online Mode
0
1.4.0.34
دانلود Triplens – اپلیکیشن ترجمه از روی تصویر تریپ لنز برای اندروید

Triplens: Photo Translator

Online Mode
0
2.0.4

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه